FF 9 POMOC: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FF IX? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

OneWingedAngel napisał
Może o rangę w Menu Card.
Ta ranga zależy wyłącznie od ilości posiadanych kart i ich typów

łatwo to sprawdzić, wyżuć wszystkie karty a punkty kolekcjonerskie spadną do 0 i będziesz miał poziom nowicjusza
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

andchaos pisze: po kilku wygranych już nieszło gościa pokonać to zrobiłem tak:
wziołem cyrkiel przebiłem nim gumkę(szkolną do gumowania), następnie zamieniłem w opcjach przyciski pada kwadratu z X żeby było wygodniej i teraz nałożyłem gumkę na przyciski i ruszałem szybko cyrklem prawo i lewo. można w ten sposób go pokonywać nawet po zdobyciu athlete's queen
Pomysł bardzo nowatroski ale i skuteczny,sprawdziłem to na starym padzie tylko że bez urzycia gumek,wbiłem cyrkiel w dwa przyciski i heja.
Gratuluje metody :grin:
Xellos

Post autor: Xellos »

andchaos pisze:łatwo to sprawdzić, wyżuć wszystkie karty a punkty kolekcjonerskie spadną do 0 i będziesz miał poziom nowicjusza
Tak samo jak przegrasz jakąś kartę to ranga spada...
1125

Post autor: 1125 »

mam male zapytanko co do wypraw po chocography. zostalo mi tylko miejsce na Shimmering Island , jestem na CD3 i jakos nie moge tam nic znalesc - lodowa kra na srodku blokuje cos.Czy jest jakis moment zniszczenia tej wyspy ( czy cos w tym stylu :P ) , ktory umozliwia zebranie tamtego skarbu? I czy jak wlece na wyspe airshipem do Terry to czy nie ma juz powrotu do poszukiwan chocographow? prosze o pomoc :o
Orion

Post autor: Orion »

A ja mam takie pytanie:czy można na czwartym dysku nauczyć Quiny twistera?
Abadona już się chyba poza pandemonium spotkać nie da.Do mt. gulug wejść się już nie da,więc vepal też odpada.Ostatnią nadzieją był tiamat,którego rozwaliłem przypadkiem :].
Z góry thx.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Dokładnie - zjedz Timamat w Crystal World
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Orion

Post autor: Orion »

Heh,zrobiłem z siebie buraka :].
Wielkie dzięki.
Xellos

Post autor: Xellos »

A normalnego Tiamata w Memorii można zjeść? :o
1125

Post autor: 1125 »

Sorry ze ja nie o ZJADANIU ... Mialem ostatnio przyjemnosc powalczyc z Ozmą ... czytajac na stronce jedna z taktyk zauwazylem ze cos jest nie tak... zalecane jest Returnowanie Doomsdaya i to niby ma zabierac duzo HP Ozmie... kiedy tak zrobilem Ozmie dodalo 9999 HP( napewno cyferki byly zielone :)) ... yyy wie ktos co jest grane?
Shimon
Cactuar
Cactuar
Posty: 277
Rejestracja: pn 06 wrz, 2004 12:47

Post autor: Shimon »

nieraz tak sie zdarza,ze go uleczy,ale naprawde bardzo rzadko.po prostu miales pecha,mi tak nigdy sie nie zdarzylo
Darios

Post autor: Darios »

To czy Ozma zostanie uleszone czy zada jej dmg zależy od szczęścia, tam jest napisane.
1125

Post autor: 1125 »

Hmmmmm ... moze mu DODAJE dlatego ze nie robilem questa ( w sumie nie dokoncczylem :wink: ) z przyjacielskimi stworami ... a jezeli to zalezy od szczescia to mam pecha , bo ZA KAŻDYM RAZEM MU DODAJE :twisted:
Xellos

Post autor: Xellos »

Ja nie wykonałem jeszcze wtedy questa z przyjacielskimi stworami, a i tak w walce z Ozmą nie zdażyło mi się, żeby się Doomsday-em uleczył...
1125

Post autor: 1125 »

Narazie z nudow sobie klepie Ozme ,bo rzadziej zdarza sie zebym mial czas na calodniowe sesyjki w FF ... a pozatym nie pamietam ktore 2 stworki minalem ( a tak naprawde jakos nie mam zapalu aby ich szukac :P )...Mimo wszystko dzieki wszystkim za pomoc 8)

OWA: Skoro niezrobiłeś questu to masz jeszcze problem bo część ataków kończy się "Can`t Reach". Pewnie dlatego zależy ci na 3xDoomsday. Używaj innych ataków na odległość jak niechce ci się robić questu.
RAfi_joł_[on]

Post autor: RAfi_joł_[on] »

Jeśli chodzi o stworki, to zauwazylem nie jeden raz, ze kiedy karmi sie je po kolei (w takiej kolejnosci jaka jest w opisie przejscia) to wyskakuja za pierwszym razem.. pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”