Konsole...

Nowinki a la konsole, komórki, net, jak i problemy z nimi związane

Moderator: Moderatorzy

Która z konsol najpewniej kupisz?

PS3
57
53%
X360
9
8%
Wii
6
6%
Po co mi nowa konsola? oO
24
22%
Najpewniej PS3 + Wii lub X360
11
10%
 
Liczba głosów: 107

gracz81

Post autor: gracz81 »

Faka - twoje posty są rozbawiające :D to raczej Nemesis może do Ciebie mówić "chłopczyku" bo prędzej ty przy niej jesteś gówniarz niż ona przy TObie "dziewczynka" :D nvm..
Co do konsol - pamiętajcie, że nie ważna jest sama platforma tylko GRY. Dlatego prawdopodobnie kupie PS3 jak i większość ludzi. Dlaczego? Ma najwięcej najlepszych klasowo flagowych produktów: FF(!), Tekken, GT, MGS, GTA, Hitman, Resident Evil i masa innych tytułów. Dlatego większość ludzi kupi PS3 , bo wiedzą że będą kontynuacje hitów na 100%. Fakt co do nintendo nie śledzę dokładnie i nie wiem co za giera zaraz wyjdzie ale ogólnie na inne platformy jest mało gier , w które bym pograł. Na Wii na pewno Legend of Zelda ale co jeszcze? Nic więcej jak na razie nie znalazłem... Mam też Nintendo 64 dla jednej jedynej gry - Goldeneye 007 - giera ta dostarczyła mi wiele h rozrywki łupania z kumplami i samemu. To był kiedyś hit, nadal w niego gram jak jeżdze na uczelnie to zabieram N64 :D Muszę jeszcze kupić Zeldę i Perfect Dark :D yyy bo coś rozpisałem się...
Reasumując - ja wybieram PS3, głównie przez GRY bo tym należy się kierować wybierając konsolkę, ale też i standard Blu-Ray wiem że teraz jest to drogie i wydaje sie nie potrzebna taka przestrzeń wszyscy mówią, że to zbędne ale przecież to samo mówiono o DVD. Wiem , że będzie wybór gier, że będą kolejne finale! :D Ale kupię na pewno jak stanieje - za jakieś 1-2 lata najwcześniej i tak mam masę gier z PS2 nieukończonych (praca i życie rodzinne rulez).
Pozdrawiam wszystkich i popieram Nemesis - nie negujcie konsoli (w ogóle czegoś) czego nawet nie wyprobowaliście!
Awatar użytkownika
Faka
Kupo!
Kupo!
Posty: 131
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 10:20
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Post autor: Faka »

Stary, za przeproszeniem odp%%%%%% ode mnie. Skonczyles? To fajnie. Jakis nastepny mi tu lizyd%%%% sie wcina i kozaczy... Tak, napisalem i to tamto, bo ja dziwny i glupi.

Ja, juz na poczatku mowilem, ze kupuje PS3 i takze na poczatku mowilem co sadzilem o Wii (w ogole dziwolag konsola, z tym nunczako). Tak, chodza ploty i na ploty, ze MGS maja sie powpieprzyc do x360 (co tego nie popieram). GTA, mialo byc exlusive, ale jak zwykle SCEI musialo odwalic maniane. To bylo od dawna wiadomo, ze same i interesujace gry beda na ps3, chociaz na x360 maja tam swojego GeoW, a Wii swojego Zelde.
Ostatnio zmieniony czw 07 gru, 2006 15:37 przez Faka, łącznie zmieniany 1 raz.
... thug life ...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Faka ugryź się w palce, bo naprawde przegniesz i tak skończy się Twoje pisanie. Graczu nie potrzebny mi adwokat. Faka sam o sobie świadczy kazdym postem.
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Wy tu gadu-gadu o bzdetach, a najważniejszym wydarzeniem na dzisiaj jest... PREMIERA BLUE DRAGON!!!
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,31962;core.html
Robią co mogą, ciekawy jestem czy gra będzie popularna w Japonii. To będzie chyba naprawdę fajna gierka. Na 3 DVD jest. :O Dlaczego Bill nie chciał tego HDDVD? Teraz pewnie zmieni zdanie. Zresztą - mi żonglowanie płytami nie przeszkadza o ile będzie tylko na koniec pierwszej i drugiej płyty. ;P Bardzo fajny wygląd tego X-a. :D
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Zaczynam wymiękać... XD <nie daj się! nie kupuj X'a> XD :lol: Się zobaczy. Jakos chciałabym nawet, ale żal mi kasy i nie mam hdtv XD
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

