Final Fantasy XI

Dział dla online-owej części FF

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Thompson pisze:zrobiłem pare postaci
Po kiego...?

Oh dzizas. Serwer jak serwer. Zalezy czego szukasz. Ramuh nie skazuje Cię na posiadanie perły CC tylko. Pereł mozna mieć masę i sobie zmieniać. Tylko lepiej się zdecydowac za wczasu i się rozkręcić, a nie zakładać masę postaci, marnować WorldPass i się zastanawiać. Na Fairy masz polaków w lsie wielonarodowościowym, a na Ramuhu masz na polskojęzycznym. To chyba jedyna różnica. Czy to polak czy nie, jak pokrzyczysz w Jeuno o pomoc, to sie pewnie kilku chętnych znajdzie. Zawsze jest ktoś, kto potrzebuje zrobić dana misję czy questa lub też nie ma co robić, więc się przejdzie.
Moja rada: zdecyduj się w końcu na postać i serwer i zacznij grać. Darmowy miesiąc szybko mija no i...po co czas marnować? -_-'
Awatar użytkownika
vacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 82
Rejestracja: sob 10 gru, 2005 18:10
Lokalizacja: Bastok

Post autor: vacek »

Nemesis pisze:Oh dzizas. Serwer jak serwer. Zalezy czego szukasz. Ramuh nie skazuje Cię na posiadanie perły CC tylko
Dokładnie, sam mam dwie perły, CC na dzień i Amerykański LS na noc. Ostatnio nawet powstał "konkurncyjny" polski LS na Ramuhu o jakże kojarzącej się z polską nazwie: "RadioMaryja" :lol:
Black Mage
thin13

Post autor: thin13 »

Mam pytanie, moze glupie :P,
Czy zeby grac sobie na serwerach bede musial oprucz gry FF XI + dodatki Chains of Promathia & Rise Of Zilart bede musial kupic dodatek Treasures of Aht Urhgan ??
Przypusmy ze chodzi mi tutaj o serwer Ramuh !! Mowie tutuaj o wersji na PC !!
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

thin13 pisze:Ramuh
...
thin13 pisze: Treasures of Aht Urhgan
Ja jakoś wciąż nie kupiłem i gram, po prostu nie będziesz mógł korzystać z tego co oferuje dodatek.
Gamertag: Szalony Szkot
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

thin13 pisze:Czy zeby grac sobie na serwerach bede musial oprucz gry FF XI + dodatki Chains of Promathia & Rise Of Zilart bede musial kupic dodatek Treasures of Aht Urhgan ??
Nie. Na początku i tak ci sie nie przyda.
thin13 pisze:Przypusmy ze chodzi mi tutaj o serwer Ramuh !!
To idź do ludzi z tego serwera.
http://www.mmorpg.pl/viewforum.php?f=43 ... 7ba9520972
Thompson pisze:Ja jakoś wciąż nie kupiłem i gram, po prostu nie będziesz mógł korzystać z tego co oferuje dodatek.
dodatek oferuje 3 nowe profesje, nowe lokacje etc. Tyle, ze lokacje i tak będą niedostępne, bo podobno są od ok 51 levelu. Joby i tak bedą niedostępne na początku.
Awatar użytkownika
vacek
Kupo!
Kupo!
Posty: 82
Rejestracja: sob 10 gru, 2005 18:10
Lokalizacja: Bastok

Post autor: vacek »

Nemesis pisze:Tyle, ze lokacje i tak będą niedostępne, bo podobno są od ok 51 levelu
są dostępne od każdego lvl, wystarczy zdobyć przedmioty potrzebne do questu na subjoba, kupić tenshodo invite (czy jakoś tak), dać npcowi w Jeuno w Tenshodo HQ te itemy z qestu i już można płynąć do Al Zahbi z Mhaury
Black Mage
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

vacek pisze:są dostępne od każdego lvl
Chodziło mi o to, czy ma się szanse tam przetrwać czy nie.
MJ87

Post autor: MJ87 »

Gdzie mogę kupić tą gre w polsce, jest strasznie trudno dostępna. W ultimie mają tylko ostatni dodatek.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

http://maxgame.pl/x_C_I__P_1112346-1110001.html , ale nie wiem czy mają na stanie. Spytaj tutaj -> http://www.mmorpg.pl/viewforum.php?f=43 ... 7ba9520972

EDIT, a to Tobie już odpisywałam tam... Jak oni nie wiedzą, to ja tym bardziej.

[ Dodano: Sro 27 Wrz, 2006 17:15 ]
Napisz do nich maila <do Ultimy> i popytaj. Może też EMPiK sprowadzi (ponoć tak robią). Więc popróbuj.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Właśnie mi się coś przypomniało... Czy to prawda, że istnieje "coś" takiego jak "techniczne demo" FF XI? Chodzi mi o darmową aplikacje do ściągnięcia z netu, która po zainstalowaniu stwierdzi czy mój komp nadaje się do uruchomienia/w-miare-płynnej-gry ( :lol: ) i jednocześnie pokaże <?> jak owa gra wyglądałaby u mnie?

Pytam, bo ostatnio podczas rozmowy z kumplem na temat mojego złomu (omyłkowo nazywanego przez niektórych "komputerem") wyplynął ten temat. Podchodze do informacji kumpla dość sceptycznie (chłopak ma tendencje do "koloryzowania powietrza" ;) ) ale wole się upewnić :) . Jeśli istnieje coś takiego - namiary mile widziane :D
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

BTW...chyba źle szukałeś MJ...
http://www.ultima.pl/itemnfo.php?id=2204
kwazi pisze:Czy to prawda, że istnieje "coś" takiego jak "techniczne demo" FF XI? Chodzi mi o darmową aplikacje do ściągnięcia z netu, która po zainstalowaniu stwierdzi czy mój komp nadaje się do uruchomienia/w-miare-płynnej-gry ( :lol: ) i jednocześnie pokaże <?> jak owa gra wyglądałaby u mnie?
Erm Oo nie mam pojęcia. Ponoć do jakiegoś pada do Pc dodają coś tam, ale mnie nie pytaj :lol:
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Yup, yup istnieje cos takiego.
Zwie sie to Final Fantasy XI Benchmark ^^
Do padow to juz nie pamietam co dodawali... bodajze jakis kupon na miesiac gry czy jakies inne dziwactwo? O.o

http://www.playonline.com/ff11us/downlo ... geID=media
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Jednak nie kłamał! :D Zaraz wyproboje... :> (czytaj: posmieje sie z mego "rumaka")... Dzieki Gokulo ;)

Programik waży 76 MB wiec ide sobie kawe zrobić :D

Edit:
Tak jak przypuszczałem - gra sie zainstaluje i odpali, ale zabiłby mnie nietoperz przez FPS = 1 :lol: :wink:
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Stawialbym na krolika, robala, pszczole - z nietoperzami sie na poczatku nie czesto spotyka :lol:
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

JA tam od levelu 2 biję ciężkie i bardzo ciężkie (ale tylko robale) i spokojnie sobie daję radę... Więc jak przetrwasz do 2giego, to luz. Chyba, ze pójdziesz za daleko i cię gobliny dopadną XD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XI - Online”