FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Mosquito pisze:Wie ktoś może jak zdobyć WingsToDiscovery?
http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=58 :)
Mosquito

Post autor: Mosquito »

Troche mi to nic nie mówi ...
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Mosquito pisze:Troche mi to nic nie mówi ...
Krypta pisze:Wings To Discovery
po śmierci zostawia Shinryu (Monster Arena), za overkill'a x2
bribe 540 000 gil Malboro za 4 sztuki
Ctrl + F i wsio się znajdzie...
Mosquito

Post autor: Mosquito »

Może i jestem jeszcze newbie-m ale pytając się o coś chciałbym uzyskać odpowiedź z której coś zrozumiem. Ty mi raczej nie pomogłes a skoro nie umiesz udzielić pełnej satysfakcjonującej odpowiedzi to raczej nie powinneś pisać ...

Ale dzięki za to co napisałeś wyżej.
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Mosquito pisze:Może i jestem jeszcze newbie-m ale pytając się o coś chciałbym uzyskać odpowiedź z której coś zrozumiem.
To moja wina, że nie zrozumiałeś? :lol:

Pytałeś:
Mosquito pisze:Mam pytanie... Wie ktoś może jak zdobyć WingsToDiscovery?
Ja odpowiadam podając linka, który kieruje Cię do strony, na której znajduje się informacja odnośnie tego gdzie można ów przedmiot dostać :lol:

Wings To Discovery:
- 2 sztuki - po śmierci zostawia Shinryu (Monster Arena), za overkill'a
- 4 sztuki - bribe 540 000 gil Malboro

Więc w czym problem?

EDIT:

Odnośnie Chocobo nie pisałem nic bo nie wiem co należy dokładnie zrobić aby otrzymać tą nagrodę... ;)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Komar. To, ze nie potrafisz korzystać z zasobów strony, to nie nasz problem. Jak nie potrafisz czytać i nie jesteś samodzielny na tyle (lub po prostu jesteś leniem), to tez nie nasza wina ani sprawa. Nie pot to pisaliśmy te teksty, żebyś tu przychodził i pytał o takie rzeczy. Ten temat ma 162 strony. Na pewno odpowiadaliśmy na te pytania z 50 razy, poszukaj. Od tego jest opcja "Szukaj". Wysil się i stan się samodzielny, bo ten temat to ostatnia deska ratunku: PO PRZECZYTANIU TEKSTÓW Z KRYPTY i PO wykorzystaniu opcji "SZUKAJ". Koniec tematu.
Mosquito

Post autor: Mosquito »

A jak można wejść na monster arene? Bo chce wejść a tam koles stoi i nie moge wejsc. Chyba musze polapac jakies moby ...
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=29

A odpowiadając na Twoje pytanie: Jakbyś się wysilił i byś poczytał, to byś zauważył, że facet sprzedaje broń do łapania potworów. Aby mieć z czym walczyć, trzeba połapać. Wszystko to jasno na stronie napisaliśmy.

Otrzymujesz warninga na podstawie punktu 5 regulaminu Krypty. Poza tym już kilka razy dostawałeś linka do strony głównej. Wysil się umysłowo, co z tego, że są wakacje.
Awatar użytkownika
Piotrek
Kupo!
Kupo!
Posty: 80
Rejestracja: ndz 11 lut, 2007 16:39
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Piotrek »

Ten koleś to Monster Arena. Jak coś złapiesz to z nim pogadaj, a nie pchasz się do środka gdzie i tak wejdziesz.
"Kto dba o pierwszą w historii, intuicyjną prawą gałkę analogową oraz realistyczne odczucia płynące z poruszania nią? Twój kciuk. Ponieważ twój kciuk je psuje."
Durszlak

Post autor: Durszlak »

Jeśli nie wiesz na jakich zasadach odbywa się wyścig to wygląda to tak: otwórz trzy skrzynie (co najmniej) i omiń wszystkie słupki. Z tego co pamiętam w momencie gdy "zagadałeś" do Chocobo były trzy opcje: jedź, nie jedź i wytłumacz zasady. W tym ostatnim jest wszystko wyjaśnione.
L0k33

Post autor: L0k33 »

hmm...mam pytanie jesli w thunder plainsach nei pojawil sie ten koles od 14 tomiku Al Bhed to czy poozniej jest jakas mozliwosc zdobycia tego slownika??
(np. czy koles pojawi sie tam gdy bede jush moogl latac statkiem...albo czy da sie dostac ten tomik gdzies indziej)
...i ..dlaczego go nei bylo?? :?:
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Po pierwsze:
L0k33 pisze:jush moogl l
Pisz po polsku, albo dostaniesz po głowie 16 punktem regulaminu. Nie kalecz ojczystego języka -_-'

Po drugie:
http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=11
"Porozmawiaj z Rikku - pojawi się Rin. Zagadnij go, spyta się o twoje postępy w nauce Al Bhed. Okaż zainteresowanie nauką a otrzymasz kolejny egzemplarz Al Bhed Primer'a"
saiyuri

Post autor: saiyuri »

Jeśli można sie spytać to ,czy ktoś ma jakąś inna strategie niż w krypcie jak pokonać Evrae??Na początku bitwy jest dobrze ,ale jak go pozbawiłam połowy HP ,to on ciągle podlatywał na statek i wszystkich ranił.Po odesłaniu ,kogoś uleczyłam a Evrae znów podlatuje.I to jest właśnie problem.Wielkie dzięki ;) .
Awatar użytkownika
Majkel222
Kupo!
Kupo!
Posty: 150
Rejestracja: czw 12 lip, 2007 15:25
Lokalizacja: Gold Saucer

Post autor: Majkel222 »

To pozostawaj ciągle w oddaleniu i atakuj ją czarami i Wakką, rzuć jej jeszcze slow a na siebie hasteage, dobrym rozwiązaniem będzie też atakowanie jej Water Gem'ami ;)
saiyuri

Post autor: saiyuri »

Dzięki spróbuje ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”