Final Fantasy XI

Dział dla online-owej części FF

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Tęsknie za Toba jak za zeszłorocznym upałem i tylko Ci zaproponowałam. Pisałam: jesteś zaparty jak wół, nie to nie.

Ile jeszcze ten maintenace? >.<
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

Opcji wyboru sie nie dostaje, trzeba wcisnac w ktorym momencie + czy jakos tak. Nie pamietam dokladnie, pewnie ktos kto uzywal moze ci pomoc ;p

Do maintance dodali 2 godziny, ja sobie dzisiaj juz daruje ;p
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Gokulo pisze:Do maintance dodali 2 godziny, ja sobie dzisiaj juz daruje ;p
:/ Odeszłam na chwilę do telefonu i napadł mnie i zabił goblin :/ Zapomniałam zmienić sobie home point na Bastok i musiałam zapierniczać z Valkurm >.< Wychodze już z KH.... kurcze chciałabym sobie poexpować jeszcze dzisiaj :/ Brakuje mi niecałe 100 tnl do WAR lvl. 5. Potem 6 i już bedzie MNK 3. >.< Chyba sobie podleveluję MNK do 30 i pójde po DRK...a potem BLM i WHM. Oto mój boski plan, chyba ze się rozmyślę i zamiast DRK wybiorę SAM. O. >.< Ja to mam problemy _^_'
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Hahaha jak każdy :D Ja do tej pory niewiem czy chcę robić THF/NIN czy PLD/WAR czy WAR/MNK (5 jobów do expowania :P).

Go Go daj już spokój Erelenowi. Tu też go męczysz? Chce tam grać, jest mu tam dobrze, to niech gra tam. Taka jest jego decyzja i trzeba ją uszanować.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Dzięki Krzyśku za zrozumienie i obronę mnie :)
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Spox Erelen. Trzymasz się swoich racji, które potrafisz podeprzeć dowodem a nie "bo tak" jak to niektórzy potrafią robić. Podobnie zresztą jak ja :P (jaka skromność :D).
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Krzysiu mi tam wszystko jedno gdzie gra Er. Nudzę się, to go meczę. ;) Poza tym Erelen wie, że głównie żartję ;)

Najnudniejsze jest expowanie od zera :/
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

A co na to Kairi? Kairi grasz jeszcze?
grać gram.. czasem.. jestem jedna z tych wredot które zdradziły FF11 na rzecz WOWa >.<

A ze na Ramuhu jest łatwiej to szczerze wierzę.. i nie bedę się mieszac w żadną wojnę serwerów o_0
Erm... a jak?? Ostatnio nie miałem opcji wyboru WP
meh.. musiałeś mieć.. sama se też raz stworzyłam postać na Ramuhu. Jak już skończysz wybierać włosy, twarz etc, to ostatnia opcja jest "world", tam gdzie pisze not specifed (bodajże wtedy własnie trzeba kliknąć +) wpisujesz nazwe świata, potem enter i world pass
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Niedobra Kairi ^^

Mi tam system WoW nie przechodzi przez gardło już nie mówiąc, że jest kompletnie nietolerowany przez żołądek.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Kairi-chan pisze:wojnę serwerów o_0
A jest takowa O_O'?

WoW to zła zaraza. Trzeba się zaszczepić, a potem ją wykończyć :>
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

A jest takowa O_O'?
no.. sprzeczka.. tak tylko troche koloryzuję >.>
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Hmmm... mam kilka dość noobowskich pytań i wolę je zadać tutaj niż na MMORPG (tutaj i tak mnie już wszyscy znają :D). No więc:
1) Już w miarę wiem co to są te Promyviony, ale możecie powiedzieć od którego to levelu i jak siętam dostać (telepointy niewiele mi mówią).
2) Na którym levelu opłaca się kontynuować CoP?
3) Jakie BCNM polecacie dla 6 low levelowców?
4) Co się bardziej opłaca: Crafting czy Fishing XD
Awatar użytkownika
Gokulo
Cactuar
Cactuar
Posty: 499
Rejestracja: ndz 14 wrz, 2003 20:52

Post autor: Gokulo »

1&2)Promyviony to lv 30, potem nastepne 3-4 walki sa cap 40, potem 50, potem 60 a potem bez capa ;) Lv 40 dociagnie cie do konca 3 rozdzialu bodajze
3)to nie do mnie ;)
4)hmm, fishing wymaga SUPER cierpliwosci jesli nie chcesz botowac, crafting niezlej cierpliwosci i dosc duzej kasy, chyba, zr wybierzesz cooking bo to akurat prawie bez strat da sie zrobic - trzeba miec tylko kapital startowy.
We all travel a maze of relationships, it goes on with or without you. I search the sea of the unconscious... I look for you... to find my true... self...
Krzysiek2099
Cactuar
Cactuar
Posty: 299
Rejestracja: wt 16 lis, 2004 21:20
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Krzysiek2099 »

Co do Promów to jest ogromna baza na mmorpg na ten temat.

Co do BCNM to pierwszy jest na CAP 20 (czyli jeżeli masz większy level niż 20 to na czas walki level spadnie do 20 a sprzęt, który jest na levele 21+ "spadnie", czyli niebędzie można go używać). Najpopularniejsze są Pijawki o których juz Ci pisałem wcześniej. Na nie się idzie w 3 osoby. Także możecie zrobić 2 party po 3 osoby i iść się bić. Erelen - naucz się kożystać z zagranicznych serwisów. Alla, Mystery, Somepage. Tam jest wszystko napisane.
"FFXI": RAMUH: Krzysiek SAM75/ THF50/ WAR46/ NIN44/ PLD,BLM,RNG20/ DRK19/ MNK16/ RDM,WHM10
Leathercraft 7, Goldsmithing 11, Smithing 2, Fishing 15
Awatar użytkownika
Kairi-chan
Cactuar
Cactuar
Posty: 333
Rejestracja: wt 09 lis, 2004 19:46
Lokalizacja: Nigdziebądź

Post autor: Kairi-chan »

Erelen - naucz się kożystać z zagranicznych serwisów. Alla, Mystery, Somepage. Tam jest wszystko napisane.
ciii.. krzysiek! ja tu czerpię radochę z niewiedzy erelena.. <chociaz jedna rzecz w której moge pomóc o ile ty lub Gokulo mnie nie wyprzedzicie [choc z reguly tak wlasnie jest]>.>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Final Fantasy XI - Online”