FF6 Pomoc: problemy z przechodzeniem gry

Szukasz pomocy przy FFach starej generacji (NES SNES)? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

snafu

Post autor: snafu »

W PSX Extreme znalazłem bardzo fajny sposób na łatwe walki. Bierzemy Cyana (choć to nie ma znaczenia, którą postać wybierzemy, ale z nim idzie najszybciej), pakujemy go Raidenem strenght+2. Gdy jest już wystarczająco silny to zmienamy go w Impa i zakładamy mu:
-L-hand - Imp halberd (można okraść T-Rexa w lesie dinozaurów, na wschód od chaty ojca Gau),
-R-hand - Tortoise shield (w koloseum zastawiamy Imp armor lub Aegis shield, po wygranej walce dostaniemy Tortoise shield)
-body - Imp armor (wygrywamy od ww. T-rexa)
-head - Titanum (zdobywamy zastawiając w koloseum tortoise shield, po walce dostajemy ten hełm).
Wychodzi na to,że wchodząc do koloseum musimy mieć TRZY Imp armor (jeden zamieniamy na tortoise shield, którą z kolei wymieniamy na titanum, drugi wyminiamy na tortoise shield, a trzeci zakładamy na Cyana [mam nadzieję, że za bardzo nie zakręciłem :) ]).
Gdy Cyan-Imp jest już odpowiednio wyposażony, wrzucamy mu relikty: offering i hyper wirst. Wiola! Teraz Cyan będzie walił cztery ataki, po ok. 8000(!) każdy, ataki fizyczne (nawet dinozurów) będą zabierały TYLKO 1 HP, magia też będzie działać słabo.

Nie śmiejcie się, jeżeli ten sposób znają nawet przedszkolaki :D
Ognik

Post autor: Ognik »

Mam taki problem zatrzymałem się w banalnym momencie gry w operze w czasie występu obejmuje dowodzenie nad Locke i mam się udać do przebieralni czy czegoś takiego w każdym razie z trybuny na której się znajduje są dwa wyjścia jedno z lewej drugie z prawej. Z lewej są drzwi których nie da się otworzyć z prawej ochroniaż który nie chce mnie przepuścić co mam robić może ktoś pomóc ?? :(
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Wyjscia są 4. Tu jest to, które jest Tobie potrzebne (chyba):
Obrazek
FFFFF

Post autor: FFFFF »

Co mam zrobić otoczyli mnie kolesie w Fanatic's Tower i niechcą mnie wypuścić!!!
Niemogę z nimi gadać wrócić się do pokoju z Gem Box.
CO ROBIĆ!!?? Proszę Pomóżcie mi.
Ostatnio zmieniony sob 24 cze, 2006 00:25 przez FFFFF, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Markfrompoland
Cactuar
Cactuar
Posty: 350
Rejestracja: śr 10 sie, 2005 17:56
Lokalizacja: Watokice

Post autor: Markfrompoland »

FFFFF pisze:ej ja sam do tego doszedłaem ale też co prawda miałem problem hah z esperami też ale czego się nie robi dla finala patrz masz AURA BOLT nie ito leci tak dół dół-lewo i lewo no to naciskasz dół i nie puszczasz! trzeba koniecznie przytrzymaći wtedy dociskasz lewo robisz to samo ale nie puszczaj dołu więc masz już przytrzymany dół i lewo nie teraz puszczasz dół i póżniej puszczasz lewo i naciskasz klawisz potwierdzający szczerze działa i nigdy nie spaprałem BUM RUSH czyli ostatecznego blitza mówie wam zachwycające cyferki
Offtop: http://pl.wikipedia.org/wiki/Interpunkcja :roll:
Ain't no sunshine when I'm gone.
FFFFF

Post autor: FFFFF »

Proszę,Pomocy.Zresztą to jest dział:HELP!! Jak przejść grę /dobyć coś ?!!
A nie:Buce Lubią Krytykować, a z Testu Kompetencji miałem 40 punktów na 40.
A tutaj tylko proszę o pomoc, bo po to jest ten dział
Awatar użytkownika
gilgamesh
Cactuar
Cactuar
Posty: 210
Rejestracja: pn 06 gru, 2004 19:29
Lokalizacja: Mazury

Post autor: gilgamesh »

FFFFF pisze:Co mam zrobić otoczyli mnie kolesie w Fanatic's Tower i niechcą mnie wypuścić!!!
Niemogę z nimi gadać wrócić się do pokoju z Gem Box.
CO ROBIĆ!!?? Proszę Pomóżcie mi.
Trzeba po prostu czekac az przyjdzie boss i cie zaatakuje.
FFFFF

Post autor: FFFFF »

Ale czekam na niego 10 minut, na emulatorze, z wciśniętym Tab'em(czyli przyśpieszeniem no i nic jest tylko miejsce na to żebym do nich wszedł,ale nie mogę iść dalej tylko w głą ich jeden krok gadają Master Kefka's treasure Return it.....NOW! no i nic
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Może spróbuj go sobie założyć (Gem Boxa). :P
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
FFFFF

Post autor: FFFFF »

Mam go założonego, i nie mam włączonego Moogle Charm.Po prostu oni gadają to co napisałem wyżej no i nie wiem co dalej
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

FFFFF pisze:Co mam zrobić otoczyli mnie kolesie w Fanatic's Tower i niechcą mnie wypuścić!!!
Zagadaj do nich i powinien się pojawić boss. Spróbuj się ruszyć w jakąś stronę czy coś. Jak nadal boss nie wyskakuje to masz coś z romem, albo emulatorem...
FFFFF pisze:z Testu Kompetencji miałem 40 punktów na 40.
_^_
Ognik

Post autor: Ognik »

Czemu od dłurzszego czasu nie moge używać Runic Celles?
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Bo nosi miecz, który nie nadaje się do zdolności Runic. Zmień miecz.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Ognik

Post autor: Ognik »

A ja będe miał jeszcze jedno pytanie w pewnym momencie rozmawiam z takim grubasem na pufie ( Relm maluje mu obraz ) i on coś mówi ( nie wiem co w tym momencie to wygląda mniej więcej tak GHVV^FUYTF :/ ) To co mam robić czekać bo czekam dwie minuty i nic się nie dzieje czy to błąd emulatora czy gry?
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Podejdź do obazu, zagadaj do Relm, lub do Owzera. Powinna się odpalić walka z bossem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „HELP - fabuła, przejście, techniczne”