FF 9 POMOC: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FF IX? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Hala17 pisze:czy na 4 CD da się jeszcze wykonać quest z tymi miłymi potworami co trza im dawać kamienie :?:
Tak
Darkrazor

Post autor: Darkrazor »

Witam, jestem nowy, przepraszam na wejściu, że nie przejrzałem 50 stron z tego działu:) chciałem zapytać, czy to możliwe, że nie widzę cienia do chocobo air garden przez złe ustawienie pluginów?
Używam ePSX 1.5.2
Moje pluginy to:
Video - Pete's OpenGL Driver 1.76
Sound - Eternal SPU Plugin 1.41
Cdrom - ePSXe CDR WNT/W2K core 1.5.2

Z góry dzięki za pomoc:)


EDIT: Przepraszam, za problem:) już znalazłem^^
hayaku

Post autor: hayaku »

Witam! Mam nastepujacy problem/pytanie... Po zniszczeniu Alexandrii cos sie stalo z Garnet/Dagger... Zniknal jej pasek transu, poza tym prawie kazdy jej atak konczy sie niepowodzeniem i komunikatem "Dagger nie moze sie skupic". To normalne? Jesli tak, to kiedy to minie? Moze trzeba cos zrobic?
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

hayaku pisze:To normalne? Jesli tak, to kiedy to minie? Moze trzeba cos zrobic?
Tak to jest jak się nie czyta dialogów :roll:

Kod: Zaznacz cały

Dagger jest w szoku po tym co się stało i straciła głos a co za tym idzie nie może używać magii... Wraz z rozwojem fabuły odzyska głos...
i zaznaczaj spoilery >.<'
hayaku

Post autor: hayaku »

Czytam dialogii i wiem, ze nie moze mowic. Totez brak mozliwosci uzywania magii mnie nie dziwi, dziwi mnie natomiast, ze nie moze uzywac nawet standardowej bronii, dzieki czemu jest bezuzyteczna dla druzyny.

Za spoilera przepraszam.

[ Dodano: Czw 01 Maj, 2008 19:51 ]
Mam jeszcze jedno pytanie- otoz walcze z Kuja i, wedlug solucji, powinien on rzucac Flare star nie czesciej niz co 4-5 rund... Otoz ja osobiscie jeszcze nie widzialem, zeby rzucal co innego;/ Silver Dragona i nastepnego smoka pokonuje bez problemu, ale z Kuja nie moge sobie dac rady... Czy to jego zaciecie w rzucaniu tego zabojczego czaru moze byc spowodowane tym, ze cala moja druzyna ma aktywne Auto-Regeneration [nie wiem, czy to dokladnie tak po angielsku, bo gram na PSP w polska wersje :) ] i Auto-Reflect?
Slepy

Post autor: Slepy »

[...]kopie gry mam od kumpla(zrobione z orginałów)[...]
Ostatnio zmieniony pt 09 maja, 2008 16:43 przez Slepy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Gdyby te oryginały były chociaż Twoje.
Kup oryginał, nie będziesz mieć problemów. Proste. Logiczne. Legalne.
Warn zgodnie z 3cim punktem regulaminu.
STG

Biblioteka na 3CD

Post autor: STG »

Cześć, to mój 1 post więc nie jedźcie tak ostro po mnie. No więc mam taki problem. Jestem na 3 CD, na tym zagubionym kontynencie, gdzie kieruje już 2gą grupą i mam taki problem.
Jestem w bibliotece, otworzyłem wszystkie komnaty na piętrach (tzn. zapaliłem wszystkie znicze) i jak schodziłem zapisać grę u moogla to mi się wszystko to pozamykało, a świeczki nadal się świeciły! Zapaliłem tylko świeczkę na samym dole w bibliotece. Czy to starczy? Bo teraz jestem w momencie że te schody które otwierają się jak posągi patrzą na lewo się pojawiają, ale u góry nie mogę zapalić ostatniego znicza, i się zawiesiłem! Można coś na to poradzić?

