FFVIII Pomoc: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FF VIII? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Rzuć na Diablosa Blind - wtedy wszyscy bedący na Criticalu i używający Limitów nie zginą tak łatwo od jego ciosu fizycznego :] Jak atakować? Tak jak Kimahiri napisał - Limity, Limity i jeszcze raz Limity :D
Awatar użytkownika
harry1232
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: pt 07 lip, 2006 20:34
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: harry1232 »

Najlepszy sposób to postacie z podpiętym czarem pod magic, gdyż wtedy draw jest skuteczniejszy. Rzuć na Diablosa blind i wyciągnij z niego Demi (tak aby co najmniej 2ma postaciami mieć po 100 sztuk. Warto to zrobić, gdyż to zaklęcie jest silne i daje w miarę dobre efekty, gdy podepniesz je pod np siłe lub hp). Dalej taktyka Demi na wroga z własnego zasobu (te są skuteczniejsze). Gdy ten czar zacznie wrogowi zabierać ók 150 hp to warto uzupełnić spowrotem zapasy tego czaru na maxa. Dalej wystarczy 1 limit Squalla lub Zella (lub seria 2-3 ataków 2 ma postaciami.) i po potworku (masz dodatkowo sporo przydatnego czaru Demi;) )
Aha i w razie czego warto skorzystać z limitu Selphie Full-Cure, gdy Diablos Rzuci Gaviję.
"Moja żeycie to ta krótka chwila, kiedy mogę grać i zatrzymać czas. To co czuje w niej to moja siła ona we mnie jest już od wielu lat (...) "
Sofa "Moje życie to..."
..::DiAbLoS::..

Post autor: ..::DiAbLoS::.. »

CZE MAM PROBLEM OSTATNIO DOSTALEM FF8 NA KOMPA I CHCE ZDOBYC PARE RZECZY W CHOCOBO WORLD ALE NIE MAM JESZCZE BOKO CZY MOZNA PRZENIESC TE RZECZY NIE MAJAC CHOCOBO?? A CZY DO SIE GO ZDOBYC NA CD1?? PROSZE ODP.
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

1) Nie 2) nie.

I nie pisz caps lockiem, bo to łamie netykietę, a także regulamin forum.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
rafal

Post autor: rafal »

Czesc mam pytanie

Czym sie rozni Holy War-trial od Holy War ?
thx za odpowiedz
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Czasem działania. Holy War - trwa najdłużej, Holy War Trail - krócej.
rafal

Post autor: rafal »

Wydaje mi sie ze na krypcie nie ma dokladnie opisanego mechanizmu zdobywanie Rosetta Stone w Zamku Ultimacji. Powinno byc wyjasnione jak dziala przejscie na prawo od komnaty z fontanna i jaki zwiazek maja z tym organy. Sam to dopiero dzis zdarzylem pokojarzyc.
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

ja zawsze wciskam wszystkie przyciski w jednym momencie (trzeba to zrobić bardzo dokładnie). zawsze działa. :lol:
SZkrab

Post autor: SZkrab »

Da sie jeszcze gdzies zdobyc Rosette Stone oprócz w sklepie w Esthar i w zamku Ultimeci ??

[ Dodano: Sro 30 Sie, 2006 16:26 ]
Dobra niewazne juz wiem
..::DiAbLoS::..

Post autor: ..::DiAbLoS::.. »

Cze mam pytanie zna ktos stronke z save do final fantasy VIII????
Awatar użytkownika
Preacher
Kupo!
Kupo!
Posty: 148
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Preacher »

Używanie www.google.pl naprawde nie boli^^ ..wpisz tam "save final fantasy VIII" ..powiem więcej, jeśli zmienisz przegladarke na Mozille to tam od razu będziesz miał zaimplementowaną ta wyszukiwarke(górny prawy róg) i życie będzie jeszcze łatwiejsze :P
-Hey Lust, can I eat him? Can I eat him?
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Preacher pisze: Mozille
Erm erm przypominam, że Opera też ma takie coś :D A poza tym mógłbyś poprosić tutaj o jakiś konkretny i zapis i znalazł by się ktoś hojny Diablos ;) ... chyba :P
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Piter
Kupo!
Kupo!
Posty: 177
Rejestracja: śr 23 sie, 2006 15:00
Lokalizacja: Lubawka

Post autor: Piter »

a jak to mozna zdobyc :D ???
:D
o ile sie nie myle to jest coś w rodzaju przystawki do konsoli, no nie wiem czy to jeszcze produkują, sprawdż allegro...
"Wstąp do armii, zwiedzaj świat, spotykaj interesujących ludzi i zabijaj ich."
"Wybieramy sobie przyjaciół, wybieramy wrogów, ale Bóg daje nam sąsiadów."
..::DiAbLoS::..

Post autor: ..::DiAbLoS::.. »

cze mam problem znalazlem moga w chocobo world wloczylem ff8 i przenioslem ich do domu ale nie dostalem mog's amulet jak mam go dostac od tego moga??

[ Dodano: Sob 02 Wrz, 2006 14:32 ]
a i jeszcze jedno czy da sie oprucz w chocobo world zdobyc mog's amulet ??
Awatar użytkownika
andchaos
Cactuar
Cactuar
Posty: 267
Rejestracja: ndz 17 kwie, 2005 14:49
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: andchaos »

..::DiAbLoS::.. pisze:cze mam problem znalazlem moga w chocobo world wloczylem ff8 i przenioslem ich do domu ale nie dostalem mog's amulet jak mam go dostac od tego moga??

[ Dodano: Sob 02 Wrz, 2006 14:32 ]
a i jeszcze jedno czy da sie oprucz w chocobo world zdobyc mog's amulet ??
Wyczytałem gdzieś na gamefaqs.com że żeby zdobyć mog's amulet trzeba pokonać w chocobo world bossa na poziomie 99 lub 100 (teraz nie pamiętam na którym)

sam jestem dopiero na poziomie 65 w chocobo world i nie potrafie tego potwierdzić

Z pewnością nie jest możliwe zdobycie mog's amulet bez prześcia chocobo world
ODPOWIEDZ

Wróć do „Help - fabuła przejście, techniczne”