Chrono Trigger i Cross

Mówi Ci coś Chrono Cross, Chrono Trigger? Wszystko o klasyce SE

Moderator: Moderatorzy

Która lepsza...(wiem ze trudny wybor ^_^)

Trigger
76
58%
Cross
54
42%
 
Liczba głosów: 130

Jenov

Post autor: Jenov »

Mam nadzieje że CT nie prowadzi w ankiecie dzięki osobom nie zaznajomionym z sequelem ;) CC wg mnie lepszy nie tylko za fabułę ale i za rozbudowanie gry!
Ale na snesie Trigger rządzi :twisted:
Yazer

Post autor: Yazer »

wykonaj wszystkie side-questy :) za niektóre nie dostajesz nic (tylko satysfakcję) a za niektóre dobre przedmioty i przypakujesz o kilka leveli :)
kocioł

Post autor: kocioł »

Dla mnie obie gry stoją na równi,są zaraz po Finalach(w Xenogears nie grałem).Zagłosowałem jednak na CC by mu pomóc bo przegrywa bo mniej osób w niego grało.....choć może gorszy?? :P
emuace

Post autor: emuace »

O Chrono Ressurection słyszeliście? Ja czekam niecierpliwie na projekt, a tu Square-Enix takiego myka zrobiła, że dała projektowi kopa w rzyć :evil: A miało być za darmo... Ja myślę, że S-E przepuści projekt, jeśli będą mogli na tym zarobić. Materialisty się z nich zrobiły, nie ma co. Pozostaje liczyć na fakt, że jeżeli projekt w ogóle przejdzie jako komercyjny, to i tak twórcy zadbają o to, żeby szło go pobrać za free...
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Już dawno tego nie ma, a ponadto to ile razy można mówić o tym, looknij se wcześniej w topicu. Projektu dawno nie ma :P Chyba że jakaś konspiracja działa :)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Garnet
Ifrit
Ifrit
Posty: 3000
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 12:33

Post autor: Garnet »

emuace pisze:projektowi kopa w rzyć
licz sie ze slowami


projekt upad i juz pewno nie powstanie ^^
Kiri kiri kiri kiri kiri kiri!
Quba

Post autor: Quba »

Witam!

Dawno się nie odzywałem na tym forum, bo dawno nie grałem w jRPGi. Na wsteoię chciałbym podziękować adminom za usunięcie mi bana, którego nawiasem mówiąc dostałem chyba przypadkowo ;) Przepraszam ze nie czytałem całej waszej debaty na temat tych gier ale jest troszke długa ;) Minęła już niemal połowa wakacji i robi się troszkę nudno, ostatnio rozglądałem sie za jakimś dobrym jRPG-iem i natrafiłem na Chrono Trigger. Powiedzcie mi czy warto spędzić przy niej pół wakacji?? A może znacie jakies inne dobre jRPGi oprócz ff :?: z góry tHx


pozdroawiam,
Quba
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Quba pisze:Powiedzcie mi czy warto spędzić przy niej pół wakacji??
Warto spędzić nawet cały rok!!! Tylko że bardzo krótki jest ;)
Quba pisze:A może znacie jakies inne dobre jRPGi oprócz ff z góry tHx
To jest temat o CT i CC dlatego o inne jRPGi pytaj się w offtopie ;)
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

No tak.. na CT warto poświęcić czas... Ma wspaniałą muzyczkę, jest extra ta gierka... Najfajnieszy gościu to chyba Maderas, albo ten żabolec co taki był... fajna gierka, ale nie przeszłam do końca - został mi ostatni boss i nie mogłam go pokonać... :/ jakoś tak coś tam było, nie mogłam czegoś przejsć i nie chciało mi się nabijać i nie przeszłam... Stara gierka, ale fajna :) CC nie bardzo mi się podobał... :/ taki jakiś dziwny... :/
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Mischi
Cactuar
Cactuar
Posty: 264
Rejestracja: wt 11 sty, 2005 23:11
Lokalizacja: Eggmanland

Post autor: Mischi »

Kermi pisze:został mi ostatni boss i nie mogłam go pokonać...
Hmm... coś dużo osób ma problem z pokonaniem Lavosa.
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Miałam z nim problem, a mianowicie z tym naprawdę ostatnim, ale przeszłam. Zaciekawiło mnie, że jest tyle zakończeń (jedynie o tym słyszałam). Miałam takie, że

Kod: Zaznacz cały

Matka Crono wbiegła do portalu goniąc tego "miłego" kotka
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Ja polecam podpakować się na 99LV i powalczyć sobie z Red Nu (Spekkio) Lavos to przy nim pestka ;) Swoją drogą nie wiem czemu mieliście problemy z Lavosem. Jak się zrobi wszystkie questy to postacie sa tak napakowane że bez problemu można go pokonać.
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

A po co komu questy... A jeszcze jak się gra bez opisu to qrde daj spokój :/ A jak Ty miałeś napakowane na maksa to qrde się nie dziwię, że Ci nie sprawił problemu...
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Kermi, to przecież normalne - jeśli się naprawdę lubi jakąś grę, to nic dziwnego, że przechodzi się wszystkie możliwe questy- sprawia to przyjemnosć i przynosi korzyści w postaci wyższych leveli. Ja się nie ekscytowałam, miałam problemy ale przeszłam. Po prostu CT mnie nie wciągnął na tyle.

CT nie jest na tyle skomplikowaną grą, żeby był potrzebny opis - wszystkie questy można samemu wykonać przy odrobinie cierpliwości.
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Ja nie mam cierpliwości... :/ Ostatnio grałam (bo nie wiem jak mam zrobić taką zagadkę) w Atelier Iris - tam też same poboczne questy, jeden po drugim, do kogo się nie pójdzie. i co? Oczywiście musiałam się zaciąć w jednym queście i już nie mogę zrobić innych, bo jak jeden się ma, to więcej nie można... :/ Nie lubię questów... :/ Czyli jak nie zrobiłam questów tzn. że nie bardzo lubię tą grę?
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne tytuły S-E”