FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Gość pisze:chciałem was pochwalić bo to najlepsza strona o ff jaka istnieje
Wiemy. 8) Poza tym jak tylko dojdzie spis miksów Rikku, to już nie będzie mowy o konkurencji <narcyzm mode on>
Gość pisze: po drugie mam zapytanie jaki nik ma ten kto prowadzi w ffx i ffx-2 opisy przejścia?? z góry dziękuje za odpowiedź
Krakers. Właściciel Krypty. Dodam, ze końcówkę FFX-2 pisałam ja, ale to się nie bardzo liczy ;) Poza tym różne "poddziały" pisali różni ludzie. Zwykle autorzy są podani, gdy takowego nie ma znaczy to, iż praca została wykonana właśnie przez Krakersa. ^_^

A teraz koniec OT, drodzy dorośli.
Patryk

Post autor: Patryk »

Jaki jest sposób na szybkie zarabianie Gil?
Patryk

Post autor: Patryk »

Thanks!
tomw

Wrzne przedmioty

Post autor: tomw »

hej czy ktos muglby napisac gdzie znalesc bronie z auto-life lub auto-phenix no i rebbon bo mam male problemy z great malboro i dark aeonami a juz powoli mnie :572: :D
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

na krypcie pewnie jest a jak nie to dział help
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Lady Luck

Post autor: Lady Luck »

OneWingedAngel pisze:Auto-Life to czar
W zbroi jest auto-pxoenix. Nie przypominam sobie, żeby była jakaś z bajerem w postaci auto-life...
szczuru

Post autor: szczuru »

A ja mam takie oto pytanie :D

Niedawno w końcu dostałem FFX'a PAL (dotychczas ciołem w NTSC) i mam pytanie:

-Jak Spotkać Dark Aeony? (tzn. nie np Bahamuta bo to oczywiste, ale np Valefor'a?)
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

To dopiero po tym jak przejdziesz *SPOILER* Zanakard i dostniaesz Airshipa*SPOILER*
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Chcesz bana? Chcesz? Bo ja Ci moge szybko załatwić. Nie po to pisałam dział o Dark Aeonach, zeby się o nie tutaj pytać >_<' Normalnie, zbanować to mało.

http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=27 - Masz. Jeszcze raz się spytasz o coś, do czego pomoc jest powszechnie dostępna to nie odpowiadam za siebie. :evil:


OWA Go-Go-Yubari Ignoruj pytanie jak ci przeszkadza. :roll:
Gaara

Post autor: Gaara »

Witam :)

otoz mam problem :) jak mozna naladowac przed walka overdrive'y postaci?Walcze z Seymourfluxem i wpadlem na pomysl zeby naladowac overdrive'y postaci i aeonow przed walka :) jak to zrobic? :)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Chodzisz i wdajesz się w walki ze słabszymi potworami. -_-
Gość

Post autor: Gość »

yyy , tylko tak to mozna zrobic? :P
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

A jak inaczej chcesz to zrobić? -_- Dzizas, jeszcze nigdy nikt nie zadał tak, eee..... dziwnego pytania -_- :541:
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Go-Go a nie zapomniałaś czasem o Overdrive Boosters? To specjalne itemki, które jednorazowo łądują paski Overdrive na maksa - działają tylko na postacie. :D

A tak na serio - nie ma innej możliwości, jak wyćwiczenie trybów Overdrive'a i aktywowanie ich, by pasek OD rósł jak najszybciej. Tidusowi na przykłąd ładnie rośnie w trybie Warrior. I tak jest łatwiuej niż w FF 7, gdzie im lepszy poziom limitu, tym dłużej pasek się ładował, w FF 8 były Aura Stones i Aura Spell, a w FF 9 High Tide, przyspieszająca wzrost paska Trance.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Gość

Post autor: Gość »

Witam mam problem poniewaz chcialbym zdobyc magus sisters i anime:
1. Czy da sie wejsc do swiatynie w macalani i besaid bez walk z dark aeonami
2. Mam Flower Sceptor i Blossom Crown a przejscie jest nadal zamkniete

Znalazlem pare lokalizacji na mapie ktore podam niedlugo jak sie zaloguje :) Zna ktos moze jakies lokalizacje chetnie bym poznal
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”