FFX-2: Help cz.2

Szukasz pomocy przy FF X - X-2? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Tak, kakutusowy quest jest konieczny do przejścia gry w 100% - nie jest to trudne, oprócz tego na Airshipie, oststniego na pustyni i tego w środku jaskini na Bilkanel Island, co nie znaczy że i one są trudne.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Gveir nie pomyliłeś czasem Finali? Cactuar na Airshipie był w FFX. Poza tym ja wygrałem najwyżej 3 pojedynki z kaktusami i miałem 100%
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nu ba, tego jednego pomyliłem. A miałem wszystkie, oprócz jednego - i zostało 99.9%. A niczego innego nie pominąłem.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Maniac

Post autor: Maniac »

Witam. Mam kolejny problem.Przechodze dokładnie z opisem z krypty i na początku 5 rozdziału nie mam scenki , w której Buddy opowiada o statku po otworzeniu którejś ze skrzyń w maszynowni. Dlaczego :?: Z góry dzięki . :|
Noga

Post autor: Noga »

Hej miałem ten sam problem. Poprostu w opisie jest bła żeby przyszedł buddy tzreba nie otwierac skrzynki a podejsc do tej maszyny w tle i tam naciskac X.
Pozdrawiam
Maniac

Post autor: Maniac »

Dzięki :D

[ Dodano: Wto 17 Paź, 2006 14:21 ]
Mam pytanie odnośnie odkrycia jaskini na calm lands. W opisie przejścia pisze , że trzeba złapać 4 chocobosy , a tylko 3 wysyłać w świat . I tu pojawia się pytanie . Trzeba wysyłać 3 ptaki , czy w w opisie jest błąd ?

Z góry dzięki .
Cola

Post autor: Cola »

Witam!

proszę by ktoś mi wytłumaczył jak uzywać "siatek" bo narazie robię to przy uzyciu funkcji AUTO a niebardzo rozumiem co do mnie mówi Shinra :)
widzę, że siatki maja właściwości (na przykładzie Downtrodder GRID) np Graviti Eater i to bez względu na to gdzie umieszczę sfrerę.... i proszę mi wytłumaczyć jak osłowi jak umiejscowić sferę by korzystać z wszystkich dobrodziejstw (cech dodatkowych) siatki (te wszystkie zólte, czerwone, zielone itd)

no kurcze nie kumam tego :(

PS i jeszcze pytanie do adminów :)
czytam to forum od jakiegoś czasu i pierwsze co rzuca się w oczy, że co chwilę ktoś jest usuwany, banowany, blokowany i/lub z ostrzeżeniami.... co jest grane?? przeciez nie wszyscy są źli ;)

pozdrawiam
Konrad
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Odblokowanie specjalnych funkcji każdego Garment Gridu polega na tym,że podczas walki przebierasz się w dresspheres, kreśląc jednocześnie "ścieżkę" i przecinając te różnokolorowe pola (oznaczające dodatkowe funkcje)
Na przykład: Umieszczasz w Garment Grid strój gunnera i white mage, a między nimi jest czerwony znaczek "Use Cure". Zaczynasz walkę w stroju gunnera, po czym przebierasz się w white mage'a i możesz już używać umiejętności "cure". Im lepsze umiejętności i właściwości, tym więcej ścieżek musisz nakreślić, żeby je zdobyć- wszystko jest napisane przy garmentach.

W trakcie gry zdobędziesz też specjalne dresspheres ( ale o to się teraz nie martw, pojawią się pod koniec), w które przebierzesz się wtedy, gdy "obejdziesz" cały garment grid (podczas jednej walki), czyli wtedy, gdy przebierzesz się we wszystkie stroje, które dana postać ma umieszczone na siatce.

