FF 9 POMOC: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FF IX? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
1stbazyl
Kupo!
Kupo!
Posty: 7
Rejestracja: pt 04 lip, 2008 12:02

Post autor: 1stbazyl »

Mam pytanie, czy jest jakis sposob na dostanie sie po skarb na Abandoned Lagoon, kiedy nie mam już Blue Narcisa... Jestem w momencie gdy musze pozwiedzac świątynie[/quote]
O ile dobrze pamiętam to wystarczy chocobo który porusza się po szelfie.Musisz tylko wylądować w okolicy Chocobo Lagoon i przywołać swojego ptaszka :D
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

yep, obok laguny jest wysepka ze śladami i jasnoniebieska woda - dojdziesz po niej do laguny, troche pokombinuj
Olo

Post autor: Olo »

hmm... nie chodzilo mi o chocobo lagoon tylko abandoned lagoon na outer continent... nie wiem jak sie tam dostac, niedaleko miejsca ze skarbem sa slady chocobo jesdnak nie ma zadnego zielonego miejsca zeby wyladowac jedynie plaza...
Ostatnio zmieniony ndz 13 lip, 2008 09:39 przez Olo, łącznie zmieniany 1 raz.
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

kuraka przyzwij na lodowym kontynencie i od plaży dojdziesz do miejsca tego bez problemu, od plaży skręć na zachód, następnie udaj się na południe - sprawdzałem.
Olo

Post autor: Olo »

a nie pomyliles przypadkiem Forgotten Lagoon z Abandoned o ktora mi chodzi ?

czy na cd4, da sie zrobic quest z chocographem ?
Awatar użytkownika
1stbazyl
Kupo!
Kupo!
Posty: 7
Rejestracja: pt 04 lip, 2008 12:02

Post autor: 1stbazyl »

Olo pisze: czy na cd4, da sie zrobic quest z chocographem ?
Nie sprawdzałem osobiście ale raczej się da, Poza tym na cd4 masz lepszy pojazd, którym wylądujesz wszędzie (poza lasami), więc jest jeszcze łatwiej.
Olo

Post autor: Olo »

no to musze fabulke wkoncu posunac do przodu...

dzieki za odpowiedz, pozdrawiam
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Ja się nie zgodzę - o ile pamiętam to jeszcze się da, nie zaszkodzi spróbować. :roll:
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Darth
Kupo!
Kupo!
Posty: 31
Rejestracja: ndz 01 lip, 2007 10:05
Lokalizacja: Kame House

Post autor: Darth »

Kiedy jestem nad bulgoczącą wodą moim złotym kurczakiem i używam Dead Pepper to ten wznosi się w górę i wraca na ziemię, czy nie powinno być tak, że powinien on dziabnąć w tę wodę? Przez to nie mogę zdobyć nagród >.<
Awatar użytkownika
Arxel
Kupo!
Kupo!
Posty: 109
Rejestracja: wt 17 cze, 2008 19:20
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arxel »

Darth pisze:Kiedy jestem nad bulgoczącą wodą moim złotym kurczakiem i używam Dead Pepper to ten wznosi się w górę i wraca na ziemię, czy nie powinno być tak, że powinien on dziabnąć w tę wodę? Przez to nie mogę zdobyć nagród >.<
Musisz podpłynąć chocobo do bulgoczącej wody, nie podlecieć nad nią.
Awatar użytkownika
Tanat
Kupo!
Kupo!
Posty: 18
Rejestracja: śr 18 cze, 2008 13:10

Rada Kwazia

Post autor: Tanat »

kwazi pisze:Oglądasz jakieś złe filmiki - Bossa można łatwo pokonać - podkoksuj postacie i to
wszystko :roll: Ewentualnie naucz Quinę Limit Glove -> zabij ją i wskrześ aby miał/a 1 HP (za pierwszym razem może nie wyjść...) -> użyj Limit Glove na Bossie
A skąd wziąć Quinę? Nie dałem rady dotrzeć do Chocobo Forest, a na Qu Marsh też go nie widzę. A poza tym czy Limit Glove da radę pokonać Granda jednym użyciem?
Zapraszam na bloga gier. Na razie pisze o Raymanie, ale szybko ten temat skończę bloggier-tanat.blog4u. pl
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Jeśli jesteś na 1 CD:
Tanat pisze:A skąd wziąć Quinę? Nie dałem rady dotrzeć do Chocobo Forest, a na Qu Marsh też go nie widzę.
http://www.k-ff.com/Final9/Grafika/mapamist.jpg -> lokacja "Qu's Marsh" i Chocobo Forest + http://www.k-ff.com/Final9/index.php?n=23 - co za problem się tam wrócić? :roll:
Tanat pisze:A poza tym czy Limit Glove da radę pokonać Granda jednym użyciem?
Nie - trzeba użyć dwa razy ale to jest do zrobienia ^__^ POZATO Grand Dragon to żaden Boss tylko zwykły przeciwnik i jeśli jesteś na 1 CD i go spotykasz znaczy, że źle poszedłeś w Gizamaluke's Grotto. Po raz kolejny odsyłam do opisu -> http://www.k-ff.com/Final9/index.php?n=23

A jeśli na innym niż 1 CD:

Nie zawracaj gitary...
macw88

Problem z maksymalnym HP i MP

Post autor: macw88 »

Witam! Aktualnie jestem na 4 CD i szkole swoje postacie na maksymalny level. Jeśli chodzi o Zidana to osiagnalem juz level 99 ale moje HP nie przekracza nawet 7500 mimo ze mam podpiętą zdolność "HP+20". Jak mam sprawić żeby moje postacie posiadały 9999 pkt HP i 999 pkt MP? Z góry dziękuje za pomoc!
Awatar użytkownika
1stbazyl
Kupo!
Kupo!
Posty: 7
Rejestracja: pt 04 lip, 2008 12:02

Post autor: 1stbazyl »

W FF9 nie da się mieć 9999HP.9999 DMG tylko niektóre zdolności(Shock Steinera,Thievery,Dragon Crest).
SkSik

Post autor: SkSik »

Dmg można mieć 9999 prawie każdą postacią , wiem że Zidanem, Steinerem, Freyo, Amarantem ;) .
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”