BD... ostatnia nadzieja M$ na podbicie Japonii. Jak to nie wypali to juz im się nigdy pewnie nie uda :p

Z BD oglądałem swego czasu trailery czy screeny i wsio wyglądało co najmniej ciekawie, ale gra ma dla mnie jeden znaczący minus - grafika jest taka trochę "dziecięca" - i postacie, i główny villian (o ile się nie mylę, że nim jest :P ) kojarzą mi się jakoś z produkcjami pokroju Disney'a czy Miyazakiego, co mi się bardzo nie podoba :P Muzyki za dużo nie słyszałem, ale spodobał mi się utworek lecący podczas walki :]

Raczej nie kupiłbym X360 specjalnie dla tej gry, chociaż bardzo chętnie bym w nią zagrał. Kto wie, może kolejne produkcje Sakaguchiego mnie do tego zmuszą (np. taka kontynuacja serii Chrono...).
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

a to tak na marginesie. hmmm... moze ten Wii nie jest taki zly...
link
(jakby ktos nie wiedzial to jest parodia PC vs Mac)
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Miałam tego nie komentować, ale skoro już ktoś inny to zrobił...
Faka - twoje posty są rozbawiające :D to raczej Nemesis może do Ciebie mówić "chłopczyku" bo prędzej ty przy niej jesteś gówniarz niż ona przy TObie "dziewczynka" :D nvm..
Dokładnie - zaprezentowałeś żenujący poziom, gdzieś na pograniczu rozwydrzonego kilkuletniego bachora. Komentuje to tylko po to, byś zauważył jaki cyrk z tak prostej sprawy robisz, a z siebie pośmiewisko i że to tobie nie służy. A byś zobaczył muszę kilka rzeczy powiedzieć bez obijania w bawełnę.
Faka pisze:No tak jeszcze pewnie powie, ze u kumpla wyproboje, nie ma to jak riposta :]
Tak to się przekonują szkolne dzieci, a nie dorosła kobieta i z doros... POPRAWKA... pełnoletnim facetem. A jeśli ma takich znajomych, to co? Powołasz komisję śledczą, by ustaliła że faktycznie tak jest? Kończ waść, wstydu (sobie) oszczędź.
Faka pisze:Bron dalej wishita, ktory wydal 200 mln na reklamy, by pozyskac graczy ^^ ISTNA KOMERCHA ^^
Równie naiwny jak mój kuzyn, który jest w dokładnie tym samym wieku. Zupełnie jakby PS3, czy X-Box 360 nie były komerchą. LOL :]. Na szczęscie za kilka lat wyzbędziesz się częsci z tych naiwnych "ideałów" albo życie kopnie cie w tyłek (a to boli).
Faka pisze:bo sie pozniej okazuje, ze konsola to syf, bo sie psuje i ple ple
Wszystko ma prawo się zepsuć... A przepraszam wg FAKI, fanboya SONY nr 1, PS3 TO JEDYNA RZECZ, KTóRA NIE MA PRAWA SIE ZEPSUĆ :lol:
Faka pisze:Ciekawe od czego sa gusta i gusciki? Kazdy ma swoje zdaniei na temat opinostworstwa konsol. -_-'
No i dochodzimy do sedna. Opinię to się KSZTAŁTUJE SAMODZIELNE NA PODSTAWIE SWOICH WŁASNYCH DOŚWIADCZEŃ. Jak kilka osób już tu wspminało, nie masz ŻADNYCH doznań związanych z Wii, a jedynie kilka zasłyszanych i przeczytanych opinii. Super, tylko czy gdyby ci ktoś wciskał, że skakanie z samolotu bez spadochronu jest w 100% bezpieczne, to też byś tak uważał i bez rzeczonego spadochronu skoczył? No więc właśnie. _^_
Faka pisze:ktora po machaniu banano-niewiadomo-co i strzelajac niewidocznymi laserkami w kineskop, a tu reakcja: "o ku*wa, co jest ? szybka pekla... zaraz w cholere wsadze tego wii...". Czyli gorzej wypada konsola Big N, niz Sony i Microshitu.