Bardzo bym niechciał zaczynać od nowa, bo pękło 40h a jade na 1 sejwie....
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Hmm.. widzie że tu nikt nie odpowiada. o ile dobrze kojaże to STG chodzi o desert palace. Tutaj może filmik pomorze

zajżyj TUTAJ
Aimar

Post autor: Aimar »

Witam :) mam problem z chocobograph'em ..konkretnie z odnalezieniam "Outer Island 2" niewiem czy to ta wysepka czy teraz dookoła niej ;/;/;/;/ szukam i szukam , brak jakich kilwiek postępów!!! a jeśli to ta wysepka to jak tam wejsc? z góry dzieki za pomoc :D
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

zajrzyj może TUTAJ

masz pełną mapkę skarbów, mapka jest troszkę niedokładna bo skarb Outer Island 2 jest troszkę bardziej na południowy-zachód ale w okolicy zaznaczonego punktu
Awatar użytkownika
Tanat
Kupo!
Kupo!
Posty: 18
Rejestracja: śr 18 cze, 2008 13:10

4 problemy

Post autor: Tanat »

-Jakie są inne postacie oprócz Zidane, Vivi, Steinera, Dagger, Freyi, Quiny, Eiko i Amaranta? Na filmikach i w grze widziałem, że można też sterować Blankiem i Beatrix.
-Muszę się dostać do Burmecii na CD1, ale jak tylko wyjdę z Glimazuke Grotto, to atakuje mnie zielony smok, z którym, (jak widziałem na filmiku) da radę tylko Beatrix. Co muszę przed tym zrobić, bo zawsze dostaję w bęcki? :572:
-Gdzie znaleźć Synth Shop w Lindblum na CD1? :arrow:
-Gram na emulatorze, ale kiedy zaczyna się pierwsza walka, gra działa mi strasznie skokowo. :570:
Zapraszam na bloga gier. Na razie pisze o Raymanie, ale szybko ten temat skończę bloggier-tanat.blog4u. pl
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

boze... nie wychodź przez drabinę, co zresztą mówi pani moogle, tylko wróć i w lewo bij, tam czeka cie walka z pseudo bosem + prawdziwym bosem w postaci wodnego węża. Smoka można zabić prostym sposobem ubierając sprzęt z lighting immune/absorb + limit glove quiną 2x :). Jeżeli ci skacze gra to... może ściągnij nową wersję emulatora z ngemu.com + nowe wtyczki pete'a i ustaw tak jak radzą na tamtejszym forum.
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Tanat pisze:Muszę się dostać do Burmecii na CD1, ale jak tylko wyjdę z Glimazuke Grotto, to atakuje mnie zielony smok, z którym, (jak widziałem na filmiku) da radę tylko Beatrix. Co muszę przed tym zrobić, bo zawsze dostaję w bęcki?
A jaką drogą wychodzisz z Gizamaluke Groto (czy jak tam się to pisze :D ) ?? Głównym wyjściem czy drabinką z &#8222;mieszkania&#8221; Mogów??
Tanat pisze:-Gdzie znaleźć Synth Shop w Lindblum na CD1?
Tam gdzie był zawsze (skręcasz w lewo gdy jesteś przed sklepem z bronią)
Tanat pisze:Gram na emulatorze, ale kiedy zaczyna się pierwsza walka, gra działa mi strasznie skokowo.
Zgłoś się z tym do pomocy technicznej :D
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

-Jakie są inne postacie oprócz Zidane, Vivi, Steinera, Dagger, Freyi, Quiny, Eiko i Amaranta? Na filmikach i w grze widziałem, że można też sterować Blankiem i Beatrix.
Wymieniłeś wszystkie - jeszcze pare innych z trupy teatralnej - ale tylko opcjonalnie pojawiają się w grze. W pełni grywalne postacie to: Zidane, Vivi, Steiner, Dagger, Freya, Quina, Eiko i Amarant.
Tanat pisze:ale jak tylko wyjdę z Glimazuke Grotto, to atakuje mnie zielony smok, z którym, (jak widziałem na filmiku) da radę tylko Beatrix. Co muszę przed tym zrobić, bo zawsze dostaję w bęcki? :572:
Oglądasz jakieś złe filmiki - Bossa można łatwo pokonać - podkoksuj postacie i to
wszystko :roll: Ewentualnie naucz Quinę Limit Glove -> zabij ją i wskrześ aby miał/a 1 HP (za pierwszym razem może nie wyjść...) -> użyj Limit Glove na Bossie
Tanat pisze:-Gdzie znaleźć Synth Shop w Lindblum na CD1? :arrow:
W dzielnicy handlowej jest kowal - idź na prawo od gostka sprzedającego pikle -> potem w górę ekranu i na lewo w następnej lokacji... Pochodź i znajdź sam...
Tanat pisze:-Gram na emulatorze, ale kiedy zaczyna się pierwsza walka, gra działa mi strasznie skokowo. :570:
http://www.k-ff.com/Final9/index.php?n=12 -> nastaw takie ustawienia lub zmień emu...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła, przejście, techniczne”