Konsole...

Nowinki a la konsole, komórki, net, jak i problemy z nimi związane

Moderator: Moderatorzy

Która z konsol najpewniej kupisz?

PS3
57
53%
X360
9
8%
Wii
6
6%
Po co mi nowa konsola? oO
24
22%
Najpewniej PS3 + Wii lub X360
11
10%
 
Liczba głosów: 107

Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

Thompson pisze:Wg. po prostu nie ma co się spodziewać jakichś głębszych gier na Nintendo.
cough, cough... Sadness, cough...
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Wow... To już jedna gra... Więcej nie ma? 5 gier na cały żywot konsoli.. hmm.. kiepsko..
Gamertag: Szalony Szkot
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

a od kiedy to na stert konsola otrzymuje niewiadomo ile tzw. głębokich gier?
Thompson pisze:5 gier na cały żywot konsoli.. hmm.. kiepsko..
jaki prorok, czy co?

zresztą i tak nie ma sensu się spierać o to jakie będą gry, czy głębokie czy płytkie, bo znajdą się i jedne i drugie. a jak będzie naprawdę to się dopiero przekonamy.
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Luźne spekulacje.. nic poza to.
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Awatar użytkownika
Faka
Kupo!
Kupo!
Posty: 131
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 10:20
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Post autor: Faka »

Raczej PS3... ale wpierw trza kupic tv z hd, zeby mi tu nie zajechalo zepsuciem obrazu i grafika na zwykly crt...

Co do PS4 to moim zdaniem sony zbyt za szybko galopuja i przesadzaja. Ostatnimi czasy nie bardzo mi sie podoba polityka firmy... :?
... thug life ...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Wy to tylko marudzicie. Jak ma być tańsza niż PS3, to co niepasuje? Zresztą zanim kupie kolejną, musze najpierw kupić tą, czyli tamtą kupie za kilka lat lol. No i szczegół: "wyłącznie na grach udostępnianych online"....
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Faka pisze:Raczej PS3... ale wpierw trza kupic tv z hd, zeby mi tu nie zajechalo zepsuciem obrazu i grafika na zwykly crt...
Ja nie mam zamiaru kupowac zadnego HDTV za XXXX zl -_-' bezsens , co z tego, ze grafika bedzie gorsza, jak nawet na zwyklym bedzie fenomenalna ;)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Kimahri pisze:Ja nie mam zamiaru kupowac zadnego HDTV za XXXX zl -_-' bezsens , co z tego, ze grafika bedzie gorsza, jak nawet na zwyklym bedzie fenomenalna ;)
Dokładnie. Mam naprawde bardzo dobry tv i dość nowy, nie wywale go i nie wydam stosu kasy, byle mi się graficznie bardziej gra podobała. Gry z PSX tez lubię, a nie powalają... :roll:
Awatar użytkownika
Faka
Kupo!
Kupo!
Posty: 131
Rejestracja: wt 08 sie, 2006 10:20
Lokalizacja: Ostrów Maz.

Post autor: Faka »

Kimahri pisze:jak nawet na zwyklym bedzie fenomenalna ;)
oj... tutaj juz bym duzo polemizowal z toba, ale nie chce wszczynac burdy... Z ta fenomenalnoscia zbyt przesadzilas. Technologia z hd, a zwyklym crt to jest dosc duza przepasc i duza roznica...
... thug life ...
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

glownie z bliska jak patrzysz to masz przepasc... z daleka takiej roznicy nie ma ale sam fakt ze to nie powinno tak wygladac mnie irytuje.. zreszta te telewizory szybko tanieja wiec ja raczej sobie taki zakupie...
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Ja myślę, że też kiedyś telewizor HD się zakupi do PS3 ... ale u mnie to wynika z tego, że mam stare graty z przed 10 lat _--_ ...

A jesli chodzi o PS4 to nie wiem, ale mnie tu śmierdzi wielkim fejkiem ><".
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

A jesli chodzi o PS4 to nie wiem, ale mnie tu śmierdzi wielkim fejkiem ><".
Ja juz dawno nie wierze onetowi w jego "newsy" ;) plotka jakas albo inne badziewie.
Faka pisze:oj... tutaj juz bym duzo polemizowal z toba, ale nie chce wszczynac burdy... Z ta fenomenalnoscia zbyt przesadzilas. Technologia z hd, a zwyklym crt to jest dosc duza przepasc i duza roznica...
No i co mysliszz ,ze kupie sobie jakis HDTV za 5000zl zeby mi jakis FFXIII ladniej wygladal?
Bezsens- chyba ,ze bym naprawde duzo zarabial. Na swoje TV tez nie narzekam i nie mam zamiaru ich zmieniac.
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Kimahri pisze:
A jesli chodzi o PS4 to nie wiem, ale mnie tu śmierdzi wielkim fejkiem ><".
Ja juz dawno nie wierze onetowi w jego "newsy" ;) plotka jakas albo inne badziewie.
Mnie się ten news nie podoba z tego względu że nie potrafiłbym zrozumieć Sony które ledwo wypuściło PS3 (a jakby się uprzeć to jeszcze wcale nie wydało _--_) i już daje zapowiedzi do PS4 _O_. Ktoś bardzo kreatywny wymyślał tego newsa ... chyba, że to jednak Sony zbzikowało Oo".
Awatar użytkownika
white raven
Kupo!
Kupo!
Posty: 130
Rejestracja: pt 14 kwie, 2006 23:59
Lokalizacja: Nowy Targ
Kontakt:

Post autor: white raven »

brednia jakich niestety nie mało ;/ jedyne co sony teraz powinno zrobić to zaklepać sobie wyłączność na nazwy PSThree oraz PlayStation 4. moim zdaniem plany wydania nowej konsoli beda tak za jakieś 2 lata jak już PS3 uzbiera troche kasy ale wtedy na sieci pojawią sie setki nieprawdziwych informacji i fotografi nowej konsoli. Ja jak kupiłem PSXa w 1998 to w gazecie "Oficjalny Polski PlayStation Magazyn" było info o PS2 nieprawdziwe jak fix ale było i do premiery PS2 we wszystkich gazetach branżowych zdjęć i specyfikacji techniczncyh nowej konsoli były dziesiątki więc niema co sie przejmowac takim "niusem" zwlaszcze ze to jest z gry.onet czyi tak samo bezsensowny news jak wszystkie z gry.wp

co do HDTV do PS3 - gry może będą wyglądały rewelacyjnie na nich ale czy moc konsoli i wykonanie gier nie bedzie górowało nd rodzajem telewizora? nawet gry z PSX na HDtv moga troszke lepiej wyglądać ale napewno nie beda wyglądały 1000 razy lepiej tak samo bedzie z PS3 gry beda takie same na każdy Tv może tylko na HD bedzie wieksza rozdziałka i troszke inna kolorystyka. a to czy ktoś woli grać na takim czy innym tv to już należy zostawić samemu graczowi. ja TV nie zmienie dla samej konsoli, no chyba że mój aktualny TV zepsuje sie (odpukać w niemalowane) zanim kupie PS3
Maybe I'm a Lion...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Technologia”