[ Dodano: Czw 19 Paź, 2006 22:55 ]
Cola pisze:PS i jeszcze pytanie do adminów :)
czytam to forum od jakiegoś czasu i pierwsze co rzuca się w oczy, że co chwilę ktoś jest usuwany, banowany, blokowany i/lub z ostrzeżeniami.... co jest grane?? przeciez nie wszyscy są źli ;)
To my jesteśmy źli i sfrustrowani. dlatego wyładowujemy się na niewinnych :lol:
Cola

Post autor: Cola »

oooo dzięki wielkie... jakoś Shinra nie potrafił do mnie trafić ;) (zrozumiałem że trzeba postawiś sferę "na drodze" przecinania dwóch "znaczków" ale niejak nie mogłem tego zastosować... no bo i jak?? ;) )

PS z tymi spec dress'ami już wiem jak jest, bo testowałem i najlepiej nadaje się do tego Unerring Path (w zasadzie 1 zmiana i już)

pozdrawiam

[ Dodano: Pią 20 Paź, 2006 14:01 ]
mam jeszcze pytanko dotyczące opisu przejścia na głównej :

Muschrom Rock Road chapter 2.08
po zdobyciu Crimson sfery 7 w opisie napisano : "Teraz możesz ruszyć do kwatery. Nieopodal windy prowadzącej na szyt znajdziesz Shining Bracer. Będąc już na górze udaj się do Save Sphery, zapisz grę i idź w prawo i zeskocz na małą ścieżkę, na końcu której znajdziesz Mythril Bangle.

Udaj się do namiotu i porozmawiaj z Elmą i Lucil. Wróć na statek i i obejrzyj Crimson Sphere 7."

czy to jest jakiś błąd w opisie??
bo u mnie wyglądało tak : podszedłem pod windę, ze skrzyni wyciągnąłem Bracer, wyjechałem windą na górę, był filmik z Elmą i Lucile (automatycznie), podszedłem pod sferę, zasejwowałem, poszedłem w prawo z zeskokiem do skrzyni po Bangle i poszedłem do namiotu (tego dużego na końcu lokacji :) ) i tam koles który biega w kółko jak potrzaskany nie chce mnie wpuścić bo mówi, że jest spotkanie :(
próbowałem juz wszystkiego : wracałem na statek i z powrotem do namiotu itp i nic :(... wejście nadal zablokowane :(
Tomek

Post autor: Tomek »

żeby zdobyć Crimson sphere 7 musisz pogadać z Noojem przy wejści do Crimson cave
Cola

Post autor: Cola »

hej Tomek :)

ja nie o tym - czytaj dokładnie
chodzi mi o gadkę z Elmą i Lucile, bo Sferę juz mam :)

pzdr!!
Gun

Post autor: Gun »

Nie wiem gdzie mogę znaliźć "Aurora Rain" key item :?: Niech mi ktos pomoże

[ Dodano: Nie 22 Paź, 2006 13:26 ]
Jak mam pokonac black elemental pokonuje mnie w niecałe 5 minut najpierw daje "on" mi berserka a potem tylko flare . Albo na początku impulse raz mu odebrałem 2000hp przechodz 1 raz gre i mam takie poziomy
yuna-49level
riku-46-||-
paine-48-||-
jakie dac najlepiej depreshe :twisted:
Maniac

Post autor: Maniac »

Ja pokonałem black elementala ze składem :

Yuna - guner (Atak TableTurner )

Rikku - samuraj (wyuczony atak fireworks zadaje około 3500 - 5000 tys.)

Paine - samuraj/gunner (to samo co Rikku, lub Yuna )
Ostatnio zmieniony sob 25 lis, 2006 12:01 przez Maniac, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

Stronę temu ktoś się pytał o to samo...
http://www.k-ff.com/phpbb2/viewtopic.php?t=3313&postdays=0&postorder=asc&start=150
a poza tym opis jak pokonać b.e. jest na krypcie...
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

jestem w chapterze 3 na samym koncu (przed Djose). W opisie na krypcie jest napisane, ze przed udaniem sie dalej powinienem miec 200pkt PR (kampania reklamowa). Czy bede mial 100% jezeli nie bede mial 200pkt PR???
you need to rise up and personalize your existence you need to wake up and activate the dreams of your soul idle, revolt, hero, your hero is yourself !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”