Kingdom Hearts

Mówi Ci coś Chrono Cross, Chrono Trigger? Wszystko o klasyce SE

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Myszaq
Kupo!
Kupo!
Posty: 136
Rejestracja: śr 18 sty, 2006 19:13
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Myszaq »

..::PHOENIX::.. pisze:Witam mam pytanko jak się nabija summonom levele??
Z góry dzięki :)
1 punkt exp za każdy pasek Drive jaki zostanie zużyty podczas używania summona
Niektórych historii nie da sie opowiedzieć słowami, niektóre legendy muszą umrzeć...
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Przechodze KH II po raz drugi na Proud Mode żeby sobie zobaczyć ukryte zakończenie. Czy wystarczy tylko zaliczyć wszystkie swiaty (łącznie z nieobowiązkowymi), czy trzeba zrobić coś jeszcze? A może Gamefaqs kłamie xD
W sumie proud mode nie jest wyzwaniem- IMO ten poziom powinien sie zaliczać do normala. Dlatego dziwi mnie że w proud mode wystarczy tylko grę przejść, a w normalu zaliczyć całego journal'a (co juz mi się prawie udało, jestem chora _^_)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

czy mi się wydaje czy trzeba zabić sephirotha na proudzie? ^^'
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Boni pisze:czy mi się wydaje czy trzeba zabić sephirotha na proudzie? ^^'
No właśnie pytam xD Niby do "zaliczenia" tej lokacji nie jest to konieczne, ale...
Grunt że najgłupsze minigierki na normalu zaliczone, więc zawsze mogę wrócić do poprzednich sejwów i przejść na 100% O_o'
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Ivy pisze:Grunt że najgłupsze minigierki na normalu zaliczone
Hmmm jakie masz na myśli?? XD Lol ja nawet połowy nie mam chyba nie mówiąc o tym, że nie wszystkie odkryłam XD Ale mniejsza z tym teraz w co innego gram XD Ivy, a jak Ci idzie motorek?? XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Eiko pisze:Hmmm jakie masz na myśli?? XD Lol ja nawet połowy nie mam chyba nie mówiąc o tym, że nie wszystkie odkryłam XD Ale mniejsza z tym teraz w co innego gram XD Ivy, a jak Ci idzie motorek?? XD
Zostało mi jeszcze rozwieszanie plakatów i minigierka w Agrabah- bo nienawidze tej lokacji xD Czyli levelowanie form się kłania. Jeśli Sepha trzeba pokonać na proudzie to ja już wolę zaliczać grę na 100% xD Nie chce mi się za drugim razem nabijać tylu leveli :P
Najbardziej dobijało mnie odwiedzanie Kubusia, bo na jego widok dostaję mdłości :lol: Ale minigeirki ma proste _^_

Btw zastanawia mnie tylko po co w KH w ogóle postacie kobiece? Oprócz całkowicie przezroczystej i sympatycznej Olette jakoś nie mogłam tam znależć interesującej dziewczyny. Przy tylu facetach jakaś jęcząca Kairi albo nudnawa Namine wypadły blado. A może Kairi była tylko dla równowagi, bo przecież Sora woli chłopców xP Nie zebym miała słabość do wyidealizowanych bishów w japońskich grach... po prostu zawsze trafiają się im ciekawsze role xD Jakby tak wyciać sceny z Kairi i wrzucić trochę Axela i Roxasa...hmmmmmmm :P czekam na final mix xD
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Ivy pisze: bo przecież Sora woli chłopców xP
Erm i znowu kolejna osaoba tak myśląca... To nieprawda :P Po prostu się stęsknił za swoim tylko i wyłącznie przyjacielem... Ech :P I będę bronić tego, ze Sora woli dziewczyny :P A to, ze nie za bardzo Go ciągnie do Kairi to już inna sprawa :P Lol XD Hmmm na temat Namine to raczej się nie mogę wypowiedzieć za to Kairi lubiłam :P I dalej lubię ;)
Ivy pisze:Najbardziej dobijało mnie odwiedzanie Kubusia
Ja nie wiem czy nerwowo wytrzymiem z drugim podejściem do motora -_- Grrrr w ogóle po co oni tam dodali takie coś jak Tron :/ Grrr do bani -_- :lol: Co oczywiście nie oznacza, ze KH jest złe albo coś :lol: Ale wyciąć by mogli to :lol: Kubuś był faaaajny XD Nie wiem co od niego chcesz XD
Ivy pisze: minigierka w Agrabah- bo nienawidze tej lokacji xD Czyli levelowanie form się kłania
Ale przecież tam trzeba tylko na desce jeździć :roll: A levelovanie form to myślałam, ze bardziej do turniejów potrzebne XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Eiko pisze:Ale przecież tam trzeba tylko na desce jeździć :roll:
Nie tylko- trzeba powtórzyć ucieczkę na dywanie i zabic 65 wrogów. Nie wpadłam tylko na to, zeby sobie zrobic ujemne combo, a to podobno pomaga.
Eiko pisze:Po prostu się stęsknił za swoim tylko i wyłącznie przyjacielem
I właśnie ta ich "męska" przyjaźń mi się podoba. Nie upieram się przy ekhm, głębszych związkach, bo samo KH jest tak słodkie, że hard yaoi mi tu kompletnie nie pasuje xD
Eiko pisze:A to, ze nie za bardzo Go ciągnie do Kairi to już inna sprawa :P

