Final Fantasy XI

Dział dla online-owej części FF

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Bah Faerie ;p
Sterowanie zajmuje troche czasu, ale potem sie dochodzi do wniosku, ze lepiej zrobione byc nie moglo. Wiele osob jeszcze woli grac na padzie, ale mi sie gra najlepiej na klawiaturze mimo wszystko ^^.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

No, opanowałam chodzenie myszką XD
A wybrałam serwer, na którym nie ma aż tylu polaków. Nie ma nic gorszego niż natłok naszego rodzimego społeczeństwa, khe khe. No, jeszcze 15 minut szukałam menu, zeby się wylogować XD Teraz już chyba opanowałam podstawy XD
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Jak masz na imię?
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Lothlorien jak na elvaana przystało ;)
Pierwsze wrażenia po zabijaniu ryb i królików - uwielbiam FF11 aghr :D Polecam wszystkim....=^_^=
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Wybrałaś najgorszą wiochę: San d'Orię :/ Dostać się tam to koszmar :/
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

E tam. Następnym razem wybiore inne. I Mithrię....co może mithria prócz kradzieży? :roll:
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

<lol2> rasa jest tak naprawdę nieważna :D Podobno słyszałem, że gorzej niż Elvan Thief być nie może, a ja nim właśnie gram i gra mi się bardzo przyjemnie :D Mithry są brzydkie, najładniejsze są elvaanki, a potem humanki (kobiety ludzkie ;) ).
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Z odpowiednim equipem każda rasa może grać każdym jobem. Np. Galka ma bardzo dużo HP i bardzo mało MP. Tak więc Galka jako WHM potrzebowałby Astral Ringa (bardzo drogi - zamienia 25HP na 25MP) i coś do wzmocnienia MND. Niepamiętam czy na niższych levelach są kolczyki wzmacniające MND. Jeżeli są to dwa kolczyki od MND i dwa Astrale.

Jeżeli teraz bym zaczynał grać to na pewno nie wybrałbym Hume. Wybrałbym albo Elvaana (MNK, WAR, PLD) albo Mithre (THF, NIN).
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Krzysiek2099 pisze:Jeżeli teraz bym zaczynał grać to na pewno nie wybrałbym Hume. Wybrałbym albo Elvaana (MNK, WAR, PLD) albo Mithre (THF, NIN).
Moja Elvaanka jest Warriorem.... miałam dylemat, bo Red Mage mnie kusił, ale jednak najbardziej lubię tradycyjna sieczkę mieczem. Mithrię sobie wybiorę kolejnym razem... Z tego co zauwazyłam, to masa TaruTaru jest -_- w ogóle mnie to nie pociąga :/

[ Dodano: 05-07-23, 22:28 ]
Kto mi wyjasni bardzo prostym jezykiem Aukcje? Bo Erelen mi tłumaczył, ale kupka z tego wyszła -_-'
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Ktos wystawia na aukcje item i ustala jaka ma byc jego cena. Ty wchodzisz na aukcje dajesz bid i szukasz odpowiedni item. Aby latwiej bylo ci zgadnac ile moze kosztowac wpierw wchodzisz do price list i patrzysz po jakiej cenie ostatnio schodzil i wtedy mozesz juz ja bidowac i nie przeplacic ;)
Sprzedawanie to poprostu wchodzisz do sell wybierasz item i ustalasz cene. Przedtem tez najlepiej sprawdzic po ile na ah chodza wchodzac do bid i price history danego itemu. Na ah jest takze fee, nie pamietam dokladnie ile... Ale to nie jest cos duzego przy tanszych itemach i dopiero przy takich wartych 1mil+ jest zauwazalne.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Nie mogę znaleźć "price history" :oops:
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Musisz wybrać dany przedmiot i nacisnąć Enter, wtedy będziesz miała do wyboru: Price History, Bid, Cancel Mam nadzieję, że link się przydał Podam go tutaj dla pamiętności: http://mmorpg.pl/viewtopic.php?t=10904&highlight=
[edit]
Mam dość poważny problem z program Playonline Wiever. Gdy włączam, pojawia mi się wszystko ładnie, na dole jest ikonka, że działa. Pojawia się niebieskie menu witające po czym nic nie ma. Na pasku narzędzi program cały czas działa. Gdy naciskam przenieś, kursor ląduje poza ekranem. Może ktoś jakoś pomóc, bo nie mogę grać :(

[ Dodano: Pon 25 Lip, 2005 23:45 ]
Problem rozwiązałem. A teraz mała ciekawostka :) Pierwszy raz byłem w party z naszą forumową koleżanką ;) I bardzo dobrze się grało :) rozwalaliśmy po 2x event match jeden po drugim (tak głupio wszystko mnie przez chwilę agrrowało), podejrzewam że takie party trzeba będzie jeszcze powtórzyć :D Szkoda tylko, że nie zrobiłem screenów :(

[ Dodano: Sob 30 Lip, 2005 22:34 ]
Kilka linków dla Yubari:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

No cóż...najlepiej wypadł ten taru taru w czapce mikołaja XD Nie no...nieźle. A zbroja...no cóż..jak to na level 11 -_-' Jak bedę Black Knightem przygwałce Erelena (nie bój nic Ivy) o kolejne screeny XD
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Yubari - dobrze,że tam panuje ciepły klimat , bo byś sobie szanowny tyłek w takim stroju przeziębiła ;)
Go Go Yubari pisze:przygwałce Erelena (nie bój nic Ivy)
Gwałć i prześlij fotki :D
Przepraszam za ewidentny OT , ale nie mogłam nie skomentować - zaraz dokonam samookaleczenia za ten występek XD

Erelen - ale zapchałeś zdjęciami topic - wyszedł Ci Wielki Post :lol:
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Even Match Even Matchowi nierówny. Ja MNKiem lub PLDem soluje Wormy o trudności Tough. Za to z takimi Goblinami czy Orkami już jest spory problem i zadarza się nieprzeżyć takiej walki. THF na 35 levelu ma problemy z solowaniem niektórych mobków Easy Pray (Sauromouge Skunk) a spora ilość Decent Challenge jest nie do pokonania.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XI - Online”