FFVIII Pomoc: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

WunderWaffel pisze:Podpiąłem mu Full-Life (pare sztuk) ale g...
Podepnij 100 sztuk Curagi/Regen i będzie ok. ZAWSZE podpinaj po 100 sztuk danego czaru.
żywiec
Kupo!
Kupo!
Posty: 38
Rejestracja: pt 16 lis, 2007 22:18
Lokalizacja: Korboniec

Post autor: żywiec »

Daj mu np. GF'a Brothers, i w umiejętnościach podstaw HP+80%,HP+40%,HP+20%

[ Dodano: Sob 22 Mar, 2008 21:54 ]
więcej informacji znajduje się na stronie: http://www.k-ff.com/Final8/index.php?n=8
WunderWaffel

Post autor: WunderWaffel »

Sry ale jestem idiotą... :lol: Zauważyłem że po podpięciu dodatkowych 20 sztuk full life hp wzrosło mu o 2000 hp.... Dzięki za pomoc.

EDIT: A i jeszcze jedno. Podpiąłem mu GF'a Ifrita z umiejętnościa Str Bonus oraz 100 Quaków i jego Str wynosi obecnie ~ 150. Ile ostateczna broń Squalla dodaje do Str? Jesli Quake jest za słaby to co lepsze pod Str?
michal13225

Post autor: michal13225 »

witam.czy ktoś mógłby mi podać najlepsze ustawienie GF na początku 3CD

moje ustawienie to:

Zell:
Alexander,Shiva,Diablos,Pandemona

Squall:
Carbuncle,Ifrit,Leviathan,Siren

Irvine:
Brothers,Cerberus,Tonberry,Quezacotl

ponieważ chciałbym dac Ifrita Irvine'owi ponieważ ma mało STR a Ifrit jak wiadomo ma STR Bonus
Fabirej
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: pt 21 mar, 2008 18:12
Lokalizacja: Ze swiata FF

Post autor: Fabirej »

Mam takie pytanie co do posiadania najlepszych broni na pierwszym dysku.Gdzie dokladnie w Balamb(ale nie w Balamb Garden) znajduje sie Mrs. Dincht?
Ostatnio zmieniony ndz 30 mar, 2008 10:45 przez Fabirej, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie ma opisu...Komuna ukradla ;[
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Fabirej pisze:miecia
:lol:

Mrs. Dincht, czyli matka Zell'a, mieszka sobie w jednym z domów w Balamb - zazwyczaj zmywa gary w kuchni - domków jest mało <bodajże 3> więc idź i ją poszukaj...
Fabirej
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: pt 21 mar, 2008 18:12
Lokalizacja: Ze swiata FF

Post autor: Fabirej »

kwazi pisze:
Fabirej pisze:miecia
:lol:

Mrs. Dincht, czyli matka Zell'a, mieszka sobie w jednym z domów w Balamb - zazwyczaj zmywa gary w kuchni - domków jest mało <bodajże 3> więc idź i ją poszukaj...
Ale sama nazwa "Balamb" mi nie mowi za wiele.Bym wolal sie upewnic czy w Balamb Garden czy jak to powiem w Balamb City.
Nie ma opisu...Komuna ukradla ;[
Awatar użytkownika
theodolit
Kupo!
Kupo!
Posty: 156
Rejestracja: pn 02 paź, 2006 12:00

Post autor: theodolit »

balamb city - tam gdzie łajba na misje stoi - tzn to miasteczko - uliczka 2 po wejsciu chyba ;)
Fabirej
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: pt 21 mar, 2008 18:12
Lokalizacja: Ze swiata FF

Post autor: Fabirej »

Co musze zrobic zeby móc grac z Mrs. Dincht w karty?Potrzebuje jej kart do otrzymania itemow.Musze miec Zella w druzynie?
Nie ma opisu...Komuna ukradla ;[
Hanibal32167

Post autor: Hanibal32167 »

Pierwszy raz, kiedy odwiedzisz jej domek wraz z Zellem w teamie, odbędzie się krótki dialog między nią a jej synem. Po dialogu wyjdź z domu i wróć do niego. Podejdź do matki Zella i wciśnij A w wersji na PC/kwadrat we wersji na PSX a rozpoczniecie grę w karty.
----
Czy gdy dojedziemy do Timber na 1CD, to czy będzie można jeszcze (na 1 CD) wrócić do Balamb Garden?
---
lares

Post autor: lares »

Witam was ;) am may problemik z FF8 a mianowicie: jestem na tym etapie co balamb garden dopiero zaczeło latać. Wychodze na jakiś taras,który znajduje się za uczelnią. Pokazuje się kródki filmik + fimik dodatkowy jak sie ma Rinoe w drużynie. Potem próbuję wyjść z tego tarasu przez drzwi ale nie umiem, nie wiem dlaczego. Podchodzę do nich i powinnam się znaleść w korytarzu. Proszę pomóżcie.

Jak coś to gram na emulatorze na komputerze. Gre mam orginalną, nie jest uszkodzona.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

To częsty bug w tym miejscu - próbuj "chodzić" po ścianach wokół drzwi i nawalać "OK".

Jak nie da rady - wczytaj save'a.
Fabirej
Kupo!
Kupo!
Posty: 12
Rejestracja: pt 21 mar, 2008 18:12
Lokalizacja: Ze swiata FF

Post autor: Fabirej »

Mam pytanie:Czy na pierwszym CD jest jakis latwiejszy sposob na zdobycie Force Amulet niz wywalczenie go z Ochu lub Forbidden,ktore rzadko to daja?
Nie ma opisu...Komuna ukradla ;[
Awatar użytkownika
Ajudah
Kupo!
Kupo!
Posty: 43
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007 22:21
Lokalizacja: Tczew

Post autor: Ajudah »

Chodziło ci chyba o Force armlet
możesz szukać w Chocobo world - jest to przedmiot klasy B, więc dosyć trudny do znalezienia
Ja mogę być miła dla jednej osoby dziennie, i to <beeeeep> nie jest Twój dzień

Wiem, że jesteśmy fanatyczkami, ale ile można tańczyć?
Hanibal32167

Post autor: Hanibal32167 »

Na CD 1 nie ma CW.
Możesz spróbować jeszcze walki z Forbiddenem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”