Rekordy w FF...

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

A, fakt, tam też się dało - no i ostatnia okazja na naukę czaru przed Rayden'em. Troszkę roboty było - ale wolałem lasek, więcej doświadczenia za pojedyńczą walkę.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Sogetsu
Malboro
Malboro
Posty: 1050
Rejestracja: sob 18 lut, 2006 00:19

Post autor: Sogetsu »

w FF6 też mam postacie na 99lvl ale i tak muszę przejść grę jeszcze raz bo przegapiłem jedno lore i kilka rage'ów. w FF5 zacząłem levelować postacie ale przestałem. wymasteruję postacie przy kolejnym przechodzeniu gry ze zdobyciem wszystkiego co się da (takie zdobywanie wszystkiego w jrpgach to moja mała obsesja).
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

Moj nowy drobniejszy wyczyn - pokanie omegi z ff8 korzystajac tylko i wylacznie z komendy magic. W sumie latwizna (do no junction to sie nie umywa nawet) tylko nudne troche to ogladanie meteorow :P. Poniewaz gdzies ktos doradzal walke jedna postacia, to teszcze w planie mam walke Selphie only bez hero/holy war, fenixa oraz the end, to jest oczywiste, w sumie tak jak poprzednie z tym ze tylko 1 postac ale narazie z defend.

[ Dodano: Pon 11 Wrz, 2006 15:45 ]
A oprocz tego zobaczcie co znalazlem na youtube:
Trema w ~ 20 sekund
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

IzzY pisze:Trema w ~ 20 sekund
Cat Nip to największa pomyłka FFX-2 (oprócz YRP.... i innych pomyłek _^_ :wink: ). Bo co to za frajda rozwalić bossa w 20 sekund? Nie ma to jak jakaś taktyka, 2 h męczarni i w końcu uczucie ulgi po pokonaniu go... (aż mi się Penance wspomniał ... brrrr). Dlatego też ten filmik nie jest jakimś wyczynem (no chyba że autor chciał się pochwalić tym, że przechodził FFX-2 aż 3 razy! wtedy mogę mu pogratulować wytrwałosci _^_ )

Z drugiej strony dobrze, ze tego Cat Nipa dali, szybciej mogłem przejsć tegoż Finala. A Tremy nie pokonałem... Sama Yuna z Cat Nipem mi nie wystarczyła :P Ale jakoś nie jest mi z tego powodu smutno :]
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

a ja do tej pory nie wiem co to cat nip i sobie mogę męczyć się z bossami :] Tylko proszę nie spojlerować co to takiego bo jakoś nie chcę wiedzieć ;p
swoją drogą chyba rusze troche ffx-2 bo obecnie nic nie mam do grania a i koniec roku wakacyjnego sie zbliża :wink:
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Raven
Redaktorzy
Redaktorzy
Posty: 1411
Rejestracja: czw 20 lip, 2006 11:24
Lokalizacja: W.M. Gdańsk
Kontakt:

Post autor: Raven »

Jaco pisze:no chyba że autor chciał się pochwalić tym, że przechodził FFX-2 aż 3 razy! wtedy mogę mu pogratulować wytrwałosci _^_
Ja przeszedłem 6 razy :D . Różne rzeczy człowiek robi jak mu się strasznie nudzi. A co do Tremy, to jedyny dodatkowy boss w FFX-2, który wymaga jakiejkolwiek strategii, niezbyt skomplikowanej zresztą, wszak auto-protect + break HP limit to pierwsze co przychodzi do głowy, ale jednak zawsze lepsze to niż inne walki które kończą się zawsze na jeden z dwóch sposobów
1. Boss atakuje superduperatakiem , 20 000 DMG i game over po 5 sekundach
2. Atakuję Cat Nipem, 18x 9999DMG, wygrywam po 5 sekundach
Cat Nip to najgorsza rzecz w historii FF...
Słuchaj więc nas chociażby szła cenzorów horda
Razem zbudujemy punkowego megazorda
Rebel forevor, transformatą napieprzamy
Niech soczyste ŁO K***A obija się o ściany
hay

