FFX POMOC, część druga

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

dApo

Post autor: dApo »

witam....
mam problem ze zdobyciem Strength Sphere, HP Sphere , Defense Sphere,
a dokladnie ze znalezieniem stworow (Juggernaut, Ironclad, Tanket)... gdzie moge je znalesc?
koxamans

Post autor: koxamans »

BOSS: Sanctuary Keeper
HP: 40000
AP: 11000

w czwartej czesci opisu !! mam naładowane wszystkie eony i nie moge go pokonac koles leczy sie za kazdym razem 9999hp jak go pokonac
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Najlepiej podszkol postacie, zawsze pomaga ;)
koxamans

Post autor: koxamans »

szkolilem auron 5500hp inni po 4000 tysiaki prawie nie wiem jak pokonac tego stwora bo sie leczy caly czas po 9999hp[/list]
FFFFF

Post autor: FFFFF »

Atakuj overdrive'ami aeonów BEZ PRZERWY, to raczej wyjdzie jak mi za pierwszym razem,a jak nie to rzuć na niego reflect a jak on rzuci na Ciebie,to rzuć Dispel.Mój brat też miał z tym problemy, ale jak już mu nie zależało to akurat go przeszedł, więc ty też spróbuj, a co do Braski to miej Auronem Celestial Weapon i zadawaj dużo obrażeń,a all 9999 możesz zrobić z 2 door to Tomorow które dostaniesz za coś z MA :D
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Heh najpierw rzuc WSZYSTKIE naladowane(z OW) aeony i tu juz powinien pasc, a jak nie to rzuc na siebie Hastege i atakuj fizycznie, najlepeij z Quick hit(jak masz oczywiscie) jak bedziesz mial owerdiriwy to tez ich nie szczedz, teraz moge ci tylko szczescia zyczyc ;)
Awatar użytkownika
harry1232
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: pt 07 lip, 2006 20:34
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: harry1232 »

Mam pytanie. Gzie znajdę albo skąd wziąśc Juggernaut'a który zostawia Strength Sphere??
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Na monster arenie.
Awatar użytkownika
Gveir
Moderator
Moderator
Posty: 2966
Rejestracja: pn 22 maja, 2006 18:37
Lokalizacja: Newport City

Post autor: Gveir »

Na Monster Arenie jest - za złapanie minimum 5 potworów typu Beast. Zabijaj go Overkillem, będą wtedy po dwie Sfery Siły.
We are the outstretched fingers,
That seize and hold the wind...
Awatar użytkownika
harry1232
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: pt 07 lip, 2006 20:34
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: harry1232 »

które są zaliczane do "beast"?? Ja już wszystkie prawie potwory wyłapałęm z wyjątkiem 2ch w Sunken Cave i ciągle go nie mam :(
Muszą być rożne gatunki, czy 5 z tego samego??
Awatar użytkownika
Kimahri
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1217
Rejestracja: śr 14 gru, 2005 20:56
Lokalizacja: Biała Podl.

Post autor: Kimahri »

Rozne gatunki po 5.
FFFFF

Post autor: FFFFF »

Dokładnie[shadow=red][/shadow],ale uważaj bo mi się tak stało,że złapałem jednego na mushroom rock i djose high road a to był ten sam,więc ostrożnie i powodzenia[glow=orange][/glow]
Awatar użytkownika
harry1232
Kupo!
Kupo!
Posty: 56
Rejestracja: pt 07 lip, 2006 20:34
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: harry1232 »

Tylko mam pewien problem.
Złapałęm WSZYSTKIE potwory z rejonów Besaid, Kilika, Mi'ihen Highroad, Mushroom Rock Road, Djose Road, Thunder Plains, Macalania, Bikanel, Calm Lands, Sunken Cave, Mt. Gagazet, Inside Sin, Omega Dungeon.
Odblokowałem w ten sposób wszystkie potwory na Arena Conquest. Z Originala mam: Earth Eater, Catastrophe, Shinryu i Neslug'a.
Ale nadal mam jedną Unknown Area w lewym dolnym rogu ekranu. Może Powiniem tam się udać ale nie wiem co to nawet jest. Może ktoś wie??
Podejrzewam, że to przez ten region go nie mam:/
Awatar użytkownika
Myszaq
Kupo!
Kupo!
Posty: 136
Rejestracja: śr 18 sty, 2006 19:13
Lokalizacja: Asgard

Post autor: Myszaq »

Jest to Species Conquest ,aby to odblokowac musisz złapac określoną liczbę potworów z tego samego gatunku
Patrz:http://www.k-ff.com/Finalf10/index.php?n=30
Niektórych historii nie da sie opowiedzieć słowami, niektóre legendy muszą umrzeć...
misiu_b

Post autor: misiu_b »

Witam mam 1 pytanie.

Gdzie zdobyć Destruction Sphere w Djose Temple??

Z Góry dziękuje
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”