Final Fantasy XI

Dział dla online-owej części FF

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

To że ff11 nie ma fabuły i że trzeba ją stworzyć to ja kiedyś przeczytałam z jakiejś strony internetowej, a sama z doświadczenia nie wiem bo póki co wykonałam tylko dwie misje :P
Po 30 dniach probnych zaplacisz tylko za ta czesc miesiaca jak zostanie do jego konca... czyli okolo 15 dni u ciebie.
Ano to teraz rozumiem dlaczego pisało 6.95
Hehe dobry jesteś, po darmowym okresie zostaje mi dokładnie 15 dni do końca miesiąca
Torciec

Post autor: Torciec »

Taka praca :-) Jak kiedys bedziesz mial jakies pytania czy problemy to sluze pomoca. Jezeli bedziesz potrzebowal pomocy z SMN to w wiekszosci przypadkow nie powinienem miec problemow... na tony mozna liczyc to co przeczytalem na ten temat :-) Niestety ostatnio nie mam czasu na granie ale pomoc zawsze moge. Nie wiem na jakim serwerze jestes jak na Titanie to mozemy sie umowic na PowerLv albo na jakas misje czy questa... sam wiem, ze jako lowLv kots bardziej doswiadczony i silniejszy u boku to dobra rzecz.
pozdrawiam wszystkich lowcow przygod... do zobaczenia w VanaDiel

[ Dodano: Sro 15 Gru, 2004 ]
Kairi-chan, Kairi-chan, Jak nie jest za pozno to moze chcesz wpass do Titan tu jak na razie spotkalem 2 polakow, obaj mieszkaja poza polska... W kazdym badz razie jak kiedys zdecydujesz, ze mozna skasowac postac i bedziesz chciala robic nawa to zapraszam :-)
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Ano ja jestem na Fairy niestety. Narazie nie chce mi się zmieniać postaci, bardzo lubię tą jaką mam i jak pomyślę żeby znowu od początku to aż mnie brrr. Ale jeśli kiedyś jednak jakimś dziwnym sposobem zdecyduję się na zmianę postaci to chętnie wstąpię na Titana. U mnie na serwerze też jest minimum trzech polaków: ja i moich dwóch braciszków :P
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Na Ramuhu jest okolo 20 polakow ;P
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Jak wy wogóle znajdujecie polaków? Podchodzicie do ludzi i mówicie 'czesc' czy jak?
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Mnie zaraz po wyjściu za mury Bastok zlokalizował koleś ksywką Lerg. Niewiem jak to zrobił. Może dlatego, że mój heros nazywa się................... Krzysiek :D
Torciec

Post autor: Torciec »

Jak ktos sie nazywa Szczotka czy Mysza to trudno zeby byl nie wiadomo z kad :-) Choc po chwili okazalo sie, ze Szczotka nie zna slowa po polsku. Drugiego polskojezycznego, bo tez nie mieszkaniec naszego kraju, poznalem na samym poczatku grania i dopiero po jakis 3 miesiacach wspolnego grania zgadalismy sie, ze on zna polaki i jego rodzice pochodza z tad. Na Titan'ie nie ma za wielu polakow chyba. Ale to tez i dobrze, chyba, ze narod nasz w grach komputerowych szybciej uczy sie kultury nic e RL (leal life).
pozdrawiam :-)
Comodo

Post autor: Comodo »

Tak czytam sobie ten temat i czytam... Hmm... Zadam kilka podstawowych pytań, bo w finale oczywiście grałem pełną parą, ostatnio jestem beta testerem Xiah online(orientalnego fantasy) i zainteresowałem się bardzo tym finalem :) A więc pytania mam takie:
1. Za miesiąc płaci się 13$ tak?
2. Na allegro ludzie sprzedają FFXI, ale czy normalnie mogę nim grać na europejskim serwerze?
3. Jakie istnieją serwery? Gdzie są, czyje są, ile ludzi na nich gra, czy cena jest taka sama?
4. Czy na każdym serwerze mogę sobie grać, gdy płacę? (oczywiście nową postacią)
5. Jak to jest z rejestracją. Rozumiem, że pomimo tego darmowego miesiąca, muszę podać numer karty kredytowej? A można np. podać numer konta?
6. Jak się płaci? Automatycznie co miesiąc sobie odciągają należność?
7. Czy po np. miesiącu gry mogę ją odsprzedać na allegro i ktoś może się z mojej kopii zarejestrować? Rozumiem, że straci ten darmowy miesiąc, ale, czy rejestracja się uda i czy będzie mógł grać?

Hmm... To narazie tyle ;)
Comodo

Post autor: Comodo »

Masz cudowne skróty myślowe:
1. Co to jest tetra master?
2. Ale w każdej grze chyba są kody, prawda?
3. Może ktoś będzie wiedział.
4. Co to jest World Pass.
5. Rozumiem, że jak przerwę grę na 2 miesiące - nie zapłacę, to nie płacę już za nie, tylko za nowy miesiąc?
6. Emm. A ile to kosztuje i gdzie się kupuje?
7. No patrze na punkt 5... Znaczy, że on dostanie moje konto z moim nickiem????
Comodo

Post autor: Comodo »

Okej, powoli zaczynam kumać. Tylko nie pisz mie, że w instrukci wszystko jest, skoro nie mam instrukcji, bo gry jeszcze nie kupiłem. No chyba, że proponujesz mi skan :P

Potrzebuje jeszcze info o systemie walki oraz zaletach i wadach poszczególnych klas i ras. To pewnie jest w innym temacie?

Postać mogę normalnie skasować i zacząć nową, tak?
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Zwykle kazdy zainteresowany gra w FFXI wczesniej trafia na mmorpg.pl a tam juz ma wszystkie info i wten sposob sie "znajdujemy" ;)
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

He he ale jazda, właśnie spotkałam polaczka na moim serwerze, Julek jakiś. A jeszcze mało tego...pochwaliłam si tym wydarzeniem na moim linkshellu i okazało się że jeden gościu mówi po polsku.....(zaczeli chwalić polską wódkę ;-p)....dzień pełen wrażeń normalnie
Jakie istnieją serwery? Gdzie są, czyje są, ile ludzi na nich gra, czy cena jest taka sama?
Listę serwerów oraz masę innych rzeczy znajdziesz na http://ffxi.allakhazam.com/
Cena jest taka sama
Postać mogę normalnie skasować i zacząć nową, tak?
Tak


A ja mam takie pytanko: Czy jak już się skończy darmowy okres to czy oni będą sami ściągać kasę czy też ja muszę to jakoś pilnować?
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Tylko że ID kupuje się jeszcze przed darmowym okresem, bez niego nie da rady grać
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

To co ja muszę sobie nowy ID kupić? Znaczy cała moja dotychczasowa gra się zmarnuje??
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

No to ja już nic nie wiem. Myślałam zawsze że Id to tak jakby profil Online, znaczy kupiłam już takie trzy, dla mnie i dla braci.....arhgg cóż za beznadziejny pomysł z tym Id, sami powinni ściągać kasę :636:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XI - Online”