Post autor: hay »

Nic nadzwyczajnego:
Omega w FF8 pokonany w 3 rundy, ale to w sumie szczęśliwy przypadek.
Necron w FF9 pokonany steinerem z 1hp na berserku, reszta ded :D
FF1 skończony w jakieś 4 godziny : p, albo lepiej... wogóle skończony, w tym roku ;]
FF7, same złote Chocobo.

ale i tak najlepszym wyczynem było zdardzie Rubiemu(FF7) około 90% hp(liczyłem ;]) a potem przypadkiem rzucić na niego megalixir... ;]
skibo

Post autor: skibo »

Mój mały rekordzik :D

Ultima jednym ruchem Squall na wejscie LH i bestia padła (mały zonk nie myślałem że pujdzie tak łatwo i nie wyssałem Eden'a xD)

Sposób: Łatwy Squall 100 i 2xnOObek tym razem w postaci Selphie i Irvin'a na 20 lvl śrendnia dość niska to i Weapon nie był wymagający
Awatar użytkownika
Sephiria
Administrator
Administrator
Posty: 2602
Rejestracja: sob 13 wrz, 2003 14:20
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Sephiria »

Wielki wyczyn, zaiste :roll:
"Mój świat się składa ze mnie,
Bo żyję tutaj sam
To moje przeznaczenie
Tu tylko ja i tylko ja"
(IRA - Wyspa ego)
lukast_pl

Post autor: lukast_pl »

Nie wiem czy to jakiś supadupa wyczyn ale mój kumpel ZABIŁ przy mnie X-ATM092 (Czarna Wdowa) (zrobiło SRU!!! i potem się nie pojawił).
Tylko że to była wersja "hamerykancka" bo original mu się troche roz...walił.
hay

Post autor: hay »

Sephiria pisze:Wielki wyczyn, zaiste :roll:
prze-wyczyn, nie gram rpg by sobie coś udowodnić cz poprawić niską samoocene. gram dla fabuły, historii, postaci, klimatu, frajdy. Od wyczynów mam 'fightery' ;]
proste.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

To wcale takie trudne nie jest - jest na to kilka sposobów, wystarczy podpadkować Squalla, dać Thunder do Junction w broni całej drużynie, używać Renzokukena i Quzecotla z nabitym skillem powiększenia mocy ataku GF'a.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
lukast_pl

Post autor: lukast_pl »

Gveir pisze:To wcale takie trudne nie jest - jest na to kilka sposobów, wystarczy podpadkować Squalla, dać Thunder do Junction w broni całej drużynie, używać Renzokukena i Quzecotla z nabitym skillem powiększenia mocy ataku GF'a.
No to powiem mu że to co zrobił to nie jest rewelacja na skalę światową :P
Awatar użytkownika
IzzY
Cactuar
Cactuar
Posty: 450
Rejestracja: pt 20 sty, 2006 21:25
Lokalizacja: Łódź Temple

Post autor: IzzY »

do prania pajaczka z wiezy lepiej przygotowac zellowi najnizsze hp jakie uda ci sie osiagnac, dac mu najlpesze co masz do sily i pocinac duelem z punch rush + booya (ale to najpierw trzeba miec wprawe :), mozna przy 12 s nawet ze 100 ciosow dac) ewentualnie wspomagac go squalem i selphie z quezalcoatla. Pajaczek nie jest zbyt wymagajacy...
You are not dreaming. You ARE a dream...
Stan FF X NSG - po Yunalesce
Marks - 28% przepisane
Espery - 70% przepisane
...
Czekamy na Reunion
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Pająka pokonałam dzięki wysokiej kompatybilności z Quetzacotlem i rozsądnej szybkości. Chciałam zdobyć maksymalną ocenę z egzaminu na Seed, ale zawaliłam coś innego po drodze ;)
lukast_pl pisze:No to powiem mu że to co zrobił to nie jest rewelacja na skalę światową
Nawet na skalę powiatową.. :]
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”