FFX-2: Help cz.2

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

natka

Post autor: natka »

no wlasnie nie jestem pewna czy zrobilam to w kazdym rodziale,ale moje pytanie polega tym czy jesli nie uslysze tej rozmowy to nie bede miala 100% ukonczenia gry?
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

O ile się nie mylę, to jest konieczne do 100%, bo z tego wychodzi kilka innych rozmów, które są do tego potrzebne.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

Gveir pisze:O ile się nie mylę, to jest konieczne do 100%, bo z tego wychodzi kilka innych rozmów, które są do tego potrzebne.
Gvier masz calkowita racje.

P.S. natka jezeli grasz pierwszy raz w FFX-2 to sie zabardzo nie napinaj na 100% bo jest to baaaardzo trudne... dlatego powstalo NEW GAME PLUS
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
natka

Post autor: natka »

gram po raz drugi, w gre specjalna,ja tu dochodzę do 5 chaptera a okazuje że bede musiała zaczynac od nowa :cry:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Dzizas, to zagraj. Albo i nie. Ending nie jest wart kolejnego grania w FFX-2 -_- IMO. Już nie ładna graficznie scenka, a humor na poziomie Kaczyńskiego. Zresztą jakbyś grała zgodnie z naszym opisem, to byś miała 100% już w Ch. 3. Koniec. Kolejne pytanie.
wirus

Post autor: wirus »

Które Dresspheres opłaca się "udoskonalać"? Nie sądze żęby jakieś tańce były dobre w walce:D

Z góry dziękuje za odpowiedź
apple

Post autor: apple »

Na poczatku to Warrior definitywnie- cała trójka. Potem jak już zdobyłam Berserkera to miałam 2 Berserkery (Paine i Rikku) oraz Gunnera Yunę - jak już zdobyłam CatNip. A jak nie masz CatNipa to 3 Berserkery. Mi się osobiście tak dobrze grało, ale lepiej IMO samemu dopasować drużynę do swoich preferencji.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Na początek wymaksować podstawowe ubrania u dziewczyn, bo to daje jakieś zróżnicowanie i różnorodność w drużynie. Potem u reszty warrior, gunner i thief, do tego jedna z nich white mage, a kiedy tylko zdobędziesz, koniecznie minimum jedna musi mieć wymaksowane berserker, dark knight, samurai, do tego black mage. Zawsze różnorodność i umiejętności na każdą okazję. Mi w ten sposób grało się bardzo dobrze i nie miałem najmniejszych problemów.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
SnakeEyes

Post autor: SnakeEyes »

Panowie ( i poniekąd Panie) mam problema ktory mnie malo nerwicy nieprzyprawil otuz w rozdziale 5 tuz po polmetku (82.0 %) gram zgodnie z opisem ze stroni i po pokonaniu maszyny 5.09. Djose Temple mam wciaz 84% a powinno byc 85.2%.. juz drugi raz przechodze ten moment zgodnie z opisem i dalej mam tak samo.
Pytanie mam czy ktorys niewie czy czegos moze brakowac w opisie bo juz niewiem jak to przeskoczyc i czemu trace te minimum 3%
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Są setki rzeczy które mogłeś pominąć. Po prostu uzyskanie 100% za pierwszym razem graniczy z cudem. Właśnie dlatego jest New Game+, z którego powinieneś skorzystać.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
SnakeEyes

Post autor: SnakeEyes »

No wiem,ze byc moze graniczy z cudem, co nie zmienia faktu, ze jest to niemozliwe. A co tej setki bledow, to napisalem w jakim to miej wiecej przedziale i podejrzewam, ze to pierdółkę opuscilem, ale co gorsze - skoro gralem z opisem, to czegos tam brakuje lub jest niedomowione. Dlatego sie pytalem, czy moze ktos juz wpadl na to co jest tam nie tak.
Ostatnio zmieniony ndz 17 gru, 2006 20:22 przez SnakeEyes, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

a) 13 punkt regulaminu się kłania.
b) Kto ma na to wpaść? Gra składa się z 5ciu rozdziałów i mogłeś ominąć setki rzeczy. Nie zawalaj tematu bez sensu -_-
wirus

Post autor: wirus »

Jestem w Chapter 2 w Thunder Plain gdzie kalibruje te wieżyczki, skalibrowałem 6 a ten gość nic nie chce mi dać, o co może tutaj chodzić?
Ostatnio zmieniony ndz 17 gru, 2006 21:51 przez wirus, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

http://www.k-ff.com/Finalf10-2/index.php?n=11
->
"Jedna z wież jest "ukryta", znajduje się w północnej części, należy po wyjściu z agencji iść wzdłuż lewej krawędzi by dziewczyny ją zauważyły."
:roll:

No i czy zaliczone masz skalibrowanie innych wież.
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

Spróbuj skalibrować wszystkie, ale chyba 5 wystarczy zaliczyć.
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”