FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Ishias

Post autor: Ishias »

Jak pływac czerwoną lodzią w FF7??
Ishias

Post autor: Ishias »

Powiem Ci coś! To jest nieprawda! Mój brat nią pływał sam widziałem tylko mi nie chcial powiedziec tego! Więc darady ja to wiem tylkko nie wiem jak!
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

A możesz wykorzystać jego save i dać screena? :roll:
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Ishias

Post autor: Ishias »

Czy mozńa wykopac jakis drogocenny przedmiot w tej kopalni np>materie itp. bo ja najwiecej wykopałem bron dla Vincenta i potiony
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

OneWingedAngel pisze:Czerwona łódź podwodna jest możliwa dla wersji PSX. Czy w PC też działa niewiem.
Dziala,dziala...i juz wiem, czemu nie mam niebieskiej Huge... i Neo Bahamuta... nie moja wina,ze nie umialam plywac ta lodzia :D
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

OneWingedAngel pisze:Neo Bahamuta? Jego dostaje się z Huge materii z Rakiety, a nie łodzi.
Tyle że trzeba mieć wszystkie Huge Materie. :P Mnie też nie udało się zdobyć jednej z Huge Materii i nici z Summon Master Materia. Zresztą, chodziło chyba o Bahamuta ZERO, prawda? :P
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

Ababeb pisze:Zresztą, chodziło chyba o Bahamuta ZERO, prawda?
oj..faktycznie,pomylka
Ishias

Post autor: Ishias »

a jak nie masz Bahamuta zero to przecierz z kalm ci podroznik da

[ Dodano: Pon 22 Sie, 2005 21:58 ]
Jeszcze jedno! Na kolejce w Gold soucer mozna wygrac Masmune Blade bron Sephirotha! Czy ona jest do czegos potrzebna??

[ Dodano: Pon 22 Sie, 2005 21:59 ]
Masamune sorki za pomyłke!!
Awatar użytkownika
Preacher
Kupo!
Kupo!
Posty: 148
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Preacher »

OWA ale jak nie masz wszystkich Summonów to bedziesz miał tylko jedną Master Summon(właśnie od dziadka) podczas gdy chodzi się z trzema postaciami :P
-Hey Lust, can I eat him? Can I eat him?
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

Ishias pisze:a jak nie masz Bahamuta zero to przecierz z kalm ci podroznik da
tak? a ja myslalam, ze on daje 3 master materie, a nie Bahamuta ZERO, poprawcie mnie jesli sie myle :P
a jezeli tak, to z moimi wynikami na Battle Square na Final Attack i W-summon, ktore sa chyba niezbedne(wierzci mi probowalam bez tych materii-dostalam Aire Tam Storm) nie mam co liczyc na JAKAKOLWIEK master materie, a z te z Cosmo Canyon, jak juz pisalam, tez mi sie nie dostana, bo zatopilam lodz :D
Ishias

Post autor: Ishias »

No pomylilo mi sie za szybko pisałem! ale chodziło mi o master materie! Podroznik z Kalm ci da master materie! A z Bahamutem chodzilo mi oto ze jak go nie masz to i tak bedziesz mial master materie od podroznika z Kalm

[ Dodano: Sro 24 Sie, 2005 12:13 ]
OneWingedAngel pisze:Siła tego ataku zależy od tego ile materii masz podłączonych. Im więcej tym bardziej boli.
! Nie prawda ja mam full materii podłączony ch ststy na maksa oczywiście i ten atak kroi mnie za same 1111!!!
Awatar użytkownika
Preacher
Kupo!
Kupo!
Posty: 148
Rejestracja: czw 02 cze, 2005 21:26
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Preacher »

Ishias mam taką proźbe, nie krzycz tak bardzo .. co chwila używasz "!" psokojnie, jak nie użyjesz to też wszyscy zainteresowani przeczytają Twoją wypowiedź :P
-Hey Lust, can I eat him? Can I eat him?
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

! Nie prawda ja mam full materii podłączony ch ststy na maksa oczywiście i ten atak kroi mnie za same 1111!!!
Tylko jakie masz pozostałe statsy? Im więcej materii tym bardziej boli, ale im większe statsy tym mniej boli. Więc przy bardzo wysokich statsach ilość materi=wysokośc statystyk. Proste :) I popieram Preachera, nie krzycz. Krzyk jest nudny i mnie zniechęca do czytania taki postów. Jak napiszesz coś spokojnie, to będzie kulturalniej, a wyjdzie na to samo. Jeśli ktoś będzie nie czytał twoich postów, to nie ważne ile "!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" wstawisz i tak tego nie przeczyta :P
Ishias

Post autor: Ishias »

Może ktoś wie gdzie są tajne przejścia jeszcze w FF7??

He niezobaczyłem. od tego grania przed oczami mi sie mgli! A to---> [glow=red]Secret Mythril [/glow]Cave Get the buggy, drive into costa del sol, go to junon, cross nearby river, enter cave. Przetłumaczyłem i jakies głupoty rozczytac tego nie idzie!
dzumen

mam problem

Post autor: dzumen »

moj problem polega na tym, ze bylem w 7 sektorze na wiezy. spadlem z niej i pogadem z Barretem i Tifą. Poszedlem do domu Aeris i tam Barret odnalazl swoja corke. i dalej nie wiem gdzie mam isc. czytalem opis "1.1.8 Sektor 6 i Wallmarket" ale nie ma nic z tego co tam jest napisane. to tak jabym byl w zupelnie innym miejscu. co jest grane??? POMOCY!!!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”