Baba która

Kod: Zaznacz cały

wybrała Pluto zamiast Axela musi być nudna :> Bosh, ona w tej grze jest zbędna. Wolałabym sobie łuzej pograć Roxasem, zamiast oglądać scenki z nią i Namine :]
Eiko pisze:Grrrr w ogóle po co oni tam dodali takie coś jak Tron
Gdyby nie tak uszo$#$%na muzyczka to ta lokacja byłaby bardzo udana. Na pewno mnie zaskoczyła, bo przecież oglądało się kiedyś te stare filmy Disneya. Motor nie jest zuy, mozna poćwiczyć refleks. ;)
Eiko pisze:Kubuś był faaaajny XD Nie wiem co od niego chcesz XD
Kubuś ssie. ;P ;) Za to zakochałam się w Arielce i tej radosnej muzyce- szczególnie po japońsku :lol: To jest tak głupie że aż fajne <3 Ursula śpiewająca głosem Orochimaru rlz.

[ Dodano: Wto 27 Mar, 2007 14:08 ]
Eiko pisze:A levelovanie form to myślałam, ze bardziej do turniejów potrzebne XD
Żeby w pół minuty zaliczyć minigierkę z plakatami, trzeba mieć glide i high jump z levelowania form.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Ivy pisze: Za to zakochałam się w Arielce i tej radosnej muzyce- szczególnie po japońsku
Mi też się to podoba :lol: Lol Under the sea wymiata :lol:
Ivy pisze:

Kod: Zaznacz cały

wybrała Pluto zamiast Axela musi być nudna &#58;>
Ojć :lol: Nie wybrała Pluta XD W Sorze sie zakochała XD
Nie tylko- trzeba powtórzyć ucieczkę na dywanie i zabic 65 wrogów.
Aaa chyba, że to ;) Hmmm jak normalnie bez niczego da się pokonać chyba 50 to 65 pewnie też się da XD

A do tych plakatów to pewnie potrzebne jest szybkie bieganie, bo tak to ooo katorga o.O Mniejsza z tym, zę ja tam mało minigierek w ogóle zaczęłam :lol: Wystarczy mi, ze zdobyłam FForm i na razie odstawiłam XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Eiko pisze:bez niczego da się pokonać chyba 50 to 65 pewnie też się da XD
Ja zawsze ląduję z 63 wrogami na koncie :lol: Ale z minus combo powinno być dobrze.
Eiko pisze:Nie wybrała Pluta XD W Sorze sie zakochała XD

Kod: Zaznacz cały

Co nie zmienia faktu że pobiegła w czarną dziurę z Pluto u boku, zamiast łapać się najprzystojniejszego faceta w całej grze ;&#41;

W ogóle po kiego w tej grze za kompanów mamy takich idiotów? KH bez Donalda czy Goofy'ego by się obeszło, a sporo osób na pewno chętniej by po nią sięgnęło xD No ale co tu gadać, jak się człowiek wciągnie to przestaje przeszkadzać. Zawsze można ustawić tych kretynów pod gilotyną w Halloween Town i ...czekać ;)
Btw czy tylko ja miałam atak niestrawności na widok

Kod: Zaznacz cały

YuRiPa
?

