Potwory w FF - najsilniejsze, najdziwniejsze i reszta

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
gilgamesh
Cactuar
Cactuar
Posty: 210
Rejestracja: pn 06 gru, 2004 19:29
Lokalizacja: Mazury

Post autor: gilgamesh »

No musze przyznac ze jest kiedy w koncu po niemalym trudzie zdobedzie sie Excalibur II i odrazu na Kuje z takim lvl...
Pablo

Post autor: Pablo »

Hmm... Marbolas pewnie . On we wszystkich częściach "beka" sobie nieźle, ale z odpowiednim opancerzeniem i levelkiem rzadna kreatura nie oprze się takiej sile:):D ;) hehe
Pablo

Post autor: Pablo »

Jeśli chodzi o Monster Arene to Nemesis to potęga pod którą nie jeden gracz się ugnie:),lecz jest do pokonania(ja go pokonałem mając lekko ponad 10.000HP i a resztam parametrów na full prócz Lucky :D :P )
Ostateczne bronie i pancerz z Auto-Phoeniks i break HP Limit a intruza się pokona bez większych problemów!! 8)
Comodo

Post autor: Comodo »

Hmm.... Qrcze. Chyba wrócę do starych savów z FFX i dołapie te kilka brakujących potworków, bo ten Nemesis brzmi zachęcająco ^_^. Tylko trzeba będzie sobie całą taktykę przypomnieć ;)

A tak wogóle, to jak wyglądał optymalny pancerz? Ribbon, Brake HP, Auto-Phoenix i Auto-Haste, tak?
OneWingedAngel pisze:Niewiem ile mu płacisz ale ja za Zanmato płacę od 1,5mln do 2mln Gil. I jeszcze Grand Summon.
Najprostszy sposób na Zanmato to, o ile pamiętam - pełny pasek i 222.222 gil. Gdzieś to info znalazłem, w 90% działało. Ale też dlatego zniesmaczyłem się do takiego łatwego killowania i go wogóle nie używałem. Bo co to za frajda :| Jak drużyna za słaba, to się trenuje, nie mam wymówek.
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Najprostszy sposób na Zanmato to, o ile pamiętam - pełny pasek i 222.222 gil. Gdzieś to info znalazłem, w 90% działało. Ale też dlatego zniesmaczyłem się do takiego łatwego killowania i go wogóle nie używałem. Bo co to za frajda Jak drużyna za słaba, to się trenuje, nie mam wymówek.
O rany :roll: Sprawa Zanmato była juz poruszana wielokrotnie,jesli bedziesz mu płacił powiecmy 13 Gil to jak bedziesz chciał urzyc Zanmato to te 222.222 Gil nic ci nie da,wszystko zalezy od kompatybilnosci z Yoimbo,trzeba mu płacic min.1024 Gil lub wiecej.
FF XII W trakcie katowania
Xellos

Post autor: Xellos »

Zdobywanie Excalibura 2 się nie opyla!
Xellos

Post autor: Xellos »

Sephiria pisze:No, Garnet wreszcie powiedziała to, z czym noszę się już od dawna - ludzie ile jeszcze pokrewnych tematów "naj", musi powstać? Przykładowo: "Naj team z FFIX", no to musi być od razu "naj postać z FFIX", "najgłupsza postać z FFIX", potem to samo dla ósemki i siódemki, "najmocniejszy potwór, "najsłabszy potwór(już go nie ma)", teraz jest "najgłupszy potwór".....

