Konsole...

Nowinki a la konsole, komórki, net, jak i problemy z nimi związane

Moderator: Moderatorzy

Która z konsol najpewniej kupisz?

PS3
57
53%
X360
9
8%
Wii
6
6%
Po co mi nowa konsola? oO
24
22%
Najpewniej PS3 + Wii lub X360
11
10%
 
Liczba głosów: 107

Awatar użytkownika
Faka
Kupo!
Kupo!
Posty: 131
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 10:20
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Post autor: Faka »

Czepiasz sie ? :| Kazdy sie moze pomylic... Nie jestem jakas za%%ana maszyna, ktora nie popielnia bledow... A wiem, ze tez wiekszosc popelnia bledy (dyslektyczne takze), no to fajnie, ze jest sie do mnie prz%%%%c, bo jest zajebiscie i przypadla mi taka rola. Ja sie nie czepiam, gdy ktos gubi interpunkcje i napisze jakis blad, wali bykami (a teraz to sobie mozna mi dac 3 warninga, bo przeklnalem z cenzura). Ja juz dawno skonczylem dywagacje tutaj, ale nie pozostawie gdy cos jest skierowane pod moj adres i jeszcze czepialstwem, szydera, bo mu tak po prostu WYPADA. A, po za tym ktos tu pierwszy zaczyna pisac nie na temat, walac mi tu jakimis glupimi madrosciami, bo zelda i nie zelda i pierdu, pierdu czeresienki. Ja na forum nie chce byc skonczonym, ale widac, ze niektorym osobom to przeszkadza i lepiej byloby, by mnie sie pozbyc i zniknac :/.
... thug life ...
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

No proszę :)
Tego się nie spodziewałem.
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,31974;core.html

[ Dodano: Pią 08 Gru, 2006 15:49 ]
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,31978;core.html
A to się Nem ucieszy :)
No, będą próbowali przekonać, że jest na co czekać :]

[ Dodano: Pią 08 Gru, 2006 21:23 ]
http://www.gamespot.com/features/6162742/p-4.html
Kolejne porównanie. Ja rozumiem, że PS3 jest trudne itd. ale czemu te gry są tak cholernie jasne?!?!
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

sznurek nowej generacji. i problem z glowy!
Obrazek
szkoda, ze to tylko w Australi...

p.s. nawet ktos sie pofatygowal i jest strona. wii damge
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Dyzio_USSJ
Kupo!
Kupo!
Posty: 162
Rejestracja: wt 22 sie, 2006 16:04
Lokalizacja: Leszno

Post autor: Dyzio_USSJ »

Thompson pisze:Wy tu gadu-gadu o bzdetach, a najważniejszym wydarzeniem na dzisiaj jest... PREMIERA BLUE DRAGON!!!
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,31962;core.html
Robią co mogą, ciekawy jestem czy gra będzie popularna w Japonii. To będzie chyba naprawdę fajna gierka. Na 3 DVD jest. :O Dlaczego Bill nie chciał tego HDDVD? Teraz pewnie zmieni zdanie. Zresztą - mi żonglowanie płytami nie przeszkadza o ile będzie tylko na koniec pierwszej i drugiej płyty. ;P Bardzo fajny wygląd tego X-a. :D
Nie no masakra taki pakiet aby za 259$..... Ehhhh wątpie żeby u nas były takie bajery bo Microsoft chciał zdobyć rynek japoński a nie nasz.. No nic może jak troche zarobią to wtedy u nas zostanie wydane coś podobnego. Póki co widze że obie konsole idą w łeb łeb jeśli chodzi o fanów i kupno ale i tak ostatecznie która konsola jest lepsza okaże się po egzemplarzach które zostały sprzedane tutaj w Europie. Ja póki co zapomne o konsolach mimo że mam pieniądze by sobie taki prezencik sprawić. Szkoda mi kasy jak na razie ;) za pare lat kupie lepszą konsolke za tą samą cene.
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

