Final Fantasy XI

Dział dla online-owej części FF

Moderator: Moderatorzy

Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Płaci się w dolarach wg kursu na dzień płatności. Przelicznik PL -> USD jest chyba wg NBP.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
MRC

Post autor: MRC »

Czy ktoś byłby chetny zamienienia się konto wow za konto ff XI jesli ktos zainteresowany to proszę na gg lub maila :)
Pozdrawiam MRC
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

MRC pisze:Czy ktoś byłby chetny zamienienia się konto wow za konto ff XI
Kto by chciał zmieniac FFXI na WoW? XD toż to śmieszne :lol:
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Są ludzie co działają w tym kierunku. Ale zostawiają sobie FFXI. Ostatnio kilka osób wróciło do FFa.

I jeszcze jedno. Od czasu wejścia dodatku TOaU gracze EU płacą już w Euro a nie w USD.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Go Go Yubari pisze:Kto by chciał zmieniac FFXI na WoW? XD toż to śmieszne
Pff... grałaś chociaż trochę w WoWa?
Ja mógłbym się zamienić i tymczasowo ale nie mam żadnej gwarancji, że jak FFXI mi się nie spodoba to mi WoWa oddasz:P
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Thompson pisze:Pff... grałaś chociaż trochę w WoWa?
Nie, ale i tak dość się naczytałam, żeby się przestraszyć ;)
Krzysiek2099 pisze:Od czasu wejścia dodatku TOaU gracze EU płacą już w Euro a nie w USD.
oO To ciekawe.

ToAU w ogóle nieźle "reaktywował" FFXI. Wiele osób pewnie powróciło do 11. Poza tym FFXI na X360. Jak widac dobry mmorpg moze się długo na powierzchni utrzymać :)
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

ha widzisz a to zagrać trzeba, może jak się wow mi znudzi to się przesiąde... dobra to kończe bo offtop się robi :P
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Go Go Yubari pisze:ToAU w ogóle nieźle "reaktywował" FFXI. Wiele osób pewnie powróciło do 11. Poza tym FFXI na X360. Jak widac dobry mmorpg moze się długo na powierzchni utrzymać :)
Na Ramuhu jest już Amerykański LS mający teoretycznie ludzi grających na X360. Niewiem jak to praktycznie wygląda. Na tę porę dnia (nocy) jego nazwy nie pamiętam.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Ummm .... nie wiem czy na głupka nie wyjdę, ale mam małe pytanko ^^" ... otóż niedługo będę miał możliwość gry w Final Fantasy XI, ale nawet nie wiem jaki jest tam system walki ^O^" ....... czy mógłby mnie ktoś oświecić ?? Można dać jakieś porównanie do innych części bądź jakiś link z objaśnionym całym systemem ... z góry arigato ^^.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Najbardziej mozna chyba do FFXII porównać :roll:
Jak wygląda? Zakładając, że masz War.
Dostajesz mieczyk i idziesz bic solo mobki. Sprawdzasz najpierw, czy dany mobek Cię nie zabije jednym dziabnięciem. Jezeli nadaje się do tego, aby mu zgruchotać zadek, to zaczynasz go bić. Nie jest to walka turowa. Liczy się szybkość i siła. Tyle. Jak jesteś np. black magem, to też bijesz, ale czesto z daleka rzucasz czary, aby Cię nie ruszył (jeszcze zależy jaki mobek). Potem masz party i wtedy wszystko zalezy od tego, jakim jobem grasz.
Awatar użytkownika
Myszaq
Kupo!
Kupo!
Posty: 136
Rejestracja: śr 18 sty, 2006 19:13
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Myszaq »

