FFX-2: Help cz.2

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

telegraf

Post autor: telegraf »

siemka mam pytanie skąd moge dostac wiecej Mimett greens żeby wrzucic swoje kurczaki na 4 level mam tylko 42 pomocy telegraf
Tomek

Post autor: Tomek »

siemka mam pytanie skąd moge dostac wiecej Mimett greens żeby wrzucic swoje kurczaki na 4 level mam tylko 42 pomocy telegraf
Dostaniesz od Clasko
telegraf

Post autor: telegraf »

w jaki sposób dostane mam już 1 na 4 lev ale zostało mi juz tylko 12 i nie moge juz ich podbic powiedz mi co mam zrobic by mi je dał :)
Awatar użytkownika
lolish
Kupo!
Kupo!
Posty: 45
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 16:35
Lokalizacja: Mama

Post autor: lolish »

powie mi ktos jak mam ominac smoka w Via Infinito (czy jakos tak) w opisie przejscia pisze ze mam przejsc jak nie patrzy, probowalem, i nic :(
przechodzilem jak byl w czasie lotu, zaatakowal.
probowalem przejsc za nim, po mnie.
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

A na którym jesteś poziomie? Jak wyskakuje z wnęki w ścianie - to poczekaj aż skoczy, a kiedy zacznie się cofać natychmiast biegnij, koniecznie przy ścianie, naprawdę nie ma wtedy problemu z ominięciem gada, w sumie tak samo jak z zabiciem go.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
lolish
Kupo!
Kupo!
Posty: 45
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 16:35
Lokalizacja: Mama

Post autor: lolish »

coz, nie ma mowy z zabiciem go bo zabija mnie za 1 ciosem, a wpadlem na pomysl resetowania jak tylko go zobacze;p

inne pytanie, gdzie mozna znalesc ostatniego kaktusa? nie moge znalesc tego zielonego ludzika :(
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

lolish pisze:inne pytanie, gdzie mozna znalesc ostatniego kaktusa? nie moge znalesc tego zielonego ludzika
Ostatni 10-ąty kaktus ukaże się jak porozmawiasz z Marnela (szczelający kaktus) w Cactuar Nation a ruszy fabuła.
Awatar użytkownika
lolish
Kupo!
Kupo!
Posty: 45
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 16:35
Lokalizacja: Mama

Post autor: lolish »

czy jest cos co pozwala mi zadac obrazenia wieksze niz 9999? jesli tak to skad moge to wziasc?
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Tak to było chyba invicible, a zdobyć to można jeśli w każdym chapterze (oprócz czwartego) podejdziesz do faceta z kamerą w Kilice ;) W piątym chapterze zabierze Cię on na wyspę, którą oglądałeś i tam jest ten przedmiot
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Krypta napisała pisze:Invincible - Można zdobyć w Kilice w piątym rozdziale. Ale wcześniej nalży pamiętać, żeby w pierwszym i trzecim rozdziale porozmawiać z kamerzystą w Kilice (połudnowy zachód wioski - szczegóły w opisie). gdy porozmawiasz z nim w piętym rozdziale zaoferuje się podrzucenie na wyspę, którą ogladałeś/łaś przez kamerę. I tam w skrzyni leży to akcesorium.
I uprzedzając pytanie ewentualne - dla specjalnych Dresspheres dla dziewczyn też są takie dodatki.

http://www.k-ff.com/Finalf10-2/index.php?n=0 - tu wszystko pisze.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
lolish
Kupo!
Kupo!
Posty: 45
Rejestracja: pn 12 lut, 2007 16:35
Lokalizacja: Mama

Post autor: lolish »

jestem w 5 rozdziale i jak z nim gadam to moge tylko poogladac wyspe, nie na nia wejsc :(
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
HAHAHAHAHA
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Widocznie nie podchodziłeś do niego w każdym z wcześniejszych rozdziałów przykro mi jedyne co możesz zrobić, zeby to mieć to NG+
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
mikolajp

Post autor: mikolajp »

Witam Was wszystkich bardzo serdecznie. To mój pierwszy post(i od razu prośba, damn!), mam nadzieję, że się nie wygłupię czy cuś. :]

Mianowicie, nie wiem, czy ten problem tutaj pasuje, ale nie chciałem zakładać osobnego tematu dla takiej pierdoły, więc...

W pierwszym chapterze, pod koniec jest moment, gdzie najpierw trzeba iść do Calm Lands, a potem do Mt. Gagazet. Ale niestety ja nieopatrznie pomyliłem kolejność, i najpierw odwiedziłem góry. W opisie jest napisane, że nie ma tam nic do zrobienia, wystarczy tylko odwiedzić. Ale u mnie tak nie było. :]
Miałem scenkę z Kimharim, gdzie dowiedziałem się o zaginięciu dwóch Ronso(nie wiem, czy dobrze zrozumiałem :), wtedy pomyślałem, że coś jest nie tak. Więc zajrzałem do dalszych części opisu, i w chapterze bodajże drugim pisało, że trzeba powiedzieć Kimhariemu, że ma sobie sam poradzić. Więc wybrałem odpowiedź najbliższą do tego, i opuściłem Mt. Gagazet. Dalej udałem się do Calm Lands. W opisie jest napisane, że trzeba zadeklarować chęć udziału w jednej z firm, więc podchodzę do poduszkowca, gadam z tymi dwoma gościami(gosciówami?) ale nic w tym stylu się nie pojawiło. Pomyślałem, że może trzeba wziąć udział w wyścigu jednej z firm? Więc wziąłem. Czy dobrze zrobiłem?
Istotą mojego problemu jest to, że chcę przejść grę w 100%, a nie wiem, czy czegoś nie popieprzyłem przez tą drobną pomyłkę.

Dodam, że gram oczywiście z opisem z Krypty.

Pozdrawiam, Mikołaj!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

mikolajp pisze:Mianowicie, nie wiem, czy ten problem tutaj pasuje, ale nie chciałem zakładać osobnego tematu dla takiej pierdoły, więc...
Jak nie w HELPie dla FFX-2 to gdzie? O_o'

W opisie są lokacje w kolejności. W chapterze 1 w ogóle jest mało roboty. Wątpię, aby miało to jakiekolwiek konsekwencje.

Po co czytasz opis Chapteru 2giego, skoro jestes w 1????

a) Jak masz wątpliwości to zacznij od nowa. Duzo tego nie przeszedłeś.
b) I tak nie uzyskasz 100% za 1wszym razem.
c) Olej FFX-2.
mikolajp

Post autor: mikolajp »

Po co czytasz opis Chapteru 2giego, skoro jestes w 1????
Sprawdziłem tylko lokację Mt. Gagazet, żeby się dowiedzieć, co zrobić w tej sytuacji.

Teraz ad. punktowych uwag.

a) Nie bardzo mi się chce. :]
b) Jakieś przeszkody?
c) Zacząłem, skończę. Poza tym, gra ogólnie chyba jest krótka, więc dużo nie stracę. :]

Pozdrawiam, Mikołaj!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”