kilka dni temu pisalem pół żartem pół serio o Power Glove (pad w krztalcie rekawiczki).
dzis juz jakis kitajec to zrobil. Power Glove for Wii tekst tylko po japonsku ale duzo fotek a na koncu jest filmik.
niech zyja wszystkie dziwne pady!
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Widziałem pierwsze 40 minut Blue Dragona. Teraz już wiem, że jest to jak dla mnie absolutny must have. Systemik walki jak w FFX. Jednak martwi mnie jedna rzecz. Co z tymi smokami? Czy to tylko nimi się gra? Chętnie zobaczyłbym na co stać te smoki. Mam nadzieję, że będą one pewnego rodzaju GFami/aeonami itd. Oby walczyło się też zwykłą bronią ręczną bo jeśli nie to jednak lipa. No i skoro to od twórców FF przydałaby się jakaś podróbka Limit Breaków ;) No i jeszcze jedno - po co ten żeński głos oznajmiający rzeczy oczywiste? Jakoś mnie to nie denerwuje ale nie widzę sensu czegoś takiego.
Filmik można zobaczyć na http://xboxyde.com/news_3873_en.html
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Go, przeczytaj sobie post Thompsona z 8.12, 15:47
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Sogetsu pisze:Go, przeczytaj sobie post Thompsona z 8.12, 15:47
Oh sorry, zem nie zauwazyła, oh ja niedobra :roll:
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Huston, Wii Have A Problem! czyli moj ulubiony temat: Co porabia Wii-moto na świecie.
nie bez powodu na opakowaniu Wii jest oto taki obrazek
Obrazek
jednak są na świecie ludzie, ktorzy wolą nie zwracać uwagi na szczegóły. i dobrze. ale ten kto ryzykuje musi się liczyć z konsekwencją. oto konsekwencja .
są i inne lekkie przypadki ale co tu dużo mówic. jak się gra, nie powinno się gorączkować tylko ze stoickim spokojem wykonywać manewry. a nie tak wymachiwac ręcami.
ale żarty na bok. choć sam jestem częścią zjawiska net'owego pt. "patrzcie co robi Nintendo z nami", trza pamiętać, że to nie pilot jest zły.
z drugiej strony, kiedy patrze na mój ukochany nowiutki telewizor (32calowy płaściutki i HD-gotowy 8) ) , ktory stoi grzecznie w kącie w moim pokoju, nie moge jakoś wyobrazić sobie granie na Wii np. tenisa czy czego-tam-jeszcze-sportowego. pokój mam nie duży, prawda. ale żeby dorosli (czy nawet dzieci) mogli spokojnie wymachiwać łapami, to tego metrażu trzeba mieć naprawdę niemało. no, albo, że ktoś ma konkretnie duży ekran, taki że 2 spoceni faceci mogą wcielić sie w Andre Aggasi i sie nie połamać.
konkluzja: jesli chcesz kupic Wii, żeby się spocić w domu, kup najpierw duży dom a potem idź do mediamarktu. zanim jednak zaczniesz grać, upewnij się czy twój lekarz domowy nie ma przypadkiem urlopu. ciao.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Faka
Kupo!
Kupo!
Posty: 131
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 10:20
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Post autor: Faka »

Hehe, takie sa konsekwencje badziewastej konsoli - machania banano-niewiadomo-co... Ogolnie ta konsola przynosi predzej bol i rozpacz niz radosc i zabawe, uzywanie sobie pilota i niechacy walnac kumpla, robiac mu "sliwe" z oka. Wspolczuje graczom, ktorzy sie mecza przy wii ^^ i "robiac" sobie kontuzje przez konsole :].
... thug life ...
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

mi tam się wydaję, że oni dobrze się tym bawią. nawet dziewczyna z podbitem okiem jest uśmiechnięta.... (czytaleś artykuł?)
raczej to jest masowe robienie jaj niz histeria.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Face trzeba wybaczyć - on jeszcze się nie otrząsnął po ostatnim szoku.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

z obrazkow instruktarzowych na opakowaniu Wii tez mozna sie posmiac.
ja rozumiem 1 , 2 , 3 , 4 to sa w miare standardowe malunki. (choc gosciu co leje z impetem sok pomaranczowy na maszyne jest odlotowy)
ale tu zaczynaja sie podejzane rzeczy pojawiac 5(nie rozpakowywać nad głową) , 6 (zimno mi) , 7(serca nie poruszysz) .
na deser jat taki obrazek
Obrazek
ktory z pewnością mówi nam o tym, żebyśmy nie wyciągali stokrotkę z Wii bo to jest ścisła tajemnica korporacji.

zródło
Ostatnio zmieniony śr 17 sty, 2007 21:03 przez Schrödinger, łącznie zmieniany 1 raz.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Reszta obrazków też jest przezabawna - tak samo jak komentarze. Jedno jest pewne, chcieli dobrze, żeby jakiś półgłówek nie zrobił sobie krzywdy, ale i tak wszyscy mają z tego polewkę. Biedni Japończycy.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technologia”