Offtopiczalnia część 2

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Maester

Post autor: Maester »

Go Go Yubari pisze:A tak, prawie zawsze jak wedę to Ty jesteś i Eiko lub/i Isia i gadacie byle co.
No cóż... solidarność jajników? ;) A tak całkiem serio - mi to nie przeszkadza, jak dziewczyny siedzą dużo na forum i gadają 'o niczym', jak to napisałaś, niech to robią, jeśli nikomu nie sprawiają przy tym kłopotu. Jedni lubią gadać o 'niczym' całymi dniami w shoutboxie, inni podlizują się w każdym poście, jeszcze inni w co drugim poście ochrzaniają userów. ;] Lepiej, żeby robić takie rzeczy, niż siedzieć pod blokiem z ziomusiami z kwadratu, łupać słonecznik i rozmyślać o bezdrożach betonowych dżungli... :D
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Heh, też sądzę że takie siedzenie nie wróży dobrze zdrowiu. Żeby nie to, to możnaby było siedzieć 48 godzin na dobę ;)
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Ktoś z Was wie jakiej max. wielkości pliki moge przesyłać mailem???
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Jaco pisze:Ktoś z Was wie jakiej max. wielkości pliki moge przesyłać mailem???
około 10 mb mam na o2, ale już przy takiej wielkości wszystko się muli i czasem są błędy

[ Dodano: Wto 02 Sie, 2005 ]
Same Mp3 wysyłane mailem mogą nieźle zamulić skrzynkę
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Ivy pisze:Same Mp3 wysyłane mailem mogą nieźle zamulić skrzynkę
No to fakt. Właśnie się dowiedziałem że na o2 max to jest 20 MB. THX ;)
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Jaco pisze:na o2 max to jest 20 MB.
To lipa, bo ja 10 nie mogłam nigdy przesłać, bo wywalał się błąd i trzeba było za Win Rara łapać ;)
A te 20 MB to może na płatnej poczcie, ale na te za friko bym nie liczyła.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

Masz rację...to nie ma sensu :D Chciałem wysłać ponad 300 MB w pliczkach po 10 MB ale jak widziałem jak się mieszało to sobie dałem spokuj.... Musze stracić płytkę (50 gr drogą nie chodzi ;) :D)
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Jaco pisze:Chciałem wysłać ponad 300 MB w pliczkach po 10 MB
Tia - wiele załączników by nie poszło, a samo ładowanie na serwer to kilka godzin wyjętych z życiorysu (przyprawionych sporą dawką łaciny najwyższych lotów ;)
(wysyłałam tak kiedyś kumplowi trailer do AC, żeby mu niespodziankę zrobić XD
Maester

Post autor: Maester »

Zawsze można puścić spakowany plik przez GG, będzie długo szło, komputer i GG muszą być niestety włączone cały czas, ale dojdzie na pewno... ;p Swoją drogą, ja preferuję wydać złotówkę na tą płytkę, wypalić co trzeba, zapakować do koperty z bąbelkami i wysłać, chociaż mogą na poczcie zakosić XD
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

Maester pisze:Zawsze można puścić spakowany plik przez GG, będzie długo szło, komputer i GG muszą być niestety włączone cały czas, ale dojdzie na pewno... ;
Na gg też często wyskakują błędy przy przesyłaniu plików, wydaje mi się nawet że częściej niż przy mailu.
Maester pisze:Swoją drogą, ja preferuję wydać złotówkę na tą płytkę, wypalić co trzeba, zapakować do koperty z bąbelkami i wysłać, chociaż mogą na poczcie zakosić XD
Ojjj ile wysiłku i chodzenia :) netem szybciej. Najlepszy sposób to postawienie servera na swoim kompie. Wtedy każdy komu podamy linka będzie mógł sobie ściągnąć to co tam wrzuciliśmy.
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

pho3n1x pisze:jjj ile wysiłku i chodzenia n netem szybciej. Najlepszy sposób to postawienie servera na swoim kompie. Wtedy każdy komu podamy linka będzie mógł sobie ściągnąć to co tam wrzuciliśmy.
Albo udostępnia plik w ***, czy cały katalog w Soulseek ;)

pho3n1x pisze:Na gg też często wyskakują błędy przy przesyłaniu plików, wydaje mi się nawet że częściej niż przy mailu.
Ja mam ostatnio problem z Gifami i ogólnie grafiką na gg- pliki przychodzą bez problemu
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

Ma ktoś może emulator nes lub snes na siemens'a s55? Baaaardzo potrzebuje :)
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

pho3n1x pisze:Ma ktoś może emulator nes lub snes na siemens'a s55
Moge ci co najwyżej wcisnąć kartridża na Pegasusa :>
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Awatar użytkownika
Isia
Cactuar
Cactuar
Posty: 209
Rejestracja: sob 28 maja, 2005 10:47
Kontakt:

Post autor: Isia »

Trurururuururururuurururururuururu! Tududududududududu!
Panie, panowie, inne pcie! :lol:
Przedstawiam jedyną w swoim rodzaju, pierwszą na świecie grę o Krypcie!
Dostepna( z folderem reklamowym, a co :wink: ) przez maila, bo Interia nie chce przyjąć pliku zip.
Musisz to mieć!
(please, don't shoot me :wink: )

Jedyny legalny dystrybutor (kto by chciał to spiracić? :roll: ) - Isia
BEGIN GEEK CODE
Version: 3.12
GL/S dpu s: a-- c+ L+ E- W++ N- o? K? w-- O-- M- V? PS--- PE++ Y? PGP-@ t+ 5? X R>+ tv>! b++ DI- D? G e* h! !r !x
END GEEK CODE
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”