Czy ty nawet czytałeś to, co napisałeś, próbując to zrozumieć z pozycji osób postronnych? Z tego jak to napisałeś wynika, że laser emitowany z pilota Wii... psuje telewizor, bo powoduje jego pękanie.....! :lol: :evilbat: I ty się potem dziwisz, że ludzie pękają ze śmiechu. Tak się spieszyłeś, by Wii cokolwiek zarzucić, że przekroczyłeś granicę śmieszności, a także dobitnie pokazałeś że jesteś typowym polskim fanboyem SONY.
Co do konsol - pamiętajcie, że nie ważna jest sama platforma tylko GRY. Dlatego prawdopodobnie kupie PS3 jak i większość ludzi. Dlaczego? Ma najwięcej najlepszych klasowo flagowych produktów: FF(!), Tekken, GT, MGS, GTA, Hitman, Resident Evil i masa innych tytułów. Dlatego większość ludzi kupi PS3 , bo wiedzą że będą kontynuacje hitów na 100%. Fakt co do nintendo nie śledzę dokładnie i nie wiem co za giera zaraz wyjdzie ale ogólnie na inne platformy jest mało gier , w które bym pograł. Na Wii na pewno Legend of Zelda ale co jeszcze? Nic więcej jak na razie nie znalazłem... Mam też Nintendo 64 dla jednej jedynej gry - Goldeneye 007 - giera ta dostarczyła mi wiele h rozrywki łupania z kumplami i samemu. To był kiedyś hit, nadal w niego gram jak jeżdze na uczelnie to zabieram N64 :D Muszę jeszcze kupić Zeldę i Perfect Dark :D yyy bo coś rozpisałem się...
Reasumując - ja wybieram PS3, głównie przez GRY bo tym należy się kierować wybierając konsolkę, ale też i standard Blu-Ray wiem że teraz jest to drogie i wydaje sie nie potrzebna taka przestrzeń wszyscy mówią, że to zbędne ale przecież to samo mówiono o DVD. Wiem , że będzie wybór gier, że będą kolejne finale! :D Ale kupię na pewno jak stanieje - za jakieś 1-2 lata najwcześniej i tak mam masę gier z PS2 nieukończonych (praca i życie rodzinne rulez).
Pozdrawiam wszystkich i popieram Nemesis - nie negujcie konsoli (w ogóle czegoś) czego nawet nie wyprobowaliście!
I TO jest właściwe podejście do tematu.
Faka pisze:Stary, za przeproszeniem odp%%%%%% ode mnie. Skonczyles? To fajnie. Jakis nastepny mi tu lizyd%%%% sie wcina i kozaczy... Tak, napisalem i to tamto, bo ja dziwny i glupi.
Irytacja i wulgaryzmy - Extreme Fanboy Syndrome confirmed. Faka, tak lojalnie przypominam, że 2 warningi już masz, a na trzeci właśnie pracujesz. Nie podchodź do gnojenia Wii, o którym masz zerowe pojęcie, z takimi emocjami, bo z byle powodu za chwilę wdasz się z kimś w kłótnię i dasz mi pierwszorzędny powód, by ci zafundować odpoczynek od Krypty na jakiś czas. Nie rozumiem, jak bezpodstawne gnojenie jednej konsoli może być tak przyjemne na fanboyów innej konsoli i produkujące takie pokłady agresji. Opanuj się, bo te 19 lat zobowiązuje do czegoś więcej niż kłótnia na poziomie 5-ej klasy podstawówki.
Schrödinger pisze:a to tak na marginesie. hmmm... moze ten Wii nie jest taki zly...
link
(jakby ktos nie wiedzial to jest parodia PC vs Mac)
No właśnie, pzrede wszystkim należy podchodzić do tematu bez uprzedzeń.

