FF1+2 Dawn of souls HELP!!

Szukasz pomocy przy FFach starej generacji (NES SNES)? Właź tutaj.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
KAIN
Kupo!
Kupo!
Posty: 174
Rejestracja: śr 20 wrz, 2006 18:34
Lokalizacja: Baron

Post autor: KAIN »

Monkiem nie grałem ale Thief nie jest aż taki zły, wystarczy dać mu dobre rzeczy a po zmianie w Ninje bardzo mi się przydał ;)
Welcome to these crazy times.
wyzga

Post autor: wyzga »

monk jest bardzo dobry ! Wystarczy żę po przemianie w Master zdejmiesz mu broń i będzie pięściami walczył, zadaje wtedy ok. 14 ciosów ( z haste ok. 28 :D ). Proponuję tę prefesje :wink:
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

wyzga pisze:monk jest bardzo dobry ! Wystarczy żę po przemianie w Master zdejmiesz mu broń i będzie pięściami walczył, zadaje wtedy ok. 14 ciosów ( z haste ok. 28 :D )
monk już przy 10 czy 11 levelu zadaje większe obrażenia gołymi pięściami. nie trzeba czekać do upgrade'u.
Aron91

Post autor: Aron91 »

Pilnej Pomocy potzrebuje. Jak mam odzyskać swojego zagininego bohatera na początku gry???? :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Jeżeli dopiero zacząłeś, to musisz grać i w pewnym momencie fabuły on sam wróci. Za szybko to jednak nie będzie.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
wyzga

Post autor: wyzga »

Mam pytanie dotyczące Whisperwind Cove, a mianowicie ile to ma pięter jestem na 21 a końca nie widać :? Pokonałem już tych dwóch z FF6
Aron91

?????

Post autor: Aron91 »

A co mam zrobić w mieście Bafsk z tym Airshipem u podnurza Bafsk??? Bo nie wiem i stoje w korku!!!![shadow=red][/shadow][glow=green][/glow]
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Aron91 pisze:A co mam zrobić w mieście Bafsk z tym Airshipem u podnurza Bafsk?
Zajrzeć do opisu ("ROZDZIAŁ DRUGI: STATEK WOJENNY (WARSHIP)") i zacząć czytać to, co jest na Krypcie podane na tacy :roll:
wyzga

Post autor: wyzga »

Teraz już jestem w 37 poziomie Whisperwind Cove i dalej nie mogę końca znależć !

[ Dodano: Pon 05 Mar, 2007 18:44 ]
No nareszcie !! Przeszedłem to ! Whisperwind Cove miała 40 poziomów ! I co 10-ty
był jakiś boss z ff 6 :P Pierwszy to Chupon, drugi Ulcio, trzeci Phantom train ( trzeba było wioske uratować, bo wszyscy tam byli zombiakami :wink: i właśnie phantom train za tym wszystkim stał ) a czwarty i być może nawet trudniejszy od Chaosa ( tyle że nie umiał się do pełna leczyć ) był Death Gaze.A na końcu tej męczącej jaskini była broń Ultima Weapon ! jest lepsza od Excalibora. To tyle ciekawostek, a teraz idę do następnej jaskini, a jest ich razem 4. W jednej są bossowie z ff3, w innej z ff4, a w jescze innej z ff5 ! J byłem w tej z ff6 :wink:
Aron91

Post autor: Aron91 »

Do jakiego kanału mam wejść i jak to zrobić bo z opisu nie wiele zrozumiałem???????Robiłem to co trzeba tylko niewiem do jakiego kanału wejść.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Aron91 pisze:A co mam zrobić w mieście Bafsk z tym Airshipem u podnurza Bafsk??? Bo nie wiem i stoje w korku!!!!
Już to ze 2 razy tłumaczyłem w tym topicu, wystarczy poszukać :P Fakt faktem opis z Krypty w tym miejscu jest trochę niedokładny, bo ludzie zawsze mają z tym problem. Zacytuję tu sam siebie:
To teraz uczysz się od Hildy nowych słów (Dreagnought) i wyśle Cię do Bafsk. Tam w lewym dolnym rogu jest szpieg. Zagadaj do niego o Wild Rose, potem Dreadnought. Tam chyba potem się schodziło w dół, za tym żołnierzem.
Aron91

Post autor: Aron91 »

Zagadałem i nic w dalszym ciągu nie wbiłem do żadnego kanału
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

To znaczy jak... zagadałes o "Dreadnought" i żadnej reakcji? Żołnierz nie ustąpił, ani nic? Może opisz dokładnie w jakim momencie jesteś... albo np. jaką misję ostatnio wypełnłeś.
january

Post autor: january »

Witam! Przeszedłem prawie całą część FF1, gierka wydaje się stara ale z jakiejś tam okazji została wydana ponownie na konsolkę PSP. Dobra mniejsza z tym, chodzi o to, że zatrzymałem się na ostatnim bosie "Chaos" cholera jasna w solucji na stronie krypty jest napisane, że bos ten ma 4.000 HP, jednak z ciekawości policzyłem i w ciągu jednej walki zadałem mu ciosy za około 16.000 Hp, przy czym on nie używał czarów uzdrawiających! Nie mam pojęcia jak przejść tego bosa :? Knight i Ninja walą attack, Biały mag wali Curtja czy coś w tym stylu uzdrawiając całą drużynę, a czarny mag wali Flare. Waląc flare bos dostaje po 550~ za każdym razem a od knighta i ninja po 100 max. :evil: Jaką taktykę objąć, pomóżcie ludzie bo już 3h próbuje przejść!
Ostatnio zmieniony czw 03 maja, 2007 17:07 przez january, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

january pisze:w solucji na stronie krypty piszę
jest napisane :P
january pisze:że bos ten ma 4.000 HP
Bo Krypta kłamie XD On tak naprawdę ma 2000 HP :>

Nie no, serio. Ale w wersji na NESa. Ty pewnie grasz na PSxie albo GBA (nie przypominam sobie, żeby wyszła jakaś wersji na PSP :P ). Tam Chaos dorobił się 20000HP. Czyli dużo Ci nie brakowało ;)

A co do taktyki... no tu dużo się zrobić nie da. Najlepiej podpakuj jeszcze postacie. Możesz też użyć podczas walki czaru Steel (nie pamiętam, czy on się tak nazywał we wszystkich wersjach, a już jest za późno, bym to sprawdzał :p ). Zwiększa on siłę ataków fizycznych. Poza tym Flarami go, no i lecz się cały czas. Prędzej czy później padnie ;]
ODPOWIEDZ

Wróć do „HELP - fabuła, przejście, techniczne”