Nie mam nic przeciwko tematom "naj" samym w sobie, ale niech chociaż będą ORYGINALNE, a nie kalki, czy antagonizmy już istniejących, bo robi się nudno, a niektóre z nich są po prostu, jak to garnet powiedziała, głupie :|
Nierozumiem po co ten komentarz, mi wydaje się to śmieszne ;)
Comodo

Post autor: Comodo »

TomajS pisze:O rany :roll: Sprawa Zanmato była juz poruszana wielokrotnie,jesli bedziesz mu płacił powiecmy 13 Gil to jak bedziesz chciał urzyc Zanmato to te 222.222 Gil nic ci nie da,wszystko zalezy od kompatybilnosci z Yoimbo,trzeba mu płacic min.1024 Gil lub wiecej.
Spoko. Ja go nie używam wogóle, bo nie widzę sensu wydawać kasy na jakieś ataki. Po prostu od czasu do czasu machnę sobie Zanmato i tyla :roll: Ja rozumiem, że trzeba kompatybnilności, ale jak już jest, to po prostu na początku walki Grand Summon i 222.222 - po walce (a nie jakieś 1.500.000) :roll:
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Śmieszne? Raczej tragiczne - trzy tematy na zasadzie przeciwieństw, które spokojnie zmieściłyby się w jednym, plus 1-3 .... (a co tam, jak szczerze to szczerze) czasem wyjątkowo głupich tematów, teraz pomnóż to razy ilość części sagi FF i wyjdzie ci, ile dziennie Moderatorzy mają wątków do skontrolowania w samych tylko cyklach NAJ. Teraz załóżmy, że kazdy aktywny i regularnie odwiedzający user napisze od 1 - 5 postów w takich tematach naj + reszta tematów we wszystkich kategoriach i wychodzi niezła sumka postów, ktore Modowie mają do przejrzenia. W szczytach "twórczej płodności" niektórych na forum bywało ponad 1000 postów DZIENNIE do zobaczenia - spróbuj nie dostać białej gorączki na myśl, że za chwile pojawi się kolejny naj-nabijacz postów.
Ostatnio zmieniony ndz 26 gru, 2004 23:22 przez Sephiria, łącznie zmieniany 1 raz.
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
Darios

Post autor: Darios »

przydałoby się zatem więcej modów.... :)
White SeeD

Post autor: White SeeD »

Darios, czyżby jakaś aluzja? :grin:
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Spoko. Ja go nie używam wogóle, bo nie widzę sensu wydawać kasy na jakieś ataki. Po prostu od czasu do czasu machnę sobie Zanmato i tyla Ja rozumiem, że trzeba kompatybnilności, ale jak już jest, to po prostu na początku walki Grand Summon i 222.222 - po walce (a nie jakieś 1.500.000)
Ale zeby odpalic Zanmato za tak małe pieniadze,trzeba miec wysoką kompatybilność.

Koniec Offtopa
FF XII W trakcie katowania
Comodo

Post autor: Comodo »

TomajS pisze:Ale zeby odpalic Zanmato za tak małe pieniadze,trzeba miec wysoką kompatybilność.
Aaaaaa. Więc chodziło Ci to, że 222.222 to "małe pieniądze". Ale tu nie o to chodzi :!: To jest suma, która ma specjalne działanie, tak jak 7777HP w Final Fantasy VII. Nawet z niższą kompatybilnością ma bardzo duże prawdopodobnieństwo odpalenia Zanmato. Niższa - mam na myśli startową kompatybilność Yojimbo. Czyli, przy 222.222 gil kompatybilność nie gra wielkiej roli i o to mi chodziło.

End of offtopic
Awatar użytkownika
TomajS
Cactuar
Cactuar
Posty: 587
Rejestracja: ndz 14 gru, 2003 17:07
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: TomajS »

Aaaaaa. Więc chodziło Ci to, że 222.222 to "małe pieniądze". Ale tu nie o to chodzi To jest suma, która ma specjalne działanie, tak jak 7777HP w Final Fantasy VII. Nawet z niższą kompatybilnością ma bardzo duże prawdopodobnieństwo odpalenia Zanmato. Niższa - mam na myśli startową kompatybilność Yojimbo. Czyli, przy 222.222 gil kompatybilność nie gra wielkiej roli i o to mi chodziło.
A to co innego o tym nie wiedziałem

Definitywny koniec offtopa
FF XII W trakcie katowania
Squall 10

Post autor: Squall 10 »

Wedlug mnie najsilniejszy potwor we wszystkich fajnalach to OMEGA z FF8!
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”