FFX-2: Help cz.2

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Maniac

Post autor: Maniac »

Co do pytania to aby ukończyć gre na 100% to trzeba to mieć .

Jeśli masz z tym problem to rób tak jak ja :
Zrób save i po kolei pytaj sie ludzi . Jak uzyskasz max.punktów za odpowiedź to znowu zrób save game i pytaj się kolejnego. A jeśli odpowiedź była zła to load game . :)

Mam nadzieje że chociaż troche skumałeś o co mi chodzi 8)
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

skumac skumalem :) a czy mozna po prostu lazic po lokacjach i caly czas gadac z ludzmi ?? i jaka to jest dobra odpowiedz??
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Maniac

Post autor: Maniac »

Odpowiedzi
PR : coś ze słowem "Pumped" na konću zdania .
Panna Młoda : Chyba coś w stylu "she's really excited"

P.S - Każda osoba ma wyznaczone poszczególne pytanie .Nawet jak zrobisz Load Game to ono się nie zmieni .
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

witam! jestem w chapterze 5. chodzi mi o misje w kilce (zaraz na poczatku po Besaid). Zbieram wszystkie skrzynki w pierwszej czesci i gdy wchodze do drugiej pojawia sie scenka po ktorej jestem od razu w lesie. gdy gadam z kolesiem z kamera on tylko pozwala mi przez nia popatrzec na nowa siedzibe youth league. jak sie tam dostac? o co chooo?
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Musisz z nim pogadać w 1, 3 i 5 rozdziale żeby móc tam popłynąć.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
brycek93

Post autor: brycek93 »

Ja mam problem, ponieważ chciałbym tę gierke zrobić na 100 %. Jestem w Chapter 2 i jestem po oddaniu sferki Youth Leage (czy jakoś tak). Jestem znowu w ich kwaterze i jest napisane grubym drukiem "WEJDŹ DO NAMIOTU I POGADAJ Z LUCIL I ELMĄ" , ale nie moge wejść do niamotu,ponieważ kiedy próbuje podbiega Yaibal i mówi że nie moge wejść, bo maja ważne zebranie. Prosze o odpowiedź co mam zrobić. Użytkownikowi Cola nikt nie odpowiedział dlatego to napisałem
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Jest napisane "Udaj się do namiotu i porozmawiaj z Elmą i Lucil." , a nie "WEJDŹ". widzisz różnicę?
brycek93

Post autor: brycek93 »

No dobra to co mam zrobić?? bo róznice widze ale dalej nie mam tyle %ile trzeba
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

brycek93 pisze:No dobra to co mam zrobić?? bo róznice widze ale dalej nie mam tyle %ile trzeba
Masz wyraźnie napisane "udać się". Nic nie wspominamy o wchodzeniu. Co to znaczy? ze się NIE wchodzi. Czyli? Czyli coś spie... popsułeś wcześniej.
Nie wiem co masz zrobić. Grać dalej, a potem ewentualnie zagrać w New Game +. Dzizas -_-
Noga

Post autor: Noga »

Witam ma problem polegajacy na tym że w 5 chapterze nie mam hot spota w bevele. Czy ktos może mi powiedzec gdzie zrobiłem błąd??
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Musiałeś pominąć jakieś zadanie w Bevelle. Albo gdzieś indziej. Albo nie zajrzałeś do CommSphere odpowiednią ilość razy. Możliwości jest wiele.
EDIT:
Sprawdziłem w opisie na Krypcie. Tam jest napisane, że Hotspota w Bevelle może nie być.
Czyli wszystko w porządku.
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Noga

Post autor: Noga »

No jest w opisie napisane, ale na poczatku, bo potem jak juz jest opisywana wizyta w bevelle autor pisze ze rozmowa z maruda zakonczy episod co sie w moim przypadku nie stało. Wiec skoro autor twierzil ze sie nie musi ow hot spot pojawic to sie wlasnie zastanawiam od czego to zalezy.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Noga pisze:episod co sie w moim przypadku nie stało
zzz

To znaczy, że coś pominałeś wczesniej. teraz już za późno. Sorry.

Poza tym trzeba się udac do Bevelle, pogadać etc. i wrócić na Airshipa. Jak się wtedy nie pojawi spot, to bai bai.
Noga

Post autor: Noga »

no ok ale w którym momencie sie pojawia spot w bevelle??
pozatym zostawiłem sobie save w kazdym z chapterów wiec sie zastanawiam do ktorego wrocic
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

<przeklina powstanie tej cholernej X-2>
Skąd mamy wiedzieć? -_-

http://www.k-ff.com/Finalf10-2/index.php?n=8 - masz i sobie posprawdzaj.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”