FFVIII Pomoc: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

http://www.k-ff.com/Final8/index.php?n=47 Poszukaj tu... :roll: Spis wszystkich itemów, które można zdobyć od przeciwników znajdziesz w bestiariuszu na stronie...
foppa

Post autor: foppa »

Witam, właśnie zacząłem trzeci dysk, i chciałbym ukończyć quest karcianej grupy CC. Wcześniej pokonałem już Princess Diamond, i od tego czasu nie mogłem trafić na Prince Spade na pomoście przy windzie na drugim piętrze. Za każdym razem, gdy odwiedzę to miejsce, nikogo tam nie ma. Są jakieś warunki, na jego pojawienie się?

EDIT: Problem sam się rozwiązał, po kilkunastu próbach Spade się pojawił.
cinmar

Post autor: cinmar »

mam pytanie. gdzie najczesciej wypada energy crystal ?? i od czego to zalezy . chodze na bahamuta caly czas i nigdy jeszcze nie wypadl. jeszcze jedno pytanie - od czego zalezy prawdopodobnosc limitu the end ??
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Bahamut sam nigdy nie wywala Energy Crystal. Zabijaj Elnoyle lub Red Dragony.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
cinmar

Post autor: cinmar »

przepraszam chodzilo mi o behemotha. od czego zalezy prawdopobodnosc ze on akurat wypadnie ??
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

cinmar pisze:od czego zalezy prawdopodobnosc limitu the end
Od Levelu Selphie......... i dużego szczęścia. Mi The End wypada cały czas (Selphie 100 level, G-F na 100 lv, ribbon itd)
cinmar pisze:przepraszam chodzilo mi o behemotha. od czego zalezy prawdopobodnosc ze on akurat wypadnie ??

Wypada losowo :D u behemotha żadko wypada Energy Crystal, u Elnoyle wypada prawie co bitwe (przeciwnik nie jest aż tak wymagający).
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

Mam takie pytanie:
Chodzi mi o Limit Break Squala "Renzokuken", bowiem Renzokuken wykonuje niekiedy ataki specjalne na niektórych przeciwników. chciałbym zobaczyć wszystkie te ataki, jak narazie znalazłem 6 przeciwników przeciw którym Renzokuken jest wyjątkowe:
Elnoyle, Ultima Weapon, Bahamut, X-Atomo92, Jumbo Cactaur, Tiamat.

czy są jeszcze inni przeciwnicy, atakując których przy pomocy Renzokuken squal wykona jakis nietypowy atak???
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Jeszcze w finałowej walce z Ultimecią ujrzysz jego odmienne warianty... Przy czym zdecydowanie najlepiej wyglądające są ataki wyprowadzone na Ultimę i Bahamuta (wygląda jakby wymieniali ciosy w czasie rzeczywistym ^^ ).
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Revenat

Post autor: Revenat »

ja mam inny problem z FF8

a mianowicie chodzi mi co za muzyka leciała w miejscu gdzie Squall i Quistis stali na takim balkonie po balu w którym "Squall uczył się tańczyc" ^^

znaczy nie pamiętam już czy to był balkon ale wiem że było na świeżym powietrzu [:

bardzo dawno w to grałem ale wiem że tam była fajny kawałek ale nie moge sobie go przypomnieć O.o
Awatar użytkownika
Thomas
Kupo!
Kupo!
Posty: 23
Rejestracja: pt 25 sie, 2006 22:34

Post autor: Thomas »

Musiałbyś ściągnąć stąd muzykę (link trudny do znalezienie, pod reklamą z google ;) ) i przesłuchać. Moje typy to: Drifting, Eyes on me, Love grows, My mind, Tell me, Trust me, Where I belong. (nie pamiętam nawet co za muzyka w trakcie tej rozmowy była, może jakby był jakiś save to bym skojarzył).

PS Filmik z youtube zawsze pomocny . Wygląda na to, że na balkonie leci przyciszony dalszy ciąg "Dance with the balamb fish", a w secret area przerobione "Ami" lub "Balamb Garden" (nie wiem o które miejsce Ci chodziło).

PS2 Lub inna, dłuższa wersja tego samego .
Revenat

Post autor: Revenat »

bingo to jest piosenka TELL ME [:

wielkie dzięki za pomoc [:
cinmar

Post autor: cinmar »

mam problem. jestem na 3 plycie przed ostatnia misja w lunatic pandora . wchodze tam ale nigdzie nie widze rajin i fujin z ktorymi mialem walczyc. bylem juz w palacu prezydenckim w eshtar. co musze zrobic ??
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

cinmar pisze:mam problem. jestem na 3 plycie przed ostatnia misja w lunatic pandora . wchodze tam ale nigdzie nie widze rajin i fujin z ktorymi mialem walczyc. bylem juz w palacu prezydenckim w eshtar. co musze zrobic ??
O ile mi wiadomo do Lunatic Pandora trzeba wjechać 2 razy
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
childrenofbodom
Kupo!
Kupo!
Posty: 19
Rejestracja: śr 23 sty, 2008 19:29
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: childrenofbodom »

ehhh pytanie :D co robi komenda ribbon ?
+FOLLOW THE REAPER+
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Chroni przed wszystkimi statusami...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”