FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Exelius

Post autor: Exelius »

Witam!
Może troche głupie pytanko ,ale jak można zdobyć 30 Wing's Of Discovery w wyścigu chocobo (Temple Remeim) zależy to od otwartych szkrzynek ,uderzonych pałek na drodze ? :)
prosze o pomoc z góry dziex
Awatar użytkownika
harry1232
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: pt 07 lip, 2006 20:34
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: harry1232 »

Proste musisz otworzyć 3 skrzynie ze skarbami w trakcie biegu i go wygrać. Mi udało się za 3cim razem
"Moja żeycie to ta krótka chwila, kiedy mogę grać i zatrzymać czas. To co czuje w niej to moja siła ona we mnie jest już od wielu lat (...) "
Sofa "Moje życie to..."
Exelius

Post autor: Exelius »

ok dziex już zrobiłem ,pytanie number 2 :) jak otworzyć drzwi za panią summoner w temple remein ?? (pokonałem wszytkie jej summony po kilka razy)
Awatar użytkownika
harry1232
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: pt 07 lip, 2006 20:34
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: harry1232 »

wszystko masz na stronie krypty: http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=10 jedyną niejasnością może być tylko fakt, że u Belgamine musisz rozwalić jej Animę i Yoimbo. Ale pierw sam musisz je posiadać, by było obcja z nimi walczyć...
"Moja żeycie to ta krótka chwila, kiedy mogę grać i zatrzymać czas. To co czuje w niej to moja siła ona we mnie jest już od wielu lat (...) "
Sofa "Moje życie to..."
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

A Anime zdobedziesz jedynie, gdy zdobędziesz wcześniej po skarbie z każdej świątyni. Do Bevelle nie możesz wrócić, ale skarbu ominac tam tez się nie da. Za to skarbu w Besaid strzeże Dark Valefor (a raczej wejścia do wsi), natomiast w Zanarkand Dark Bahamut... Powodzenia ;) A Yojimbo trzeba sporo zapłacić... Więc sprawdź wszystko sam, a potem ewentualnie wal z dalszymi pytaniami.
PS: Anime zdobywasz w Baaj Temple i tam sie dowiesz czy masz skarby. Gdzie jest Baaj Temple? Ostatnio podawaliśmy współrzędne wielokrotnie, poczytaj ten temat.
Exelius

Post autor: Exelius »

ok kolejne pytanko to pewnie was dobije :) jak można zdobyć więcej np. Hp Sphere żeby zapełnić puste punkty w umięjetnościach postaci ? zdobyłem troche ,ale zamało :/ mam troche pustych (dosyć dużo) pustych pól bo niewiem skąd sie je bierze plz pomóżcie :)))
Z góry dziekuje
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Ironclaw na Monster arenie zostawia 2 sztuki.
Exelius

Post autor: Exelius »

znowu pytanie :] gdzie znajduje sie skarb w closter of trials w zanakard ?(ten aby otworzyć wrota do Animy)
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Exelius pisze:znowu pytanie :] gdzie znajduje sie skarb w closter of trials w zanakard ?(ten aby otworzyć wrota do Animy)
Pisałam o tym ze strone temu, napisano o tym na Krypcie. Lenistwo? Poszukaj sobie sam odpowiedzi. Powiem tyle. jak nie wziąłeś po walce z yunalescą to czeka Cię spotkanie z Dark Bahamutem.
Exelius

Post autor: Exelius »

Nemesis pisze:
Exelius pisze:znowu pytanie :] gdzie znajduje sie skarb w closter of trials w zanakard ?(ten aby otworzyć wrota do Animy)
Pisałam o tym ze strone temu, napisano o tym na Krypcie. Lenistwo? Poszukaj sobie sam odpowiedzi. Powiem tyle. jak nie wziąłeś po walce z yunalescą to czeka Cię spotkanie z Dark Bahamutem.
jeśli chodzi o Sun Crest to go wziąłem i nic więcej niema w tym miejscu gdzie padla yunalesca :/ czytałem opis i tam pisze tylko o sun crest ... byłem w baaj temple i mam wszystko prócz zanakard (mam wersje NTSC niema dark aeonów ..... :()
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Exelius pisze:jeśli chodzi o Sun Crest to go wziąłem i nic więcej niema w tym miejscu gdzie padla yunalesca
Ah no tak. O tym tez pisałam ze 3 strony temu. Musisz wrócić do Zanarkand (bez powrotu się nie da) i aktywowac wszystkie białe kwadraty w obu pomieszczeniach. TYLKO te.
Exelius

Post autor: Exelius »

dobra dziex ,ale teraz kolejny problem .......... znowu teraz już sam niewiem co to ma być włorzyłem miecz rusted sword do tego posągu co było napisane w poradniku i nic sie niestalo tylko coś tam sie na ścianie pojawiło podszedłem i pisało ,że cloud mirror ma za mało energi czy jakoś tak (niedostałem Masamune)
Awatar użytkownika
Viking
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: wt 04 lip, 2006 11:30
Lokalizacja: Poznan

Post autor: Viking »

Musisz zamienic cloudy mirror w Celestial Mirror. w tym celu udaj sie do Macalanii. wszystko jest na str. krypty http://k-ff.com/Finalf10/index.php?n=19
Squall

Post autor: Squall »

Mam małe pytanie. Nie mogę zdobyć Saturn Sigil, a mianowicie przeszedłem pierwszą trasę i nagle coś błsnęło ale bardzo szybko wyszedłem. Czy ja przeszedłem tę trasę bo męczę się nad drugą ale nie jestem pewien czy mam zaliczoną poprzednią. :cry: Proszę o odpowiedź.
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Napisaliśmy na stronie wyraźnie:
"W lesie są dwie trasy polowań, trzeba przejść obie - na tej drugiej nagrodą będzie właśnie Saturn Sigil.". -_-
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”