Potwory w FF - najsilniejsze, najdziwniejsze i reszta

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Malkav

Post autor: Malkav »

acid: nemesis gryzie glebe, bez uzywania attack reels, przyzywania aeonow etc etc. u mnie walka z nim wygladala mniej wiecej tak:
quick hit x 20, auto life x 1, quick hit, auto life i tak w kolko
acid_sliver

Post autor: acid_sliver »

no, mozna i tak:) u mnie pracowal wakka, od czasu do czasu, jak mialem luz, to i tyfus kopnal pilke. caly support robila rikku+tyfus :)
Malkav

Post autor: Malkav »

u mnie niedorozwiniety wakka(niedorozwiniety dlatego, ze chyba nikt by go nie uzywal gdyby nie mial attack reels. moj wacek nie ma), yuha walaca quick hitami z tidusem. a wakka niech leczy. wlasnie zauwazylem dziwna recz podczas walki z nemesisem: yuna i tidus maja celestiale, wakka nie, ale jego bron ma identyczne wlasciwosci jak world champion. wszyscy maja strenght 255 i yuna z tiduem wala za 99999, a wakka za 20, czasami 30 tys. dzieki temu przekonalem sie ze celestial weapons NAPRAWDE sa celestial :P
acid_sliver

Post autor: acid_sliver »

buhahahaha:) a jesli masz takie same ability, to rozni sie nazwa? znaczy, te same ability, w tej samej kolejnosci, i co, rozna nazwa? a tego aptentu jeszcze nie sprawdzilem:)
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Tez se mozna zrobic taka brona jak Celestion,ale nie będzie ona miała takichwłasciwosci jak ostatnia,czyli np. u Aurona przy niskim Hp nie będzie zadawac max obrazen itd.
FF XII W trakcie katowania
Malkav

Post autor: Malkav »

u wakki bron identyczna jak world champion nazywa sie grand slam i (chyba) inaczej wyglada-taka pilka z kolcami :P
a propos tego zo mowil tomajs na przykladzie aurona: robiac bron z wlasciwosciami masamune postac nie tylko nie bedzie zadawala wiekszych obrazen przy niskim HP, ale takze nie da yojimbowi break damage limit. ale to chyba oczywiste :)
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

No fakt zapomniałem dodac o wpływie broni na Aeony.Teraz juz wszystko wiadomo.
FF XII W trakcie katowania
ktoś

Post autor: ktoś »

Yan'y to pestka .Przewaznei bez straty psotaci je pokonywłąem a czasme menis Snort'owały:D Ozma tez nei był trudny Za to z 8 nie lubei Malboro strasznei meni wkurza .
Maniaczek

Post autor: Maniaczek »

Silne są również weapony w FF VII
ramalash

Post autor: ramalash »

szczegulnie ruby ;] ale i tak chyba najbardziej trudnym przeciwnikiem w calej seri jest omega ;]
acid_sliver

Post autor: acid_sliver »

no, nie wiem. tutaj bede bronil honoru penance'a :D (gdizes napisalem, ze moim zdaniem penance jest najsilniejszym przeciwnikiem w serii, na podstawie wlasnych doswiadczen i tego, co wyczytalem). poza tym, z tego, co czytalem (bo nie doszedlem do omegi w 8, a w 9 jeszcze nie gralem), to ozma jest duzo lepszym killerem (jesli sie myle, prosze o sprostowanie swoich bezecenstw :D )
Auron

Post autor: Auron »

Pokuta Rulezz :wink: Ozma w porownaniu z nim to bulka z maslem :)
jurer

Post autor: jurer »

taaa sepcio rlz :] :D
hid

Post autor: hid »

Początkującemu graczowi trudność sprawić mogą takie potwory jak:

Great Malboro
Demonlith
Behemoth King
hid

Post autor: hid »

7 - wszystkie są słabe, ew. Master Tonberry
8 - Malboro
9 - Yan
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”