Powolutku zaczynam myśleć o możliwości kupienia PS3, acz chętnie obejrze w akcji również Wii. Gdyby były już "grywalne" konsole choćby w Empiku, to możnaby było wypróbować. Do X-Boxa mnie nie ciągnie, bo na to jest za dużo strzelanek, czyli gatunek, który mnie kompletnie nie interesuje, a na PS3, jak Gracz zauważył są kontynuacje hitów i to chyba najbardziej do PS3 przyciąga.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez Sephiria, łącznie zmieniany 1 raz.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Faka
Kupo!
Kupo!
Posty: 131
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 10:20
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Post autor: Faka »

Wszystko fajnie i swietnie, ale sa pewne "ale"...

Tu nigdzie nie napisalem i nie wymienilem, ze ps3 nie ma prawa sie psuc (no tak, jak to mysli, ze jestem fanboyem, to takze musza dodac, ze z mojej strony konsola nie ma prawa sie psuc... ehh...)

Nie wiem, po co mi tu porownanie ze spadochronem z samolotu, a konsola wii, ktora nic tutaj nie ma wspolnego :|. Konsola to nie zycie (przy ktorym ucierpi tylko sprzet, a nie ludzka osoba), a skakanie z samolotu bez spadochronu to juz zupelnie inna sprawa (chodzi o zycie, ktorego mozna stracic). Wiec ocb ? :| Z tym porownaniem to jest za duza przesada.

Hmm, z tym tv, to se niech wszyscy moga mowic, co chca, aby mi tylko d%%%%c, bo inny mysli moze sobie pierdyknal pilotem w tv, a drugi mysli, ze sobie kopnal w tv, a trzeci mysli, a co mnie to. A ja mysle jest jak jest, czyli z powodu banano-niewiadomo-co, poprzez wyemitowanie laseru, cos musialo walnac i wyszlo tak jak nie powinno, czyli zbity kineskop.

Ehh, narazie koncze dywagacje na temat konsoli, bo tylko co nie powiem, to juz zaczyna sie powoli robic burza. :|
... thug life ...
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Faka pisze:czyli z powodu banano-niewiadomo-co, poprzez wyemitowanie laseru, cos musialo walnac i wyszlo tak jak nie powinno, czyli zbity kineskop.
Ty naprawdę myślisz, że Wii-loty strzelają laserem, od którego pęka kineskop!

-_-'

poczytaj na przykład to to będziesz wiedział o co tak na prawdę chodzi.
Awatar użytkownika
Faka
Kupo!
Kupo!
Posty: 131
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 10:20
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Post autor: Faka »

A czym maja emitowac ? Woda ? To chyba logiczne, ze maja specjalne lasery (niewidoczne dla oka) zalozone, aby mogla sie "spotkac" z gra. A, ze "zalozyli" wadliwe lasery, to juz chyba wina lezy po stronie... Co bardziej na tym ucierpial tv niz konsola.
... thug life ...
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Nie wiem, po co mi tu porownanie ze spadochronem z samolotu, a konsola wii, ktora nic tutaj nie ma wspolnego :| . Konsola to nie zycie (przy ktorym ucierpi tylko sprzet, a nie ludzka osoba), a skakanie z samolotu bez spadochronu to juz zupelnie inna sprawa (chodzi o zycie, ktorego mozna stracic). Wiec ocb ? :| Z tym porownaniem to jest za duza przesada
Ehhh.... dobrzew wytłumacze ci to. Efekt hiperboli był jak najbardziej zamierzony, a chodziło o to że skoro ktoś ci mówi/pisze co jakie jest, a ty to przyjmujesz za walutę bez jakiegokolwiek własnego rozeznania,, to prawdopodobnie jesteś tak łatwowierny i bez własnego zdania, że ktoś mógłby cię namówic na wszystko, nawet to rzeczone ekstremum w postaci samolotu i skoku bez spadochronu. Ty po prostu NIE MASZ swojego zdania w tej sprawie - to jest stanowisko zapożyczone od innych, które bez oporów zasymilowałeś i uczyniłeś swoim, choć nie masz nic z własnego doświadczenia by to poprzeć.
Faka pisze:Tu nigdzie nie napisalem i nie wymienilem, ze ps3 nie ma prawa sie psuc (no tak, jak to mysli, ze jestem fanboyem, to takze musza dodac, ze z mojej strony konsola nie ma prawa sie psuc... ehh...)
Bo w kwestii domniemanej awaryjności najeżdżałeś tylko na Wii, deklarowałeś od dawna, że dla ciebie tylko PS3 się liczy + cała ta dziecinna nerwowa otoczka w twoim wydaniu = to wszystko składa się na oczywisty wniosek, że jesteś fanboyem Sony. Każda postronna osoba od razu to zauważy.
Faka pisze:A ja mysle jest jak jest, czyli z powodu banano-niewiadomo-co, poprzez wyemitowanie laseru, cos musialo walnac i wyszlo tak jak nie powinno, czyli zbity kineskop.
Boże... Co za bzdury... Gdyby tak było, to WSZYSTKIE telewizory pękałyby samoistnie od pilotów już 10 LAT TEMU. Pilot Wii W NICZYM nie różni się od dawnych pistoletów do Pegazusa, czy zwykłych pilotów TV. To co tu napisałeś to jest za pzreproszeniem pieprzenie głupot, a ty trawsz w tym uporze i nie widzisz jakie bzdury piszesz. Zastanów się i ochłoń.

