FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

szympans92

Post autor: szympans92 »

Jak zdobyć Venus Gospel, broń dla Cida? Podobno gdzieś w Rocket Town, przed lub po starcie rakiety, ale kiedy i jak konkretnie to nie wiem.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Dodam jeszcze, że to ten sam staruszek, od którego na 1 CD można było zdobyć Yoshiyuki :)
Awatar użytkownika
Master1599
Kupo!
Kupo!
Posty: 37
Rejestracja: czw 21 lut, 2008 11:27
Lokalizacja: Polska

Post autor: Master1599 »

Mam Pytanko ^^
Jak działa materia EXP Plus
1 Na jedna osobę czy na kilka ??
2 Ile % daje ?
3 Na 2 lvl daje więcej ?
Awatar użytkownika
Majkel222
Kupo!
Kupo!
Posty: 150
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 15:25
Lokalizacja: Gold Saucer

Post autor: Majkel222 »

Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Master1599 pisze:1 Na jedna osobę czy na kilka ??
Oczywiście że na jedną >.>'
Master1599 pisze:2 Ile % daje ?
Master1599 pisze:3 Na 2 lvl daje więcej ?
1 lv +50% exp (np. normalnie wszyscy dostają 1000 EXP - postać z EXP Plus dostanie 1500 EXP).
2 lv +100% exp (np. normalnie wszyscy dostają 1000 EXP - postać z EXP Plus dostanie 2000 EXP).
Awatar użytkownika
Master1599
Kupo!
Kupo!
Posty: 37
Rejestracja: czw 21 lut, 2008 11:27
Lokalizacja: Polska

Post autor: Master1599 »

Dzieki Kwazi ^^
Majkel co to ma być za link ?!'
* "Dostajesz więcej punktów doświadczenia po wygranej walce"[chyba oczywiste, tylko ile daje !!]
ginek

Post autor: ginek »

Witam mam problem z wyhodowaniem chocoba.

Kiedys 2 razy wychodowalem zlotego, a teraz cos jest nie tak. Jestem na cd2 przed wleceniem do midgar (koncowka). Zaczelem chodowac chocoba. Mam z rejonow Ice Wonderful Male klasa S i z rejonu Rocket Great Female klasa S (czyli najlepiej jak sie da chyba). Po okolo 10 probach caly czas wychodzi zolty, podalem carob nut. Kiedys wychodzil mi nawet z Klasa A i S za 3 razem, a teraz cos jest nie tak :/ Mial ktos taki problem ? Wie co moglem zle zrobic?
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

ginek pisze:Mial ktos taki problem ? Wie co moglem zle zrobic?
1. Wszyscy mają ten problem :roll: CIERPLIWOŚĆ i +100 prób a się uda... 10x próbowałeś... też coś...
2. Nic nie robisz źle - z tej kombinacji wychodzi cholernie rzadko - szybciej z Good + Great wyjdzie...
Awatar użytkownika
..::PHOENIX::..
Kupo!
Kupo!
Posty: 171
Rejestracja: sob 14 paź, 2006 15:14
Lokalizacja: TRABIA

Post autor: ..::PHOENIX::.. »

ginek pisze:Kiedys 2 razy wychodowalem zlotego, a teraz cos jest nie tak. Jestem na cd2 przed wleceniem do midgar (koncowka). Zaczelem chodowac chocoba. Mam z rejonow Ice Wonderful Male klasa S i z rejonu Rocket Great Female klasa S
Z Wonderful i Great nie da się wychodować złotego chocobo ;) Do tego potrzeba Black i Wonderful ;)

[ Dodano: Czw 13 Mar, 2008 19:04 ]
Bym zapomniał.....do tego potrzeba Zeio Nut, a nie Carob Nut ;)
"I'll be here...
Why...?
I'll be waiting here...
For what?
I'll be waiting for you...so...
If you come here...you'll find me...
I promise".
ginek