A jaki Job byś mogła polecić :?:
Niektórych historii nie da sie opowiedzieć słowami, niektóre legendy muszą umrzeć...
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Go Go Yubari pisze:Najbardziej mozna chyba do FFXII porównać :roll:
Jak wygląda? Zakładając, że masz War.
Dostajesz mieczyk i idziesz bic solo mobki. Sprawdzasz najpierw, czy dany mobek Cię nie zabije jednym dziabnięciem. Jezeli nadaje się do tego, aby mu zgruchotać zadek, to zaczynasz go bić. Nie jest to walka turowa. Liczy się szybkość i siła. Tyle. Jak jesteś np. black magem, to też bijesz, ale czesto z daleka rzucasz czary, aby Cię nie ruszył (jeszcze zależy jaki mobek). Potem masz party i wtedy wszystko zalezy od tego, jakim jobem grasz.
Shit ... jeżeli mam być szczery to liczyłem na system ala FFX , a w ostateczności FFX-2... A teraz mam jeszcze jedno pytanie, też głupie, ale co tam ... jak juz pytam to nic nie trace XD.
Chodzi mi o takie połączenie : Warrior + Summoner ?? Pytam czy wogóle bawić się w takie łączenie xD.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Haichi pisze:liczyłem na system ala FFX
a jak to sobie wyobrazasz w grze online? Poza tym w FFX przez to brakowało dynamizmu i realności. Ja jestem na etapie "po zdobyciu airshipa" i jeszcze nie zginęłam. To, az nudne, gdy zostawiasz bossa na 5h, a on dalej czeka na Twój ruch. -_-'
Haichi pisze:Chodzi mi o takie połączenie : Warrior + Summoner ?? Pytam czy wogóle bawić się w takie łączenie xD.
Na lv. 18 robi sie misję na subjob. Sub to zawsze połowa main, np:
MAIN: WAR 30
sub: MNK 15

Jak masz lv. 29 to sub ma 14. Proste.

Summoner/ Warrior to kiepskie połączenie i raczej mało kto je stosuje. Dla SMN głównym subem jest whm. SMN jest brany niejednokrotnie na miejsce White Mage, bo ma mase mp, a z subem whm może swobodnie działać. SMN to też DamageDealer, ale wtedy też głównie ma sub z mp: whm, blm i ewentualnie rdm. Widziałam tez smn/brd, ale nie wiem jak to działa w walce.
Myszaq pisze:A jaki Job byś mogła polecić
A co Cię interesuje? Każdy job jest ciekawy na swój sposób.
Poza:
* Black Mage
* Monk
* Red Mage
* Thief
* Warrior
* White Mage

są jeszcze:
* Bard
* Beastmaster
* Blue Mage
* Corsair
* Dark Knight
* Dragoon
* Ninja
* Paladin
* Puppetmaster
* Ranger
* Samurai
* Summoner

Powiedz co bys chciał, a powiem Ci co by Ci mogło podpasować.
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Ja osobiście mam zawsze problemy z wyborem klas ... tu niby podobają mi się Wojownicy ... ale jednak coś mnie ciągnie żeby iść w kierunku magii albo summonów itp ... dlatego właśnie szukam jakiegoś dobrego połączenia między obydwoma typami walki. Ale niestety nie można mieć wszystkiego :roll:
Awatar użytkownika
Myszaq
Kupo!
Kupo!
Posty: 136
Rejestracja: śr 18 sty, 2006 19:13
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Myszaq »

Go Go Yubari pisze:
Myszaq pisze:A jaki Job byś mogła polecić
A co Cię interesuje? Każdy job jest ciekawy na swój sposób.
Poza:
* Black Mage
* Monk
* Red Mage
* Thief
* Warrior
* White Mage

są jeszcze:
* Bard
* Beastmaster
* Blue Mage
* Corsair
* Dark Knight
* Dragoon
* Ninja
* Paladin
* Puppetmaster
* Ranger
* Samurai
* Summoner

Powiedz co bys chciał, a powiem Ci co by Ci mogło podpasować.

A jest i Blue Mage. Więc czy może on mieć jakieś dobre techniki? A tak ogólnie to podpasował by mi szybki i silny :P z dobrymi technikami. Taki samowystarczalny.
Niektórych historii nie da sie opowiedzieć słowami, niektóre legendy muszą umrzeć...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XI - Online”