Ulubiona postać w FF 7-9

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany

Ulubiony główny bohater:

Squall
171
36%
Cloud
242
50%
Zidane
68
14%
 
Liczba głosów: 481

Madtrax

Post autor: Madtrax »

Nie widzisz co bylo napisane zaledwie post wyzej? Prosisz sie, a chyba dostales wczoraj jedno ostrzezenie - pamietaj 3 i zakaz pisania postow :]
Szatanie trzymajcie sie tematow bo po to jest ten podzial, zeby nie bylo burdelu.
Toori

Post autor: Toori »

No to trzymajšc się tematu...najlepsi sš Caith Sith ( :twisted: ), Red XIII za tš ich nienormalnoœć (czytaj: odmiennoœć od reszty ludzkich postaci)i Zell za styl. Żadnego floodowania :P
Harry Strife

Post autor: Harry Strife »

Najlepszy jest Squall, Cloud i Aeris.
Toori

Post autor: Toori »

Jeszcze z fajnych postaci niegrywalnych wymienić można Xu z FF8. Nie wiem za bardzo dlaczego, ale jakoœ tak przypadła mi do gustu - wszędzie jej pełno, jest zawsze tam gdzie jest potrzebna.
Mati-San

Post autor: Mati-San »

Jeszcze z fajnych postaci niegrywalnych wymienić można Xu z FF8
Jak już to wolałbym pograć Rajinem i Fujinem
Toori

Post autor: Toori »

Ale ja nie mówiłem kim ja bym sobie chciał pograć... Ja o Xu tak ogólnie mówiłem...
Westbam

Post autor: Westbam »

Najlepszym bohaterem jest bezwatpienia Squall,choc na poczatk wydaje sie byc gruboskorny to potem dochodzi do wielu poswiecen z jego strony.....
Toori

Post autor: Toori »

No... z tymi poświęceniami to różnie bywa... Pozatym nie podoba mi się określenie "gruboskórny". On poprostu taki jakiś aspołeczny jest.
Robcio

Post autor: Robcio »

Pierwszy final w jakiego grałem to 7 .
Cloud jest najleprzy!!!!!!!!!!!



Może ktoś chce coś zaproponować z poprzednich części , co ?? ;] :P
a

Post autor: a »

cloud
Awatar użytkownika
Thompson
Cactuar
Cactuar
Posty: 452
Rejestracja: wt 18 maja, 2004 07:47

Post autor: Thompson »

Robcio - ten dział jest o FF od 7 do 9 także jak chcesz poprzednie to idź to innego działu :P
Gamertag: Szalony Szkot
jurer

Post autor: jurer »

Hehehhe.Dobra już nie będe off topów zaczynał nowych.
wlasnie zaprzeczyles samemu sobie jak mowisz ze nie bedziesz off topowal to po co to zes napisal zrozumies to dobra to nie pisze a zrobie tak ;]
ja jush pisalem kto jest najlepszy :] ale moze gusta sie zmieniaja ;]
Cloud, Red Squall i ewen. tifa
Toori

Post autor: Toori »

Nie no, gusta się chyba t6ak do końca nie zmieniają :P - ja ciągle zostaję przy swoim : Red XIII, Caith Sith, Zell, ew. Aeris
Bartek

Post autor: Bartek »

Najlepszą postacią jest Vivi i szkoda że nie ma go na liście, a zaznaczyłem Zidana bo jest na drugim miejscu :smile:
Darios

Post autor: Darios »

Podoba mi się blade Clouda i gun blare Squalla (szczególnie lionheart)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”