FFVIII Pomoc: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

Witam mam pytanie czy ktoś może słyszał o kontynuacji Final Fantasy VIII??
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Nie - co to z pomysł w ogole? :lol: Zresztą -nevermind - nic takiego nie ma w planach ;)
Madd Dogg

Post autor: Madd Dogg »

Ja mam pytanie związane z ulepszaniem broni. Jestem na 1CD i zdobyłem składniki potrzebne do Lionharta dla Squalla ale gdy wbijam do Junk Shopu to Lionharta tam nie ma więc jakim cudem mogę mieć najlepszą broń na 1 CD ?
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Sprawdz jeszcze raz dokładnie te składniki oraz ich ilość... Ewentualnie nie masz kasy - ale w tym wypadku samo ulepszenie i tak powinno być dostępne...
Madd Dogg

Post autor: Madd Dogg »

na stronce czytałem że trzeba znaleźć magazyn żeby broń była dostępna
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Pokaz mi gdzie? NIE TRZEBA mieć magazynu...

http://www.k-ff.com/Final8/index.php?n=56 - FAQ odnośnie broni na 1 CD.
Madd Dogg

Post autor: Madd Dogg »

Widocznie coś źle przeczytałem i przeoczyłem jakiś składnik. Dzięki za szybką odpowiedź.
P.S wydrukuję sobie jeszcze mapkę z regionami to będzie łatwiej szukać ;)
Awatar użytkownika
Tesse
Kupo!
Kupo!
Posty: 57
Rejestracja: sob 22 lip, 2006 00:23

Post autor: Tesse »

Przechodzę FF8 już 3 raz i za każdym razem ładowanie GF'ów odbywa się odmiennie. Raz Ifrit miał 9999 życia następnym 9950. Wiem.że to jest związane z kolejnością nauki umiejętności i levelu GF'a. Pytam się więc w jakiej kolejności uczyć GF'y umiejętności by było to najkorzystniejsze ? tzn. czy zaczynać od str +20% itd. summon magic, hp, bonusy ? i w jakiej kolejności ? Wiem ,że to nie ma znaczenia bo i tak są silne, ale mam taką manię,że wszystko muszę mieć na maxa.
the friends that we have lost, or dreams that have faded... never forget them
Kiepska

Post autor: Kiepska »

Czesc posluchajcie mam problem z glownym bochaterem ma level 50 a zycia ma 2500 jak mu podniesc poziom bo przepuszczam ze na tym poziomie powinien miec wiecej energi do zycia.Podlaczylam mu z magi cure thunder .GF sa juz nauczone ale tez potrafia zadac smieszne ciosy najwiecej co prawda zabiera diablos bo ponad 6000 za jednym uderzeniem ale reszta wali po 1500-2500 i strasznie dlugo trzeba czekac az zadadza cios :shock:
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Kiepska pisze:strasznie dlugo trzeba czekac az zadadza cios :shock:
Zwiększ w opcjach szybkość walki ;)
Kiepska

Post autor: Kiepska »

ok zobacze co mi wyjdzie
magus39

grupa CC

Post autor: magus39 »

Przeszedlem gre kilkakrotnie i an irazu nie udalo mi sie wypelnic questu grupy karcianej CC z Balamb Garden. Wiem co teoretycznie trzeba zrobic. Wiem jakiej kolejnosci trzeba grac ale nie moge ruszyc questu z miejsca. Mama na koncie okolo 120 wygranych pojednynkow, gralem chyba z wszystkimi z kim sie da z Balamb Garden. Jedyne co to, ze jeste man samym poczatku gry i nie wyszedlem jeszcze nawet z ogrodu, mam w druzynie tylko glownego bohatera (mam 1 karte postaci, 1 GF, 1 Bossa i wszystkie zwykle karty). Dodam ze grajac poprzednie razy wracalem do ogrodu majac z 30 unikatowych kart i nic !!! Czy ten quest trzeba wykonac w odpowiednim momenice gry, trzeba miec konkretna ilosc zwyciestw, pokonac odpowiednia ilosc przeciwnikow ? I jeszcze jedno pytanie który to Jack ? Ten koles, ktory zatrzymuje sie przy planie ogrodu i mowi o grupie CC ? W kazdym razie zagaduje do niego przyciskiem odpowiedzialnym za gre a on dalej mi mowi ze grupa CC istnieje, ze to maniacy szukajacy przeciwnikow dniem i noca, itd. Jesli ktos moze mi pomoc to bede wdzieczny
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Trzeba troche pograć i pogadać z innymi graczami. Quest można zacząć praktycznie z miejsca na CD 1.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
magus39

Post autor: magus39 »

Gadalem z wszystkimi osobami z ogrodu, z kazdym kim sie dalo zagralem, mam stoczonych okolo 200 pojedynkow na koncie i po kilka kopii wiekszosci kart. I nadal nic!
Bardzo wazne pytanie. KTORA OSOBA Z HALLU JEST jACKIEM ? TEN FACET KTORY ZATRZYMUJE SIE SIE I MOWI NAM O GRUPIE CC ? CZY MIOZE KTOS POJAWIA SIE SPECJALNIE GDY MOZEMYU ZACZAC QUEST ? (duze litery nie oznaczaja krzyku, chcialem tylko podkreslic wage pytania).

Jeszcze jedno znalazlem cos takiego:

"The CC Group is a group of seven elite card players in Balamb Garden. If you can beat them all, you can get some good cards. This becomes available in Disc 3. You must challenge them from the lowest ranking up to the highest."

(Dla nie znajacych ang. : Grupa CC to grupa 7 elitarnych graczy z Balamb Garden. Jesli jestes w stanie ich pokonac, mozesz zyskac kilka dobrych kart. Staje sie to dostepne na dysku 3. Musisz poknac ich od najnizszego w rankingu do najwyzszego")

na stronie http://www.ffinsider.net/ff8/card.php

Moze rzeczywiscie trzeba byc na 3 plycie, w koncu jednym z zawodnikow grupy CC jest Xu, a do niej nie mozna dostac sie zaraz na poczatku gry, przed wyjsciem z ogrodu bo jest na 3 pietrze razem z Cidem o ile dobrze pamietam.
Madd Dogg

Post autor: Madd Dogg »

Ja mam takie małe pytanko. Czy da się jakoś polecieć Gardenem na Island Closest to Hell / Heaven ? A jeśli nie to jak się tam dostać ?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”