Potwory w FF - najsilniejsze, najdziwniejsze i reszta

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Car SSP

Post autor: Car SSP »

Zzzgadzam się, Ulitma Weapon z FF8 nie ma szans w obliczu limitów Squalla, pokonałem go, no Prawie, że, bezstresowo nie dzierżąc jeszcze poczciwego Lionhearta.
Wymieniacie Malboro, przyznaję, owszem nie da się go przejść bez straty HP, lecz nie sądzę, aby zasługiwał na miano najmocniejszego nie-bosa. Mnie najbardziej zaskoczyły dwie Toramy (rodzaj siedzącego lamparta z wąsami suma) 5lvl Death i Meteor sprawiły, że o mały włos a... pomyślcie o spotkaniu ich na 100 poziomie (wszystkich postaci)... ech.;@)
Malkav

Post autor: Malkav »

taa. szczura zabijal behemoth king meteorem. niestety u nas w NTSC b.king robi meteor nawet po zlapaniu go. demonolith to przyszcz, a marlboro rzeczywiscie ciezki.
Zell Dincht

Post autor: Zell Dincht »

przy niedopakowanej druzynie zdecydowanie great malboro jest najgorszy
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Tak malboro jest ciezki,ale jesli nie ma sie zabespieczene przed Confusion,to jest on cholernie ciezkido rozwalenia
FF XII W trakcie katowania
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Confuse to pikus - raz postac oberwie i juz jest gotowa do walki. Jak wszytskie trzy trafi berserk to kaplica od razu (oczywiscie przy slabej druzynie).
Malkav

Post autor: Malkav »

mad, nawet przy mocnej berserk moze byc uciazliwy- chyba ze ma sie odpowiednia zbroje. mnie bardziej od marlboro denerwowal sleep sprout- naszczescie jest jednostrzalowcem za 99,999.
Raziel

Post autor: Raziel »

W FF7 to mi sie zdaje największym katem jest tombery King. Normalnie raz pyknie swoim nożykiem i trup!!!! W FF8 Najtrudniejszy moim zdaniem jest ultima weapon. Zaś w FF9 chyba jest Ozma trzaskalem go pare dni aż dopiolem swego. Pozdrawiam. :mrgreen: 8)
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

No Ozme to można pokonać nawet w 1-ej rundzie :roll:

Doomsday Ozmy + 2x Return Magic(Amarant, Vivi) + dopiero teraz zaczyna się nasza kolejka: Zidane - atak, Eiko - Madeen, Amarant - No Mercy i Vivi kończący Doomsdayem.

Przetestowane, opatentowane i wkróce będzie napisane w odnowionej strategii na Ozmę.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Raziel

Post autor: Raziel »

Mam pytanko. Może nie na miejscu ale jestem ciekaw odp. W finalu 7 jest taki koleś co sobie śpi w takiej jaskini co do niego przychodze mówi o jakiś cyferkach co to oznacza???? :?: :? czy jak będzie jakaś określona liczba to coś dostane???
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Ręce opadają - to po co jest w ogóle poradnik do FF 7 na stronie :? ?

Odpowiedź brzmi - tak, dostaniesz kawałek Mithrilu, a co z nim trzeba zrobić masz poniżej.

Great Gospel - Ustawia maksymalnie HP/MP wszystkim z drużyny i powoduje tymczasową niezwyciężoność. Aby uzyskać ten Limit trzeba się nieźle nachodzić. Najpierw musisz się udać do śpiącego człowieka w jaskini niedaleko Junon. Mówi on ile wygrałeś bitew w czasie gry. Jeśli dwie ostatnie cyfry są takie same np.466 otrzymasz od niego fragment Mythril'u. Udaj się do domku kowala niedaleko Gold Saucer i pogadaj z nim. Idź na wyższe piętro i zajrzyj do małej skrzynki na murze. Powinien się tam znaleźć Great Gospel. Można to wszystko zrobić posiadając Buggy. Jak dostać się nim na drugi kontynent? Musisz wziąć go do Costa del Sol i popłynąć statkiem.

Swoją drogą pytanie też w złym temacie jest zadane - czały czas jest w tej kategorii podwieszony wątek FF 7 POMOC i tam zgłasza się swoje pytania.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
RAfi_joł_[on]

Post autor: RAfi_joł_[on] »

Sephiria pisze:No Ozme to można pokonać nawet w 1-ej rundzie :roll:

Doomsday Ozmy + 2x Return Magic(Amarant, Vivi) + dopiero teraz zaczyna się nasza kolejka: Zidane - atak, Eiko - Madeen, Amarant - No Mercy i Vivi kończący Doomsdayem.

Przetestowane, opatentowane i wkróce będzie napisane w odnowionej strategii na Ozmę.
Nie jestem pewien, ale OZMA chłonie Shadow ??

Ale i tak fajna taktyka ;)
Quetzacotl

Post autor: Quetzacotl »

Trudny jak cholera jest Midgar Zolom jak idziesz do kopalni na początku gry (ale odemnie dostał w pape ^^ - napisałem o tym kilka topików wyżej)

W FFVIII - hmm
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Trudny jak cholera jest Midgar Zolom jak idziesz do kopalni na początku gry (ale odemnie dostał w pape ^^ - napisałem o tym kilka topików wyżej)
Trudny,ale nie trzeba z nim walczyc.Pierwszy raz widze zeby ktos pisał o Midgar Zolom
FF XII W trakcie katowania
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Zolom? Wcale nie jest trudny, tylko trzeba się dobrze przygotować. Drużyna na 25 poziomie spokojnie da sobie z nim rade, potrzeba tylko wyuczyć się od niego Bety, naładować Limity i odpowiednio rozegrać walkę. Zaczynamy Limitami: Tifa Cloud i trzecia postać, po czym liczymy ile HP Zolomowi zostało. Przy połowie(2000 HP) punktów zdrowia zaczyna wywalać kogoś z drużyny, a następnie puszcza Betę więc, by uprzedzić jego ruchy 2 razy stosujemy wyuczoną Bete(przydadzą się 2 Enemy Skill Materia) w następnej kolejce i już.

Można się pokusić o podłączenie do zbroi Fire + Elemental, które można dostać od Mayor Domino oraz Fire Ring.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Quetzacotl

Post autor: Quetzacotl »

Hmm... ja go zabiłem bez bety, bo jej nie miałem, dałem do zbroii elemental + fire przygotowałem limity, cloudowi dałem jeszcze cure2 i jakos go rozwaliłem, po chyba 15 próbach :P
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”