Konsole...

Nowinki a la konsole, komórki, net, jak i problemy z nimi związane

Moderator: Moderatorzy

Która z konsol najpewniej kupisz?

PS3
57
53%
X360
9
8%
Wii
6
6%
Po co mi nowa konsola? oO
24
22%
Najpewniej PS3 + Wii lub X360
11
10%
 
Liczba głosów: 107

Awatar użytkownika
white raven
Kupo!
Kupo!
Posty: 130
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006 23:59
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: white raven »

Ja byłem konkretnie napalony na Wii, ale jak poczytałem co się z nim dzieje i pograłem na EyeToy'u to ztroche zwątpiłem. EyeToy to fajna zabawka ale nie na długo, czuję że z Wii może być podobnie, ale mogę się myslić ;) (OBY)
Maybe I'm a Lion...
apple

Post autor: apple »

Nemesis pisze:A ponoć nie liczy się grafika ;) Dla mnie Wii to po prostu coś pomiędzy PS2, a PS3 :lol: Zresztą mi się podoba sposób grania. Ładną grafikę, będe miała na PS3... Jeee ja chce grę o krwiożerczych królikach >.<
Poprawka: Wii to coś między DC a PS2 ;)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Wii to coś między DC a PS2
Nie przesadzaj -_-
ze wygląda jak z Ps2, to mozna powiedziec, ale DC? -_-
hmm...

Ja tam dalej swoje obstawiam: DS i Ps3 wpierw, a potem Wii... dla zabawy, nie dla grafiki.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Nie przesadzaj -_-
Dokładnie, do DC nie porównuj, bo to jest bezsensowne. Grafika wygląda jak podpakowana z obecnej generacji, a nie DC jeszcze. Za duża różnica techniczna. Popatrz choćby apple na tektury, tam za nic nie dało by się takich upchnąć.
Nemesis pisze:Ja tam dalej swoje obstawiam: DS i Ps3 wpierw, a potem Wii... dla zabawy, nie dla grafiki.
A ja dalej PS3 dla wszystkiego, PSP też prawie, może X360 dla kontynuacji Ninja Gaiden i Dead Or Alive (Beach Volleyball też, a jak XD).
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
apple

Post autor: apple »

Przesadziłam, przyznaję, ale niektóre gry na Wii naprawdę prezentują mierny poziom graficzny, chociażby to -> http://wiimedia.ign.com/wii/image/artic ... 151043.jpg
ale nvm, mój błąd :] Ja tak czy owak Wii nie zamierzam kupować, gry na nie mnie nie interesują, a sterowanie nie kręci.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Thompson pisze:Porównanie X360, PS3 i Wii
Hmm.. Jak dla mnie PS3 przegrywa z X360 na całej linii... Moze dlatego, że jeszcze programiści nie potrafią w pełni wykorzystać potencjału, który drzemie w PS3. X360 jest już a rynku od roku, więc go już nieco lepiej "poznali". A moze dlatego, że moje oko jest jakieś dziwne _^_ Fajnie wygląda użycie SixAxis np. do odpychania przeciwnika, czy uderzenia go bronią :] A Wii.... imo powinni robić nań grafikę, która by wyglądała ładnie nawet na starym PSXie, np. cell shading, czy coś takiego co mamy w La Pucelle/Disagea. No i Nintendo powinno się skupić na takich grach, gdzie grafika ma drugorzędne znaczenie.
Awatar użytkownika
Schrödinger
Cactuar
Cactuar
Posty: 514
Rejestracja: czw 16 lis, 2006 14:22
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Schrödinger »

widze, ze Wii w japoni jest now on sell. (link)
nie mam konkretnych danych ale mam wrazenie, ze goraczka, oczekiwanie itp nieco wieksze niz przy ps3. ciekawe czy to efekt spowodowany hitem DS'a...
stado ludzi czekajacych nawet od 2 dni (!!), dziwczyna lekko nawiedzona ale zadowolona, mama z synkiem w rozpaczy niemalze w skali zaloby narodowej bo zapozno dolaczyli do kolejki... istny dramat.
nie zorientowalem sie jeszcze jakie sa tytuly ale chyba sprawie sobie takie cos pod choinke :) skoro nie chodze na silke to chociaz pilota pomaham.... imo to jest konsola nie do grania sam ze soba w ciszy a raczej taka maszyna "imprezowa". granie z ludzmi. rzecz jasna zobaczymy jakie beda gry. (a moze wlasnie dlatego nazywa sie "We"? skocze chyba na strone producenta.
"Jestem pączkiem"
J.F. Kennedy 1963 Berlin
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Schrödinger pisze:konsola nie do grania sam ze soba w ciszy a raczej taka maszyna "imprezowa". granie z ludzmi. rzecz jasna zobaczymy jakie beda gry. (a moze wlasnie dlatego nazywa sie "We"?
Takiej zawiłości to bym się nie doszukiwał ;)
A tak do reklam wracając to właśnie ujrzałem reklamę PGR3 na wp.pl w formie filmu. Przykuwa uwagę. No i ponoć już w telewizji można zobaczyć reklamę Gears of War.
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Thompson pisze:Takiej zawiłości to bym się nie doszukiwał ;)
Chyba nie doceniasz mocy coniektórych kombinatorów marketingowych... Chociaż to raczej pasuje, do okrzyku zachwytu "Wiiiiiiii!", a nie do "we".
Thompson pisze:No i ponoć już w telewizji można zobaczyć reklamę Gears of War.
Można, w końcu zaczęło się coś pojawiać. Reklama robi wrażenie i przykuwa mocno uwagę - ładna, spokojna, powala grafiką z samej gry. W końcu MS robi krok we właściwą stronę, pokazując gry, a nie bezsensy w postaci zabawy w policjantów i złodziei czy innych takich.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

No i ponoć już w telewizji można zobaczyć reklamę Gears of War.
a w radio słyszałem reklamę PES6. co to się nie wyrabia w naszym kraju.
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Gveir pisze:Chyba nie doceniasz mocy coniektórych kombinatorów marketingowych...
Doceniam, doceniam. Aczkolwiek w tym przypadku chodziło raczej o prostą, łatwą do zapamiętania, kojarzącą się nazwę. Tak samo Nintendo mówiło. ;)
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Thompson pisze:Aczkolwiek w tym przypadku chodziło raczej o prostą, łatwą do zapamiętania, kojarzącą się nazwę. Tak samo Nintendo mówiło.
Nazwa może być prosta i taka jest, ale nikt nie zabroni interpretacji fonetycznej i pisemnej, a to przecież dwie odmienne rzeczy językowo, nie? :wink:
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Gveir pisze:Nazwa może być prosta i taka jest, ale nikt nie zabroni interpretacji fonetycznej i pisemnej, a to przecież dwie odmienne rzeczy językowo, nie?
Oczywiście ;) Interpretacja z "We" bardzo mi się spodobała :)
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
white raven
Kupo!
Kupo!
Posty: 130
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006 23:59
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: white raven »

Big N mówiło że nazwa wiąże się zarówno z pojęciem "We" jak i "wiiiiiiiiiiii" więc niewiem o co się przegadujecie :P I jeden i 2gi ma racje :P
Maybe I'm a Lion...
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Ależ my wiemy, ale jakoś trzeba nawiązać dyskusję :P
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technologia”