FFX-2: Help cz.2

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

natka pisze:mam mały problem, na samym początku piątego chaptera trzeba się przespać i wtedy powinam zobaczyć jak brother gada z barmanem,a właśnie mi nic takiego nie wyskauje,a z tego co widziałam jest to potrzebne do stuprocentowej gty,pomóżcie :cry:
Spałaś w kabinie we wszystkich poprzednich rozdziałach?
Mariancho

Post autor: Mariancho »

to dosc dziwne ale ja tez nie widzialem tej scenki mimo ze spalem we wszystkich chapterach
natka

Post autor: natka »

wydaje mi się że tak,choć nie jestem o tym do końca pewna,a jak nie zobaczetej scenki nie bede miała 100%? :shock:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

natka pisze:wydaje mi się że tak,choć nie jestem o tym do końca pewna,a jak nie zobaczetej scenki nie bede miała 100%?
A ile masz % na chwile obecną? Mało kto ma 100% za pierwszym razem, dlatego zrobiono New Game +.
natka

Post autor: natka »

mam teraz 97%,

Kod: Zaznacz cały

ale jak konczyłam po raz pierwszy to nie obejrzałam dodatkowej scenki(tej co tidus powraca)
,no i wcześniej nie ukoczyłam questu z PR i nie miałam ubranka maskotki,ano ladyluck


I: Następnym razem OZNACZAJ SPOILERY
Ostatnio zmieniony wt 21 lis, 2006 08:33 przez natka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

mam pytanie co do misji PR na Calm Lands. na gamefaqs przeczytalem ze jezeli nie udalo mi sie osiagnac lv 5 (400pkt) to jeszcze nie wszystko stracone. wystarczy tracic kredyty na atrakcjach firmy ktora reklamuje. ale pykam w te mini gierki i caly czas mam tyle samo PR pkt. moze mi to ktos wyjasnic??
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Galadlin

Post autor: Galadlin »

PR przyznane w ten sposób zależą od ilości kasy jaką stracisz, nie od ilości gier. Pójdź na Sky Slots, wybierz maksymalny poziom, bierz po 5 biletów i wciskaj x jak popadnie. Nie jestem pewien ile dokładnie wydałme kasy, ale mam wrażenie, że około 600/700 tys żeby podpić sobie PR o 250 pkt. Zajęło mi to jakieś 1 h 45 min.

Sam mam pytanie odnośnie Mascot Dressphere. Grałem prawie z solucją przed oczami. W 5 rozdziale mam ukończone wszystkie episody poza tym w Bevelle, który dotyczy Via Infinito. To mój jedyny hotspot i jedyna lokacja bez adnotacji Episode Complete. A z solucji wynika, ze mozna miec mascoty przed walka z Trema.

Wczesniej przegapilem w drugim rozdziale rozmowe z Ronso na Calm Lands (ale episode na Gagazet mam ukonczony), nie jestem pewien czy porozmawialem z Cidem po uratowaniu go z labiryntu pod Thunder Plains i nie mialem scenki w ktorej Brother rozmawia o Yunie z Barkeepem (a spalem w kazdym rozdziale).

Czy ukonczone episody to jedyny wymog? (bo nie wytrenowalem jeszcze kurczakow) I jeszcze jedno - bylem już w Farplane Abyss.

Mam szansę na zdobycie Mascot'ów? A jeśli tak, co muszę jeszcze zrobić?

Ps. Sprawdzilem w solucji caly watek Bevelle - zrobilem tam wszystko, co bylo do zrobienia w kazdym rozdziale.
SnakeEyes

Post autor: SnakeEyes »

Witam mam problem na poczatku rozdziału 5 (grajac z opisem z tej strony) . W "5.04. Kilika Island" chodzi mi o zdobycie przedmiotu 'Invincible - przedmiot który pozwoli pokonać barierę 9999 punktów obrażeń". Otuz pisze tam ze trzeba podejsc do goscia z kamera i zagadac a on "podwozi" nas na ta wyspe nowej kwatery "kwatery Youth League" .
Mam problem bo kiedy ja doniego podchodze oferuje mi tylko ogladniece tej wyspy przez kamere.
Mam pytanie jak sie tam dostac i jak zdobyc ten przedmiot.?
Z gory dziekuje i sorki za zawracanie glowy. :]
Pozdro ;)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

A oglądałeś tą wyspę przez jego kamerę w każdym rozdziale? Trzeba to zrobić raz w każdym rozdziale, inaczej nie pozwoli Ci tam podpłynąć w V rozdziale.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Niezupełnie w każdym, wystarczy w 1,3 i 5 (bo w 2 i 4 się nie da)
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Czyli w każdym, w którym się da po prostu :roll:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Chciałem po prostu trochę uściślić, żeby nikt zaraz nie przylatywał z krzykiem "a ja nie mogę tam pójść! Pomocy!"
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Maniac

Post autor: Maniac »

Widocznie nie gadałeś z kamerzystą we wszystkich rozdziałach
natka

Post autor: natka »

ja nadal prosze o odpwiedż w sprawie mojego poprzedniego posta,prosze pomóżcie,bo tak to narazie nie mogę grać;(
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

A wysyłałaś Yunę spać w każdym rozdziale na samym jego początku u Barkeeper'a? Bo to chyba jest konieczne, tak jak kilka innych wydarzeń, które zainicjują tą rozmowę.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”