Potwory w FF - najsilniejsze, najdziwniejsze i reszta

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Malkav

Post autor: Malkav »

co do great marlboro to nie trzeba miec first strike: u mnie yuna ma tak napakowane agility ze nawet przy ambushed idzie pierwsza(ona albo auron ze swoim celestialem)
madtrax: wlasnie z neslugiem mam problem. ciezko jest go ugodzic ultima poniewaz on ma zalozony permanentny reflect. dispel chyba nie dziala... odbijanie od wlasnego reflecta tez nie jest zbyt przyjemne(przy ultimie wszyscy musza go miec) bo kiedy np yuna chce leczyc i odbija od niego curage to zawsze trafia z powrotem na yune, a nie np wakke czy tidusa. a flare jest za slabe-> u mnie leci za 35~40 tys a on ma regena 120 tys. wiec bida :(
Awatar użytkownika
coat
Kupo!
Kupo!
Posty: 149
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:42
Lokalizacja: Piła

Post autor: coat »

Walnij Overdrive`a Animy, powinien zniszczyc muszle. Ewentualnie uzyj jeszcze Attack Reels i Blitz Ace. (albo Magus Sisters)
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

bo kiedy np yuna chce leczyc i odbija od niego curage to zawsze trafia z powrotem na yune, a nie np wakke czy tidusa
Zawsze sie też mozna leczyć Itemami
FF XII W trakcie katowania
Madtrax

Post autor: Madtrax »

Proponuje przeniesc ta rozmowe do ffx-pomoc i tam wlasnie znajdziecie dalsza czesc... ;)
Auron

Post autor: Auron »

Zemsta i Pokuta.
Malkav

Post autor: Malkav »

a ja podtrzymuje swoja wypowiedz:NESLUG JEST NAJGORSZY!!!!!!1
Auron

Post autor: Auron »

Nesluga idzie łatwo wykonczyc przy str 255 i naładowanym OD, a z tamtymi trzeba sie namachać...
ale Twój wybór... :)
Malkav

Post autor: Malkav »

pytalem na innym forum jak osiagnac strenght 255 bo jak narazie mi z tym nie idzie... z penancem nie jest mi dane walczyc a na nemezisa nie mam sily(lapac te wszystkie potwory;tortura!).ale racje masz: moj wybor :P
ramalash

Post autor: ramalash »

to co w nim trudnego ;D ??
Awatar użytkownika
Mastek
Kupo!
Kupo!
Posty: 143
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003 10:50
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Mastek »

nic chyba :P
ramalash

Post autor: ramalash »

wiem wystarczy tylko jeden omnislash i juz ginie ;]
Awatar użytkownika
Mastek
Kupo!
Kupo!
Posty: 143
Rejestracja: pn 15 wrz, 2003 10:50
Lokalizacja: Racoon City

Post autor: Mastek »

hehe jeden 4cut + jakis atak i po nim :P
Auron

Post autor: Auron »

zawsze jest Zanmato, jak masz duzo kasy... :)
Malkav

Post autor: Malkav »

zeby kokodzamo zrobil zanmato na kims takim jak neslug(potwor z monster areny->mega boss->poziom5->~8mln) trzeba wydac naprawde duzo kasy. a atak ten wykonuje niezawsze: wszystko zalezy od motywacji
Auron

Post autor: Auron »

Indeed yes. Ale w tym Finalu zdobywanie pieniędzy przychodzi b. łatwo :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”