Post autor: ginek »

kwazi pisze:
ginek pisze:Mial ktos taki problem ? Wie co moglem zle zrobic?
1. Wszyscy mają ten problem :roll: CIERPLIWOŚĆ i +100 prób a się uda... 10x próbowałeś... też coś...
2. Nic nie robisz źle - z tej kombinacji wychodzi cholernie rzadko - szybciej z Good + Great wyjdzie...
Ale Good niedoprowadze do klasy S chocby niewiem co, to zatrudne.Poza tym na tej stronie polecali kombinacje Great (rocket) i Wonderful (ice).
..::PHOENIX::.. pisze:
ginek pisze:Kiedys 2 razy wychodowalem zlotego, a teraz cos jest nie tak. Jestem na cd2 przed wleceniem do midgar (koncowka). Zaczelem chodowac chocoba. Mam z rejonow Ice Wonderful Male klasa S i z rejonu Rocket Great Female klasa S
Z Wonderful i Great nie da się wychodować złotego chocobo ;) Do tego potrzeba Black i Wonderful ;)

[ Dodano: Czw 13 Mar, 2008 19:04 ]
Bym zapomniał.....do tego potrzeba Zeio Nut, a nie Carob Nut ;)
Ale Ja narazie robie zielonego lub niebieskiego chocobo, to wlasnie one niechca mi wyjsc.

Poprobuje jeszcze troche, zwykle jestem cierpliwy, ale jakbyscie 2 zlote chocobo wychodowali bez problemu to napewno tez byscie sie wkurzyli na moim miejscu :P Prosze pisac, moze zna ktos bardziej prawdopodobny sposob wychodowania chocobo.
Awatar użytkownika
CoD
Kupo!
Kupo!
Posty: 108
Rejestracja: czw 30 cze, 2005 17:45

Post autor: CoD »

ginek pisze: Ale Good niedoprowadze do klasy S chocby niewiem co, to zatrudne.Poza tym na tej stronie polecali kombinacje Great (rocket) i Wonderful (ice).
Każdego niemal chocobo można doprowadzić do S'ki, wszystko zależy od techniki jazdy... O ile pamiętam to kiedyś podbijałem Good'a o prędkości 91 czy 92 na S'kę, zajęło to z 2-3 godziny... Trzeba chcieć a nie iść na łatwiznę :roll:
Haū! Omochikaerī!

Gumon hyakushutsu...

Yuri est ars boni et aequi
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

ginek pisze:Ale Good niedoprowadze do klasy S chocby niewiem co, to zatrudne.Poza tym na tej stronie polecali kombinacje Great (rocket) i Wonderful (ice).
Irrelevant - prędzej z Good A + Great S zrobisz kolorowego niż z Great S + Wonderfull S ;) A na stronce podajemy tę kombinacje z uwagi na parametry potomstwa, które są nieznacznie wyższe niż przy "klasycznej" kombinacji Chocobo Serge'a
ginek

Post autor: ginek »

CoD pisze:
ginek pisze: Ale Good niedoprowadze do klasy S chocby niewiem co, to zatrudne.Poza tym na tej stronie polecali kombinacje Great (rocket) i Wonderful (ice).
Każdego niemal chocobo można doprowadzić do S'ki, wszystko zależy od techniki jazdy... O ile pamiętam to kiedyś podbijałem Good'a o prędkości 91 czy 92 na S'kę, zajęło to z 2-3 godziny... Trzeba chcieć a nie iść na łatwiznę :roll:
Hehe Ja Great mialem predkosc 86 i doprowadzilem do S. Jestes pewien, ze Good'a nakarmiles i mial 91 ????
kamuisan

Omnislash

Post autor: kamuisan »

jak nabic w battle square 32 000 bp??wogole jak sa oceniane te walki??mam clouda na 72 lvl i max co dostaje to ok 10 000 bp... :570:
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Dopóki nie wyjdziesz z Battle Square, punkty nie są zerowane. Czyli walcz tak długo aż zdobędziesz 32000 bez wychodzenia z Battle Square i masz już swój upragniony Limit.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”