Ech, jedna sprawa nie daje mi spokoju- wg tej stronki: http://imdb.com/title/tt0390163/fullcredits Sparrowa w wersji angielskiej gra James Arnold Taylor, a ja się w nim nigdzie nie moge dopatrzyć Tidusa. Jest tak dobry,że brzmi jak oryginał O_o Coś mi się zdaje że to jakaś pomyłka :lol:
Ostatnio zmieniony wt 27 mar, 2007 13:40 przez Ivy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Zaraz, zaraz, to w KH pojawia się

Kod: Zaznacz cały

YuRiPa?
O tym nigdzie nie słyszałem. Czyżby atak kretynizmu przechodził na inne gry? XD
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Gveir, niewiele wiesz o zyciu i o SE :lol: Oczywiście w KHII nie odgrywają ŻADNEJ roli, a służą za ozdobnik. Też mi ozdoba.... xD

Btw z serii postaci zbędnych- potrafi mi ktoś wytłumaczyć po co w dwójce wprowadzono Pete'a i Maleficent? Nie mają większego związku z fabułą, bo i tak wszystko krąży wokół Organizacji. Gdyby wycięto tę parę nie byłoby żadnej luki w głównym wątku (i można by wrzucić więcej Axela i Roxasa oczywiście xDDD)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Ivy, aż tak mało nie wiem, ale z powodu Puchatka (szlag by go trafił, a jego miejsce powinien zająć Tygrysek ^^ ) i innej Myszki Miki do KH nie zbliżałem się nawet na kilometr :P Ale jak nie dość że jest Boski Cloud, Seph, Squall (nie wiem kto wymyślił 'Leon', ale zasługuje na chłostę), banda bishów i ta trójka wyżej wymieniona to może się skuszę :lol:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Ivy pisze: Maleficent?
Hmmm nią to pewnie ze względu na pierwszą część ;) No, bo skąd by się znowu wzięły Heartlessy, a jej nie było XD Mi tam ona nie przeszkadza :) Pete trochę bardziej, ale też da się go znieśąć XD
Ivy pisze: Oczywiście w KHII nie odgrywają ŻADNEJ roli, a służą za ozdobnik. Też mi ozdoba.... xD
Ale przynajmniej zakryli Rikku stringi :lol: Mi tam one zbytnio nie przeszkadzają XD
Ivy pisze:Sparrowa w wersji angielskiej gra James Arnold Taylor
Kurde, a ja myślałam, zę to faktycznie głos Deppa o.O O lol XD Za to może i mi pasuje głos Roxasa, ale... jakoś śmiać mi się chce jak pomyślę, że mu go podkłada w wersji angielskiej Jesse McCartney :lol: Nie wiem jakoś mi nie pasuje Jesse w ogóle do KH o.O Mi też szkoda, ze Roxasa było mało :( Ale był :P Za to Kairi było jeszcze mniej eee...
Ivy pisze:

Kod: Zaznacz cały

najprzystojniejszego faceta w całej grze ;&#41;
Tu bym się długo oj długo kłóciła :P Jest trzech (+ Sparrow, ale on jakoś lepiej wygląda w normalu XD) ładniejszych od Axela :P Na miejscu Kairi też bym wybrała iść za plutem :lol:

[ Dodano: Wto 27 Mar, 2007 14:54 ]
Gveir pisze:Myszki Miki
Akurat się przydaje mycha XD
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Nienormalny_PS2
Malboro
Malboro
Posty: 637
Rejestracja: śr 04 maja, 2005 03:16
Lokalizacja: Chronoles

Post autor: Nienormalny_PS2 »

Gveir pisze:z powodu Puchatka (szlag by go trafił, a jego miejsce powinien zająć Tygrysek ^^ ) i innej Myszki Miki
[/quote]To widzę, że tak jak u mnie. Ja ogólnie gorączki dostałem jak w KH1 na końcu zobaczyłem tego szczura. A w KH 2 jest go trochę więcej... v_v. Ale cóż, można olać ciepłym moczem tego gryzonia i spasionego niedźwiedzia co siedzi tylko na dupie i żre miód. Gra jest bardzo fajna, trochę się Gveir pomęczysz przy nich, ale warto _^_.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne tytuły S-E”