FFX-2: Help cz.2

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Tomek

Post autor: Tomek »

Dziękuje Eiko za pomoc będe chyba uważnie przechodził grę w chapterze 4 jeszcze dzięki
adrianek418

mam problem

Post autor: adrianek418 »

siema!!mam problem bo nie moge znaleźć kaktusa Lobeira!!
Tomek

Post autor: Tomek »

adrianek418

Post autor: adrianek418 »

tylko ze niewiem gdzie jest te tajemne przejsce!! nie moge jego znalez tak jak piszą w poradniku!
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

OMG >.<' Faktycznie - ciężko znaleźć to przejście w willi Le Blanc >.< Jest przeciez taaaka rozległa _^_. Idź do komnaty na parterze - tam w ścianie jest przejście dalej - już tam byłeś, po tym jak trzeba było przebrać się w ciuszki syndykatu Le Blanc wiec w czym problem? :roll:


EDIT:
Problem:
Fragment: http://www.k-ff.com/Finalf10-2/index.php?n=14 :
Krypta pisze:Pamiętasz człowieka z kamerą? Podejdź do niego i porozmawiaj z nim a zaoferuje ci możliwość podwiezienia do budowanej kwatery Youth League. Gdy tam się znajdziesz niewiele będzie widać, ale możesz posiłkować się mapą. Wymacaj skrzynię - znajdziesz w niej Invincible - przedmiot który pozwoli pokonać barierę 9999 punktów obrażeń. Następnie korzystając z mapy pogadaj z biegającym chłopcem - ten da ci 5 Georapella Coins. Możesz wracać do wioski.
Nic takiego się nie dzieje - moge co najwyżej popatrzeć sobie okiem kamery na kwatere :/ Zaznaczam, że jade zgodnie z opisem i wcześniejsze zadania w Kilice wypełniłem poprawnie...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Musisz w rozdziałach które na to pozwalają pogadać z tym gościem od kamery, żeby pokazał Ci tą wysepkę. Nie pamiętam dokładnie w jakich rozdziałach to było, ale na pewno pisze w opisie Krypty. No i ten problem bym wałkowany już w tym Helpie, poszukaj wstecz, a znajdziesz :wink:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Majin _uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 59
Rejestracja: czw 28 wrz, 2006 17:28
Lokalizacja: DeepRess

Post autor: Majin _uQuad »

Tak z ciekawisci, dlaczego w 2 akcie podczas misji na thunder plains z wiezami nie dostalem tego bodaj samurais honor GG? Ustawilem 5 wiez jak w opisie, poszedlem do goscia i nic? Nawet za 6..
Dobrze ze to nie byla konieczna misja bo zielonej goraczki mozna dostac przy niektorych wiezach..
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

musisz sprobowac skalibrowac wszystkie 10 wiez. ostatnia jest troche ukryta. musisz trzymac sie lewej strony, to dziewczynki ja zauwaza i beda ja ustawiac na odleglosc.gdy ustawisz co najmniej 5 i sprobujesz skalibrowac wszystkie , udaj sie do agencji i kolezka tam da tobie GG
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Awatar użytkownika
Majin _uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 59
Rejestracja: czw 28 wrz, 2006 17:28
Lokalizacja: DeepRess

Post autor: Majin _uQuad »

aha taki but... yhhhh teraz to juz chyba po ptakach, koncze 2 akt, juz tam nie wroce a potem to pewnienie bedzie juz ten misji czy cos.

Do posta nizej/ ta ale ja jestem przed bevelle, juz sie tam nie mam mozliwosci cofnac nigdzie :)
Ostatnio zmieniony ndz 14 sty, 2007 19:03 przez Majin _uQuad, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

ten quest jest do zrobienia przez caly CH2
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Awatar użytkownika
Majin _uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 59
Rejestracja: czw 28 wrz, 2006 17:28
Lokalizacja: DeepRess

Post autor: Majin _uQuad »

znowu ja..
bo mam mala zagwozde z %.
W opisie krypty pisze ze w 2 akcie za akcje w guadosalam mam miec 42.2% Moje pytanie - kiedy taki % widac. Bo jesli to ma byc w miejscu gdzie gra proponuje zapis sama - mam 41. Dopiero po scence na staku oraz poczatkowej w bevele mam 42. Tak powinno byc? Do guadosalam mialem % idealnie kropka w kropke prawidlowo.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Procenty po przecinku są domyślne - gra pokazuje je w całości - z zaokrągleniem w dół (np. 45,7% to 45 % dla konsoli).

http://www.k-ff.com/Finalf10-2/index.php?n=9 -> "Zasady"
Awatar użytkownika
Majin _uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 59
Rejestracja: czw 28 wrz, 2006 17:28
Lokalizacja: DeepRess

Post autor: Majin _uQuad »

kwazi nie o to mi chodzi bo to wiem..
jeszcze raz inaczej - w opisie jest podane ze po guadosalam mam miec 42.2 (czyli 42 w grze). Gdy zapisze gdy gra ten save proponuje, ja mam 41.ipewniecostam.
Pytanie - czy piszacy opis podawal swoj procent po propozycji save'u, ktory gra daje zaraz po opuszczeniu guadosalam, czy dopiero po scence na celsiuszu i JUZ w bevell - bo tam dopiero znowu mozna zapisac, i tam mam juz to 42 w grze.

Ja to zawsze mam dziwne problemy yyhhh.. no ale tych % chce pilnowac, wole tu zasapac daremnie chodzby i 10 razy niz przechodzic potem gre jeszcze raz..
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Majin _uQuad pisze:Pytanie - czy piszacy opis podawal swoj procent po propozycji save'u, ktory gra daje zaraz po opuszczeniu guadosalam, czy dopiero po scence na celsiuszu i JUZ w bevell - bo tam dopiero znowu mozna zapisac, i tam mam juz to 42 w grze.
O ile się nie mylę to scenka na Celciusie zallicza się chyba do Bevelle już ja chyba miałam przy zapisie te 42% ;) Grając z opisem of course
Majin _uQuad pisze: no ale tych % chce pilnowac, wole tu zasapac daremnie chodzby i 10 razy niz przechodzic potem gre jeszcze raz..
No to jeśli się nie mylę to niestety będziesz musiał chyba XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Majin _uQuad
Kupo!
Kupo!
Posty: 59
Rejestracja: czw 28 wrz, 2006 17:28
Lokalizacja: DeepRess

Post autor: Majin _uQuad »

Eiko pisze:
Majin _uQuad pisze:Pytanie - czy piszacy opis podawal swoj procent po propozycji save'u, ktory gra daje zaraz po opuszczeniu guadosalam, czy dopiero po scence na celsiuszu i JUZ w bevell - bo tam dopiero znowu mozna zapisac, i tam mam juz to 42 w grze.
O ile się nie mylę to scenka na Celciusie zallicza się chyba do Bevelle już ja chyba miałam przy zapisie te 42% ;) Grając z opisem of course
Majin _uQuad pisze: no ale tych % chce pilnowac, wole tu zasapac daremnie chodzby i 10 razy niz przechodzic potem gre jeszcze raz..
No to jeśli się nie mylę to niestety będziesz musiał chyba XD
Cos nie za pewna jestes :P Uprasza sie o potwierdzone informacje.. :)
anyway.. ale to jest niemozliwe? Przeciez na djose mialem rowne 40%, tak jak w opisie... na gagazet nie spartolilem na pewno, oaka splacony a w guado nie ma nic do zrobienia poza misja.. no to wth?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”