FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Sasuke660

Post autor: Sasuke660 »

Witam. Dopiero zacząłem swoją zabawę z FF X. Mam problem na samym początku gry. Jestem na statku, dostałem potiony, porozmawiałem z "Niewiadomą" i wskakuje do wody. Nurkuję i tutaj pojawia się mój problem. Płynę wzdłuż łańcucha i pojawiają się zatopione ruiny. Przy tych ruinach nie ma żadnego save point'u ani żadnego niebieskiego panelu. Pomocy! :oops:
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

... bo musisz wejść do tych ruin. A raczej wpłynąć.
Sasuke660

Post autor: Sasuke660 »

Staram się ale nie ma tam żadnego wejścia.
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

a jednak jest, powinna byc animacja jak się otwierają drzwi, wpływasz przez nie i zamykają się iiiiiii coś :) no bez przesady! toz to najbardziej liniowa część tej gry(jeżeli można całą reszte nazwać mniej liniową).
Sasuke660

Post autor: Sasuke660 »

Niech to...Albo mam coś z grą albo... sam nie wiem, spróbuję od początku. :x
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

Dracco

Post autor: Dracco »

witam panowie otoz mam kolejny problem chodzi mi tym razem o celestial weapon dla rikku.otoz pamietam ze wziolem dla niej godhanda i wszystko bylo by pieknie do czasu gdy ide naladowac bron wszystkimi bajerami .podchodze do tej bulwy i pisze ze nie mam dla niej broni no wiec sprawdzam i rzeczywiscie nie ma.sprawdzalem wszedzie nawet wracalem do lokacji szukac i nie ma tego w zadnej skrzyni bo wszystkie juz sa otwarte a sprzedac tego nie moglem gdyz po prostu celestial weaponow sie nie da sprzedac.moze mi ktos napisac co jest t nie tak??
Awatar użytkownika
Haichi
Cactuar
Cactuar
Posty: 324
Rejestracja: pt 26 maja, 2006 15:06
Lokalizacja: Irlandia
Kontakt:

Post autor: Haichi »

^ Co do takiego problemu na prawdę jest ciężko udzielić pomocy szczególnie, że nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć jak grałeś, co mogłeś zrobić nie tak. Może błąd gry, czasami się tak zdarza. Jesteś w 100% pewien, że znalazłeś Godhand? Może po prostu miałeś inny przedmiot o podobnej nazwie lol (nie wiem nawet czy taki jest xD).
Dracco

Post autor: Dracco »

pewien nie jestem na 100% ale na 80 ze wziolem go z bikkanel falls bodajze pamietam tez ze mialem ten przedmiot w ekwipunku przez jakis czas ale co sie z tym teraz stalo to nie wiem..kurcze sam nie wiem co sie moglo stac.....?????????
Rusty
Cactuar
Cactuar
Posty: 269
Rejestracja: czw 11 sty, 2007 00:46

Post autor: Rusty »

czyżby nowy bug w tak starej grze? niee, coś musiałeś przeoczyć, nie widzę innego wyjścia, po prostu poleć na to miejsce, tam tylko jedna skrzyneczka jest + scenka przy niej. A jaki masz komunikat, że nie ma broni, czy nie może dokończyć rytuału broni?
Dracco

Post autor: Dracco »

no wlasnie jak tam lece to skrzynka jest otwarta a jak ide do tej bulwy to pisze ze nie mam broni...ROFTL:(
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

czyli przepadło. miałem podobną sytuację w innej grze - biorę przedmiot, po jakimś czasie patrzę a tu ani w ekwipunku ani w miejscu gdzie można ten przedmiot zdobyć go nie ma. i też nie można było tego sprzedać. przy poprzedniej grze nie miałem czegoś takiego.
widocznie miałeś wielkiego pecha i tyle.
Dracco

Post autor: Dracco »

wielki pech to malo powiedziane :(bo jak mam nazwac 40 godzin grania na marne bo co za sens przechodzic gre skoro sie wie ze nie bedzie sie mialo tych przyslowiowych 100%ukonczenia:(....no nic trudno zycze wam zebyscie nie mieli takich bugow jak ja good luck and have fun!!!!!cy a
Ja zaczynam od nowa....przynajmniej teraz bede gral z poradnikiem z krypty-hehe....
Awatar użytkownika
mati90
Cactuar
Cactuar
Posty: 305
Rejestracja: śr 03 sty, 2007 16:03
Lokalizacja: Malbork

Post autor: mati90 »

O ile dobrze pamiętam Godhand znajdował się na Mushroom Rock Road.
Dracco pisze:wziolem go z bikkanel falls
A nie było to Besaid Falls? Bo tam, o ile dobrze pamiętam, też jest broń dla Rikku - Victorious.
edmund123

Post autor: edmund123 »

siemanko

dobra przechodze do sedna,chodzi o anime,jak mam te skarby odkrywac w poszczegolnych cloisters of trial bo nie mam pojecia,jakie to skarby i jak je odkryc,jakby ktos doinformowany mogl napisac poszczegolne cloistery ,jak sie te skarby odkrywa dzieki ktorym baaj temple aktywuja sie te statuy poszczegolnych aeonow

pozdrawiam
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”