FF7 HELP: problem z przejściem/zdobyciem

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Mayday pisze:Kiedyś czytałem w jakieś gazecie, że podobno ten koleś miał pomóc w ożywieniu Aeris. Ale squaresoft nie zrobił tego questa z jakiego tam powodu ;)
Ta, a jak się wsadzi do Ultima Weapon 8x KOtR to też coś wyskakuje :lol: takie plotki z których żadna nie jest prawdziwa ;)
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Kimahri pisze:Ta, a jak się wsadzi do Ultima Weapon 8x KOtR to też coś wyskakuje :lol:
Pamiętaj, że każdy KoTR ma być naładowany na maks :wink: A miecz Cloud'a może wtedy się zmienić w zadający po 15 - 20k obrażeń jednym ciosem :lol: Albo może uda się zdobyć kuraka z szansą na wyhodowanie 1:1000000 a wtedy schodzisz pod wodę poza obszarem dla łodzi i walczysz z Alpha Leviathan'em pod wodą, mającym 5000000 życia... No i nie zapomnijmy że jedna z gór to podobno Weapon z 2000000 życia... Do tego Zack'a zrekrutujesz jak wylosujesz we wróżbach w Gold Saucer wiadomość o dziwnych wydarzeniach z przyszłości... I są tych plotek setki. A wszystko wina tego, że część z tych rzeczy autentycznie miała być w grze. Tylko że cykl produkcyjny przyspieszono i gra wyszła kilka miesięcy szybciej. I dlatego nie mamy VII na czterech, a na trzech CD. Nawet na Wiki jest o tym wspomniane...
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
bilus615

Post autor: bilus615 »

Hejka! Mam problem z przejściem jednego momentu w grze...Jest to moment kiedy mamy dopłynąć do samotnego domku po Wutai...(cd1) Szukałem tego ale niema...Patrzałem na mapie świata i był taki domek tam ale nieda sie tam dopłynąć... :( Prosze o jak najszybszą pomoc...z góry dzięki

[ Dodano: Nie 01 Lip, 2007 21:05 ]
Wygląda na to że poczekam do jutra...;/ Nieszkodzi...Moge poczekać...:D
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Nie płyń do domku - tylko od razu idź na Battle Square w Gold Saurcer. Wejdź do Dio Show Room i sprobuj wziąć Keystone - akcja sama pójdzie do przodu.
bilus615

Post autor: bilus615 »

No tak ale jak sie dostać nawet na Gold Saucer? Bo przecież wyszłem z Wutai i mam popłynąć do tego domku...a nawet jak chce trafić do Gold Saucer to nie wiem gdzie wyjść żeby tam trafić...o to chodzi...:(
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

Obrazek
wysiądź w miejscu oznaczonym jako "1." idz na oko wzdłuż linii do punktu "2." Wejdz do North Corel -> wjedź wagonikiem do Gold Saucer.

I jak powiesz ze będąc na mapie świata nie masz włączonej mini-mapki to sie załamie >.<'
bilus615

Post autor: bilus615 »

Chyba źle zrozumiałeś...Chodzi o to że tam gdzie oznaczyłeś nr.1 to ja sie tam dostać niemoge...;/ Prubuje ale dojde do miejsca kolo materi HP<>MP i tam sie kończy płytka rzeka(taka jasna) i dalej jest już mocno niebieska...a z dołu też próbowałem i też sie nieda...:(
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

bilus615 pisze:Chyba źle zrozumiałeś...Chodzi o to że tam gdzie oznaczyłeś nr.1 to ja sie tam dostać niemoge...;/ Prubuje ale dojde do miejsca kolo materi HP<>MP i tam sie kończy płytka rzeka(taka jasna) i dalej jest już mocno niebieska...a z dołu też próbowałem i też sie nieda...:(
Da się... źle płyniesz po prostu ... Nie w tym kierunku dodatkowo! Próbuj do skutku... podpłyń w okolice Niebelheim - i stamtą rzeką przepłyń do miejsca które zaznaczyłem. Jeśli ta gra jest za trudna - to ją sobie odpuść... :roll:
bilus615

Post autor: bilus615 »

Też sie nieda...Opłynęłem cały Midgar i wtedy sie już dostałem. Ale dzięki za pomoc :)
linda

Post autor: linda »

cześć .niedawno dostałem na urodziny ff 7 .Zacząłem grać i natrafiłem na pierwszy problem :(
Otóż godnie z solucją krypty kupuje baterie na wall market .zgodnie z solucją powinienem spotkać dzieci których nie ma obszedłem cała lokacje doszedłem do muru i nic .Proszę o szybką pomoc
Awatar użytkownika
Winko
Kupo!
Kupo!
Posty: 57
Rejestracja: czw 28 cze, 2007 13:58
Lokalizacja: KnW

Post autor: Winko »

czy aby napewno wszystko zrobiles?? uwolniles tife ???
linda

Post autor: linda »

To Tifa nie jest w Shinrze?
Awatar użytkownika
Winko
Kupo!
Kupo!
Posty: 57
Rejestracja: czw 28 cze, 2007 13:58
Lokalizacja: KnW

Post autor: Winko »

Wracaj do domu Aeris. W sektorze 6 spotkasz Barreta i Tifę. Porozmawiaj ze wszystkim w Slumsach i idź dalej. Po odpoczynku udaj się na rynek, w sklepie z bronią kup baterie i udaj się za dziećmi w pobliże muru. Pogadaj z gościem przy słupie i właź na górę. Po drodze przyjdzie ci wykorzystać baterie zakupione w sklepie z bronią. Idź cały czas w górę, aż dotrzesz do budynku Shinra.
czy aby na pewno postapiles według tego ?? i czy aby na pewno jestes na tym rozdziale bo ja kiedys tez pomylilem rozdzialy i chcialem wejsc tam a okazalo sie ze to ie ten moment w grze :P
linda

Post autor: linda »

na pewno uwoniłem już Tife pokonałem złego agenta ,odnalazłem dziecko Barreta ,kupiłem baterie i guzik bo nie ma tych dzieci
Awatar użytkownika
kwazi
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 2062
Rejestracja: ndz 05 cze, 2005 19:55
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: kwazi »

linda pisze:guzik bo nie ma tych dzieci
Bo je przegapiłeś pewno - udaj się do miejsca gdzie wchodzi się do willi Don Corneo, (miejsce w Wallmarket, gdzie znajdują się: sklep z bateriami, sala gimnastyczna, Bar, gdzie siedział dziadek, co uszył ci kiecke oraz wspomniane wejście do willi ) tam skręć w prawo ...
Jak za trudne -> wduś Select <lub odpowiednik na klawiaturze> -> podświetlą ci się przejścia i właź w każdy zakamarek tej lokacji...

EDIT:
Obrazek
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”