[ Dodano: Czw 07 Gru, 2006 20:37 ]
Faka pisze:A, ze "zalozyli" wadliwe lasery, to juz chyba wina lezy po stronie... Co bardziej na tym ucierpial tv niz konsola.
Nie wytrzymam, zaraz naprawdę nazwę go ixxxą, bo tylko ktoś taki na siłę szuka spiskowych teorii dziejów.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

Faka pisze:... koncze dywagacje na temat konsoli, bo tylko co nie powiem, to juz zaczyna sie powoli robic burza. :|
no wlasnie, ciekawe dlaczego...? chyba sa zli wsrod nas... :evilbat:
Sogetsu pisze: poczytaj na przykład to to będziesz wiedział o co tak na prawdę chodzi.
wow! ale dziura. powinni jakis muzeum netowy z takimi exponatami stowrzyc. to zaczyna byc jak plaga. wlasnie obejzalem kolejne przypadki... duzo tego.

a propos pady i kontrolery. niektorzy moze nie wiedza ale niegdys istanialo cos takiego jak PAX POWER GLOVE. nie wiem czy firma PAX sprzedawala je "charytatywnie" czy "komercyjnie" ale sprzedawala. ciekawe mnianowicie jest to, ze nawet producent zastrzegl sobie (i to mozna na tej stronie zobaczyc, niestety w ver. jap) malymi literkami na opakowaniu : "manipulacja tego urzadzenia nie nalezy do latwych i powinno sie obchodzic delikatnie. nie denerwowac sie od razu i nie zniechecic sie, tylko cwiczyc i udoskonalic" (bardzo luzne tlumaczenie)
jak widac firma PAX raczej w branzy nie zaistniala i zniknela. i slusznie bo tak dziala wolny rynek. wiec nie ma sie co goraczkowac. bo to jest tylko gra, a konsola to tylko produkt.
... wierni i w pyte mroczni fanatycy PS3 po jednej stronie, a po drugiej naiwna i uparta druzyna pierscienia Nintendo... nie lepiej popracowac, troche zarobic czy odlozyc i kupic obie? pozdrawiam wszystkich nawiedzonych :)
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Faka
Kupo!
Kupo!
Posty: 131
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 10:20
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Post autor: Faka »

Schrödinger pisze:
Faka pisze:... koncze dywagacje na temat konsoli, bo tylko co nie powiem, to juz zaczyna sie powoli robic burza. :|
no wlasnie, ciekawe dlaczego...? chyba sa zli wsrod nas... :evilbat:
Schrödinger, daruj juz sobie te glupie posty, bo mnie to juz naprawde powoli zaczynac irytowac ponownie :|. Jak jest jakas okazja, to nic jak tylko brac i pal szesc na mnie. :/ Napisalem tylko, to ze skoncze narazie rozmowy w tym temacie. Ja nawet, nie wiem, po co dalej CIAGAC DYSKUSJE o tym? :| Chyba ta owa dyskusja juz jest chyba zakonczona pare wyzej postow. A mianowicie Sephiria zakonczyla...
... thug life ...
skip to lou

Post autor: skip to lou »

Faka pisze:swojego Zelde.
swoją Zeldę ^^ Zelda to była kobieta... kontynuujcie LOL
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technologia”