FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
metalrevan
Kupo!
Kupo!
Posty: 83
Rejestracja: ndz 02 mar, 2008 20:55
Lokalizacja: Z Miasta

Post autor: metalrevan »

http://www.ffcompendium.com/EspMon/dualhorn10.jpg

tu możesz zobaczyć jak taki bolek wygląda :P
Did you ever hear what I told you
Did you ever read what I wrote you
Did you ever listen to what we played
Did you ever let in what the world said
Did we get this far just to feel your hate
Did we play to become only pawns in the game
vyniu

Post autor: vyniu »

Witam, to znowu ja ; ] w końcu obiecałem, że jeszcze tu wrócę ; P
Tym razem problem jest z tymi posążkami w Thunder Plains, a mianowicie... jak się przy nich pomodlić? Wcześniej mi sie jakoś udało przy jednym, ale teraz podchodzę naciskam [] i nic. Zna ktoś odpowiedź na to pytanie?
Awatar użytkownika
metalrevan
Kupo!
Kupo!
Posty: 83
Rejestracja: ndz 02 mar, 2008 20:55
Lokalizacja: Z Miasta

Post autor: metalrevan »

musi się tak świecić
polecam lekturę: :D

http://k-ff.com/Finalf10/index.php?n=21
Did you ever hear what I told you
Did you ever read what I wrote you
Did you ever listen to what we played
Did you ever let in what the world said
Did we get this far just to feel your hate
Did we play to become only pawns in the game
vyniu

Post autor: vyniu »

Tam pisze, że mamy odnaleźć 3, a ja tam ich widziałem około 6... no i się nie świecą... jakieś dalsze porady? ; /
Awatar użytkownika
metalrevan
Kupo!
Kupo!
Posty: 83
Rejestracja: ndz 02 mar, 2008 20:55
Lokalizacja: Z Miasta

Post autor: metalrevan »

Hmm, grałem dość dawno i dokładnie nie pamiętam, ale wydaje mi się, że wystarczy uaktywnić 3, celem tego Questu jest zdobycie broni dla niebieskeigo futrzaka :D
musisz trochę powalczyć i pokręcić sie po okolicy, naraz świeci się chyba tylko jeden, więc musisz go poszukać

[ Dodano: Czw 06 Mar, 2008 20:05 ]
Spirit Lance(aka Longinus) is Kimahri's Ultimate Weapon. To obtain it, you'll have
to pray at 3 Cactuar statues in Thunder Plains. Cactuar Statues are located all over
Thunder Plains. You must pray to the statues with a spirit_floating around it. Otherwise,
nothing will happen. Pray to the statues by pressing the |_| (Square) button. Then you'll
have to find another statue with a spirit floating around it. After praying again, repeat
the above steps again for the last time. Then you should see a faint cactuar spirit
walking towards something. Follow it(or do it yourself) to the Southern Part of the
Plains and pray to the _fallen tower?_. You'll obtain the Spirit Lance.

Note: Please obtain the Celestial Mirror before opening the chest. The mirror can be obtained
by doing the Macalania Forest Sidequest afetr obtaining the airship. So I don't wish to
receive mails asking me : Why can't I open the chest???
-.-""
If you have queries of obtaining the mirror, you can consult CB!'s Ultimate Weapons
Guide in GameFAQs.





jeśli nie łykasz anglika :D to pisze tu m.in. że trzeba pomodlić się przy trzech posążkach kaktuów, przy których unosi się mgła. Gdy już to zrobisz powinieneś połazić trochę i poszukać ducha katusa i iść za nim. Zaprowadzi cię on do jakiejś wieży, tam będzie broń kimahriego(trzeba ją później przerobić). Jeśli nie masz Celestail mirror to nawet nie baw się w ten Quest. Bez niego nie otworysz skrzyni. Opisz zdobycia tego lustra jest podany na krypcie
Did you ever hear what I told you
Did you ever read what I wrote you
Did you ever listen to what we played
Did you ever let in what the world said
Did we get this far just to feel your hate
Did we play to become only pawns in the game
vyniu

Post autor: vyniu »

Anglik to u mnie chleb powszedni ; p ale co do tego questu, to zapodałem sobie no encounter i sprawdziłem każdy zakamarek mapy więc musiałem zobaczyć każdy posążek, a żaden nie świecił ;F no nic, odłożę ten quest na później. Dzięki za pomoc.
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

jeden masz w południowej części koło save, drugi jest w takim zakamarku, również w tej części, ostatni na początku północnej części, koło pierwszej wieży. btw. masz się pomodlić koło świecących i to jest odpowiedź, nikt nie będzie myślał dlaczego się tak nie dzieje, taaaaak? :)
Awatar użytkownika
metalrevan
Kupo!
Kupo!
Posty: 83
Rejestracja: ndz 02 mar, 2008 20:55
Lokalizacja: Z Miasta

Post autor: metalrevan »

nie wiem czemu jemu te posążki się nie świecą? ja nie miałem takiego problemu, na krypci też pisze, że powinny się świecić
Did you ever hear what I told you
Did you ever read what I wrote you
Did you ever listen to what we played
Did you ever let in what the world said
Did we get this far just to feel your hate
Did we play to become only pawns in the game
deny

Post autor: deny »

Co trzeba miec zeby sie bronic przed ambushed i gdzie to zdobyc?
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

W grze nie ma takiej rzeczy.
deny

Post autor: deny »

zle sie wyrazilem jest taki przedmiot na pewno, mam na mysli zeby potwor nie robil ambusheda tzn nie atakowal pierwszy
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

a "First Strike"? pierwsza tura w walce zawsze należy do postaci wyekwipowanej w broń z tym atrybutem. Celestial Wapon Aurona ma First Strike. można też samemu dać broni ten atrybut używając przedmiotu Return Sphere.
deny

Post autor: deny »

Gdzie najlepiej poleciec airshipem zeby byc jak najblizej Cavern of the Stolen Fayth
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Mount Gagazet - wracasz stamtąd do Calm Lands i zaraz na początku schodzisz pod most.
deny

Post autor: deny »

aha to tam było zapomniałem :) dzieki wielkie panowie ostatnia sprawa kto mi powie co trzeba zrobic zeby nasi bohatorowie mieli wiecej niz 9999 HP ? z gory dzieki :)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”