Potwory w FF - najsilniejsze, najdziwniejsze i reszta

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Vincent2

Post autor: Vincent2 »

mam pytanie jak przejsc Seymoura juz jak go spotykam w mount gagazet ? mam dobrze wytrenowanom druzyne i nic robi zombie mam 20 holy water ale nie raz nie zdaze prosze o pomoc
Awatar użytkownika
gilgamesh
Cactuar
Cactuar
Posty: 210
Rejestracja: pn 06 gru, 2004 19:29
Lokalizacja: Mazury

Post autor: gilgamesh »

Przyda sie zombieproof oczywiscie. Poza tym wystarczy nabic Overdrive dla kazdego posiadanego aeona i pkolei w niego ciskac. Najlepiej na koncu odpalic bahamuta, dzieki ktoremu za overkill dostaniemy 2xlvl 4 key sphere zamiast jedego.
Vincent2

Post autor: Vincent2 »

gilgamesh pisze:Przyda sie zombieproof oczywiscie. Poza tym wystarczy nabic Overdrive dla kazdego posiadanego aeona i pkolei w niego ciskac. Najlepiej na koncu odpalic bahamuta, dzieki ktoremu za overkill dostaniemy 2xlvl 4 key sphere zamiast jedego.
Dzieki za pomoc przydala sie przeszedlem tego bosa
Darios

Post autor: Darios »

Emerald używa Aire-tam storm a od tyłu wychodzi Materia storm, i siła zalerzy chyba od ilości materii.
Hieh, a Omnislasha już znam.
Awatar użytkownika
Mischi
Cactuar
Cactuar
Posty: 264
Rejestracja: wt 11 sty, 2005 23:11
Lokalizacja: Eggmanland

Post autor: Mischi »

Dokładnie z Aire Tam Storm jest tak:

obrażenia = 1111HP x ilość podpiętych przez postać materii)

czyli w przypadku, gdy masz 8 materii w zbroi lub broni, to oberwiesz za 8888 HP
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

Najlepiej jest walczyć z Emeraldem z 2 materiami u każdej postaci. Trzeba się ciąglę leczyć, a jak walnie Air Tam Stormem to masz All Lucky 7 (pod warunkiem, że wszyscy mają 9999HP). Ja tak właśnie sklepałem dziada.
Anima

Post autor: Anima »

Tak na ogol to jednym z trudniejszych bossow to jest chyba ten z Calm Lands ( monster arena ) ten co typek stworzyl... jak sie nie ma celestical weapons to moze byc troszke ciezko... i mam pytanie... moj brat expi duzo i ma problemy.... ja expie malo ( ide na jana :D ) i radze sobie lepiej... sila wroga zalezy od Twojej sily czy jak to jest :?:
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Anima pisze:Tak na ogol to jednym z trudniejszych bossow to jest chyba ten z Calm Lands ( monster arena ) ten co typek stworzyl... jak sie nie ma celestical weapons to moze byc troszke ciezko... i mam pytanie... moj brat expi duzo i ma problemy.... ja expie malo ( ide na jana :D ) i radze sobie lepiej... sila wroga zalezy od Twojej sily czy jak to jest :?:
Yyy..o jakie bossa ci chodzi??

Może twój brat nie umie zbytnio grać,ty jesteś słabiej "wyexpowany",ale stosujesz odpowiednia taktye.Siła przeciwników nie jest uzależniona od twojego poziomu ( tak jak to miało miejsce w FF 8 ),poziom przeciwników jest taki sam przez całą gre.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

tak wracajac do tematu to ja uwazam ozme za najtrudniejszego wlaczylam z nim chyba z 15 razy ale dzisiaj go pokonalam hiphip hurrra :D :D ale fajnie umiera
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

Pokonałem już Diamonda, Ultimę, Emeralda, Rubiego (FFVII) i Ozmę (FFIX). W moim rankingu najtrudniejszy jest ozma, potem emerald.
Awatar użytkownika
gilgamesh
Cactuar
Cactuar
Posty: 210
Rejestracja: pn 06 gru, 2004 19:29
Lokalizacja: Mazury

Post autor: gilgamesh »

Dla mnie ozma tez sprawial nawiecej problemow, z reszta nie musialem sie uzerac, za zwyczaj pokonywalem za pierwszym razem
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

Ja tam ozmę ledwo sklepałem, a co to by dopiero było jakbym sie w kradzież bawił :D .
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Ukradłaś Pumice Piece?
niestety nie tylko udalo mi sie ukrasc elixir dark matter i robe of lords :sad: ale nie jest tak zle tylko teraz mam dwa pumice :?
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Mischi
Cactuar
Cactuar
Posty: 264
Rejestracja: wt 11 sty, 2005 23:11
Lokalizacja: Eggmanland

Post autor: Mischi »

Okradanie Ozmy to najtrudniejszy moment tej walki. Zanim Zidane zdoła zabrać wszystko, to nasza drużyna znajduje się pod istnym ostrzałem czarów (a w szególności znienawidzonego Meteoru)
Flaming Amarant

Post autor: Flaming Amarant »

Po oc komu kolejny Pumice Piece? Przecież praktycznie po walce z ozmą jest już tylko memoria i the end. No chyba, że sie walczy jeszcze na 3 CD :D .
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”