jaki team w ff6?

Tu rozmawiamy o dwóch pierwszych generacjach części Final Fantasy: 1-3 wydanych na NES i poczciwego Pegazusa oraz 4-6 na SNESa

Moderator: Moderatorzy

Xellos

Post autor: Xellos »

Sephiria pisze:Zgodze się, a najbardziej niepotrzebni moim zdaniem byli Gau i Umaro - Umaro w ogóle nie da się kontrolować, a Gau jest przydatny tylko, gdy wyuczy się go magii, bo jak wpadnie w Rage to jest równie nieprzydatny jak Umaro.
Dokładnie, Gau jest cienki (Umaro jeszcze nie mam) to tego trzeba jeszcze liczyć na farta żeby mu dobry cios wyszedł.
Co do liczby postaci to racja za dużo ich jest, a niektóre są beznadziejne, np. Gau, pod koniec to chyba i Cyan bo zanim mu się ta technika naładuje tu już może bęcki dostać.
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Z techniką Cyana ja nie widzę problemu: po prostu najpierw ustawiam atak pozostałej trójce postaci i jak one wykonują swoje ataki to ładuję atak Cyana. Lekim problemem mogą być szybkie walki ale to kwestia wprawy.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Quadra Slice nie jest warta ładowania, bo przeciętnie zadaje po 2000 na jeden cios(czyli w sumie około 8000), tymczasem jedno solidne machnięcie mieczem Cyana(Strato, Sky Render) zadaje pewne 9999. Przeciętnie czas ładowania Quadra Slice starczy by zadać Cyanem cios, dotrwać do końca kolejki i ponownie zaatakować Cyanem - 2x 9999 kontra zbiorcze 8000 Quadra Slice, no chyba rachunek jest prosty?
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Sephiria ja jestem dopiero w 4/5 World of Balance. FF6 jest dla mnie przerywnikiem jak mi w FF11 nie idzie.

P.S. Niedługo zacznę pisać :) (zainteresowani wiedzą o co chodzi)
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Xellos

Post autor: Xellos »

Mam pytanie po jakim czasie Shadow przyłącza się na stałe?
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

Z tego co wiem, Shadow przyłącza się na stałe na koniec World of Balance, gdy ucieka się ze świata. Trzeba tylko na niego poczekać :D .
Xellos

Post autor: Xellos »

O nie!
Dopiero wtedy?!
Damn!
A Gogo? Da się go przyłączyć w pierwszym świecie?
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

NIe.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Xellos

Post autor: Xellos »

Double Damn!
Mój team skompletuję dopiero w 2 świecie.
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

Heh. Nie ma innej możliwości. Będziesz miał za to dobry team.
Xellos

Post autor: Xellos »

No cóż gra jest warta świeczki

Terra-mocne czary (Ultima)
Shadom-power i speed
Sabin-power i blitzy
Gogo-mime
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

Przecież Ultime moga mieć wszyscy. Wystarczy wybrać magcite Ragnaroka zamiast broni.
Xellos

Post autor: Xellos »

Flaming Amarant pisze:Przecież Ultime moga mieć wszyscy. Wystarczy wybrać magcite Ragnaroka zamiast broni.
Ale jeśli zdecyduję się na miecz to chyba tylko Terra będzie mogła mieć Ultimę.
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

Jeśli wolisz wybrać broń i trenowac Terrę do 99lv to twoja sprawa. Ja na 100% wezmę magcite.
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Ultimy można się też nauczyć nosząc Palladin Shield ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy I-VI”