Final Fantasy XI

Dział dla online-owej części FF

Moderator: Moderatorzy

Lord_Deshter
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: czw 04 lis, 2004 15:12

Post autor: Lord_Deshter »

Chyba musisz mieć hajs bo Ojciec mi mówił, że po rejestracji zabrało mu 60 gr z konta.
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Akurat nie powiem zeby cos zabieralo (a tym bardziej nedzne 60gr- to od czegos innego chyba ;) ) ale POL poprostu wymaga zeby jakas kasa byla na koncie aby mogl potwierdzic "wiarygodnosc" (prawde mowiac to wiekszosc rozwiazan co do platnosci szczegolnie ostatnio strasznie mnie denerwuje i uwazam za beznadziejne,,,) konta - nie jestem pewien czy to musi byc kwota zblizona do abonamentu czy nie... Ja zawsze mniej wiecej taka sumke conajmniej trzymam .
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Mugen

Post autor: Mugen »

Kurcze... Na 'dzieńdobry' 250 zł a później co miesiąc 42 zł? Dla kogoś kto ma na drobne wydatki 40 zł miesięcznie to trochę za dużo...
Ale Final to Final! Jakoś tą kase skombinuje...
Powiedzcie tylko, czy warto? Bo nie uśmiecha mi się wydawanie 4 dych miesięcznie na jakiś przereklamowany badziew :///
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Mi się po prostu idea FF Online nie podoba, więc ja z tej wątpliwej(DLA MNIE) przyjemności zrezygnuje. Co do twojej sytuacji zaś to, jeżeli żal ci tych 240 PLN na zakup i potem 40 PLN/miesiąc, to podaruj sobie tą grę. A mówienie, że Final To Final to żaden argument - jeżeli nie jesteś przekonany do tego to nie zmuszaj się do kupna.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

AMEN.


Fakt faktem na koncie jeszcze nic nie mam (pójdę dzisiaj na pocztę :D ) . Nigdy nie grałem w gry Online a że lubię tę grę to chciałem żeby moje pierwsze spotkanie "ze światem" nastąpiło właśnie przez tę gierkę (ogólnie to poza granicami kraju już byłem, hehehe). Co do 240zł: w knajpie (w sumie najlepszy masowy lokal w Szczecinie) w której pracuję kolega ochroniarz wprowadził takie przysłowie "Kto nie ma miedzi, ten w domu siedzi". Zainteresowani niech zrbią sobie z tego cytat z zakupem nowej gry.


PEACE
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

FFXI tez byl moim pierwszym prawidzwym MMORPG i niczego nie zaluje. Poprostu mnie ta gra diabelnie wciaga, rok gry prawie bez przerwy i jakos wogole nie mam dosc ^^;
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Morfi

Post autor: Morfi »

DŻIZAS!!!! :shock: tylko nie to!. JAk na razie to sie mocno przygotowuje do zakupu FF, i ciągle mi kasy brakuje :(. Konto w mBanku już mam, tylko karte musze sobie wyrobić, ale jeśli to z tą kartą sie okaże prawdą albo cuć, to sie ide wieszać :cry:. Napewno już na święta będziecie mieli w świecie Vana'diel nowego polaka :D. Kurcze już nawet sie ugadałem z dobrym znajomym w empiku, że mi da upust nawet na tego finala, a ja dalej kasy nie mam i czekam, a tak to wyjdzie mnie tylko 200 zeta za finalka :D. Trza ludzie kombinować jak sie da i znajomości wyrabiać, a prawie wszystko sie da załatwić 8) .
Mugen

Post autor: Mugen »

A moglibyście wymienić plusy i minusy gry, jej założenia, i o co w tym chodczi? :)
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Mugen pisze:A moglibyście wymienić plusy i minusy gry, jej założenia, i o co w tym chodczi? :)

Czyli solucje napisać............
Mugen

Post autor: Mugen »

Krzysiek2099 pisze:
Mugen pisze:A moglibyście wymienić plusy i minusy gry, jej założenia, i o co w tym chodczi? :)

Czyli solucje napisać............
Jeśli już to recenzję, ale bardziej chodzi mi o opinię osób w tą grę grających.
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Mugen - spytaj się Gokulo - on Ci wszystko wytłumaczy :D
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

To nie jest typowy Final, ta gra wogóle nie ma fabuły, ty musisz ją stworzyć. Tutaj chodzisz po mieście, gadasz z ludźmi, oni dają ci questa lub misje, które ty musisz wykonywać a wzamian dostajesz nagrody. Potworki cię nie atakują, sam musisz je atakować. W zasadzie ta gra bardziej mi przypomina Baldurs Gate lub Morrowinda niż samego Finala, ale mnie bardzo wciągneła i jak dla mnie warta jest tej kasy. Co do abonamentu to sama do końca nie wiem, bo wszyscy tu piszą ze wynosi 12.95$ a u mnie na playOnline była informacja, że gra będzie mnie kosztować miesięcznie 6.95$ plus 0.59centów za każdą dodatkową postać
Mugen

Post autor: Mugen »

Wielki dzięki Kairi, właśnie o to mi chodziło :).
Ostatnie pytanie mam: Jakie są wymagania tej gry? Czy na moim PeCecie (PIII 800 mhz, ok. 300 mb ram, GeForce4 MX 64 mb) dałoby się w to poigrać? Nie chodzi mi tylko czy gra by weszła, ale czy dałoby się pograć bez krzaczorów?
Lord_Deshter
Kupo!
Kupo!
Posty: 20
Rejestracja: czw 04 lis, 2004 15:12

Post autor: Lord_Deshter »

Ściągnij sobie z www.playonline.com (poszukaj) benchmarka. Wyświetli ci on zaleznie od kompa pewna ilosc punktów. Na stronie jest legenda od ilu do ilu punktów bedzie ci działać, czy będzie ciąć itd.
Btw. Nie wszystkie potwory są takie pacyfistyczne tzn. króliki itd nie będą cie atakować, ale Orki itd. z chęcią cie zjedzą na obiad.
Spewak

Post autor: Spewak »

To nie jest typowy Final, ta gra wogóle nie ma fabuły, ty musisz ją stworzyć. Tutaj chodzisz po mieście, gadasz z ludźmi, oni dają ci questa lub misje, które ty musisz wykonywać a wzamian dostajesz nagrody. Potworki cię nie atakują, sam musisz je atakować. W zasadzie ta gra bardziej mi przypomina Baldurs Gate lub Morrowinda niż samego Finala, ale mnie bardzo wciągneła i jak dla mnie warta jest tej kasy.
Tym ostatnim zdaniem to zes mnie zgial i zachecil do tej gioerki jeszcze bardziej niz ktokolwiek inny do tej pory! Jesli choc w polowie to co mowisz jest prawda to musze szybko w to zagrac :D tylko czemu to jest takie drogie - dobrze ze zblizaja sie swieta to moze sie wtedy kupi! tylko co ja zrobie pozniej MATURA :x :cry:
bo wszyscy tu piszą ze wynosi 12.95$ a u mnie na playOnline była informacja, że gra będzie mnie kosztować miesięcznie 6.95$ plus 0.59centów za każdą dodatkową postać


Tio nie wiesz ile placisz - ja bym sie tym interesowal! Ale pewni placisz te 12$ jak wszyscy ja nie spodkalem sie jeszcze z inna cena!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XI - Online”