Star Wars: The Old Republic

Nie tylko FF XI jest grą typu MMO RPG. Tu jest miejsce dla takich jak choćby Ultima Online czy Ragnarok. Tutaj też można porównać FF XI do innych gier MMO.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Star Wars: The Old Republic

Post autor: Go Go Yubari »

Na E3 zaprezentowano nowego Star Warsa, a żeby było ciekawiej - MMO. Za grę odpowiadają BioWare i Lucasarts.

Akcja gry rozgrywa się 3.500 lat przed wydarzeniami znanymi z filmów. Co ciekawe, ma być to gra W PEŁNI udźwiękowiona. Tzn., że kazdy napotkany NPC będzie do nas mówił. Nasza postać oczywiście też. Każda klasa będzie miała własna historię. Poza tym nasze wybory, będą miały znaczący wpływ na kolejne wydarzenia.

Więcej info na Oficjalnej stronie gry.

TRAILER

http://www.1up.com/do/previewPage?cId=3174566

Chyba AION będzie musiał poczekać. Nie ma to jak bycie Sithem :twisted:
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Gra podobno ma przypominac bardziej Guild Wars niz typowe mmo, oby to nie okazalo sie prawda ^^; Z drugiej strony i tak raczej nie mam zamiaru w to grac, narazie tylko czekanie na nowego FF moze z domieszka Aion ;p
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Aion wychodzi we wrześniu a to pewnie jeszcze później się może pojawić niż FFXIV :P ... ale zobaczymy. Ja jestem jak najbardziej na tak i chętnie dam szansę tej grze. Miła odskocznia od ciągłego fantasy ... sci-fi i star wars <3.
Awatar użytkownika
Caladbolg
Kupo!
Kupo!
Posty: 32
Rejestracja: pt 19 lut, 2010 16:58
Lokalizacja: Calm Lands

Post autor: Caladbolg »

Ciekawe, ciekawe!
Trailer extra ( tyle czerwonych świetlnych mieczy ahh ;D )
Może jakoś się wgryzę w ten tytuł, ale jakoś specjalnie mnie nie ciągnie :)
Wolę tytuły oferowane przez Square'a xd
Celestial Weapon, to JA !
rabi

Post autor: rabi »

Właśnie, jeśli chcesz ugryźć ten tytuł musisz się przygotować, że nic nie ma za darmo. Dość, że musisz grę kupić, to za samo granie musisz płacić miesięczny abonamencik Miejmy nadzieję, że XIV będzie free to play xD
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Nie wiem czy się bardzo nudzisz, czy cierpisz na wadę wzroku. Odpowiedziałaś na posta sprzed ponad 2óch lat.
I nie, FF XIV:RR nie jest FREE. Mym zdaniem żadne szanujące się mmo nie powinno być. To skuteczna segregacja. Płatne mmo = mniej gimbazowych trolli.
Awatar użytkownika
qfas
Cactuar
Cactuar
Posty: 212
Rejestracja: czw 07 maja, 2009 08:15

Post autor: qfas »

Veto! Old Republic jest za darmo, ale gimbazjada nie niszczy gry. Może dlatego, że młodzież trollująca nie lubi SW, może wynika to z mechaniki gry (w sumie mało MMO-we to MMO).
Teksty w podpisach zazwyczaj trącą sztampą.
ODPOWIEDZ

Wróć do „MMO”