Potwory w FF - najsilniejsze, najdziwniejsze i reszta

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Problemy mogły sprawiać niektóre potworki w FF9, które lubiły rzucać takie czary jak Freeze czy Heat - np. "rybki" które pojawiały się w pobliżu Esto Gaza, czy ich płomienna wersja w Gulug Mt. Jeśli się nie zauważyło w czas, mogły siać niezłe spustoszenie.
Luter

Post autor: Luter »

Olek pisze:jedyny to Great Malboro ale tylko w Omega Dungeon(bo tam zawsze ma ambusza :D )
Great Malboro ... panowie no przestańcie ile wy gracie w finala ?? nie stac was na zrobienie ribbona w tarczy ? A podchodziliście może do Penance ? podejrzewam że nie .... mam wszystkie przedmioty wywalone w kosmos do tego po 40 k HP i wszystkie statystyki na full i gnoiłem gada przez jedyne 4h .... Widać ... panowie sie "znajom na finalu ( czyt finalu )"

pzdr 4 ff fans
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Great Malboro nie taki trudny XD Jak się ma farta to się nie pozabijają XD A Ribbon też przydatny :]
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Luter

Post autor: Luter »

Madtrax pisze:
Shinryou pisze: jak mam rozwalić Nesluga na Monster Arenie??
O ile sie nie myle to ten wielki slimak???
Najwiekszy problem to pozbawic go tej piekielnej muszli - musisz uzywac czarow(mag 255). Uzywaj doublecast, tak dlugo az wywali mu muszle - to bedzie ok 20 razy z czaru typu Ultima przy obrazeniach rzedu ok 60K, ale glowy nie dam uciac(oczywiscie za pomoca doublecast to bedzie ok 40 :P ). Potrzeba na to duzo czasu. Na poczatku mozna w niego walic z fizycznych atakow, ale pozniej chowa sie do muszli i tylko magia. Kiedy nie bedzie mial muszli jest Twoj - powodzenia :]
Rany no nie zniese na Neslugu to ja sobie poziomy nabijałem... po za tym leprzą taktyka jest naparzenie fizykami ( wakka tidus i jeszcze ktoś ... zreszta kazdym który masz str na max ) przygotować sobie limit wakki
... kiedy ślimak schowa sie do skorupy użyć attak reels i po sprawie tłuczesz aż beknie .... ej no ludzie przesadzacie to są bolki na monster arenie ... weźcie sie za dark magus sisters to jest wyzwanie ... a o "pokucie" juz nie wspomnę :)

[ Dodano: Czw 21 Lip, 2005 13:20 ]
Malkav pisze:co do great marlboro to nie trzeba miec first strike: u mnie yuna ma tak napakowane agility ze nawet przy ambushed idzie pierwsza(ona albo auron ze swoim celestialem)
madtrax: wlasnie z neslugiem mam problem. ciezko jest go ugodzic ultima poniewaz on ma zalozony permanentny reflect. dispel chyba nie dziala... odbijanie od wlasnego reflecta tez nie jest zbyt przyjemne(przy ultimie wszyscy musza go miec) bo kiedy np yuna chce leczyc i odbija od niego curage to zawsze trafia z powrotem na yune, a nie np wakke czy tidusa. a flare jest za slabe-> u mnie leci za 35~40 tys a on ma regena 120 tys. wiec bida :(

buahahaha ale walnąłeś smute stary/stara .. :) dziwne... bo skoro masz ambushed tzn że masz ruch do wykonania jako pierwszy... nie ściemniaj bo Ci nie wychodzi .... ehhh....
Luter

Post autor: Luter »

Auron pisze:Zemsta i Pokuta.
OOO brawo Auronie ... widać że znasz sie na rzeczy ... oni pieprzą smuty ze mają problemy z Great M. a nie wiedzą co ich wogóle czeeka ... Piątka stary ... zbij żółwia :D

[ Dodano: Czw 21 Lip, 2005 13:26 ]
Auron pisze:zawsze jest Zanmato, jak masz duzo kasy... :)
Ale Auronie używanie zanmato to lamerstwo ... powiedz mi co to za radocha zabić penanca zanmatem ?? wiesz zabiłem dark anime zanmatem i sie nie cieszyłem bo nie było z czego ... szybki restart i walka ale tak na "Harta" bez żadnych takich sztuczek i wiesz lepiej sie czułem ...

[ Dodano: Czw 21 Lip, 2005 13:27 ]
OneWingedAngel pisze:Ale jak się ma First Strike to ambushed odpada i zaczyna postać z FS jako pierwsza..
no o to mi chodziło tylko troche dziwnie napisałem
:)) pzdr !
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Luter pisze:Great Malboro ... panowie no przestańcie ile wy gracie w finala ?? nie stac was na zrobienie ribbona w tarczy ?
Spróbuj nie naskakiwać na ludzi na samym początku, ok ;)? Te odzywki są czasem trochę chamskie.

Co do Boniego :lol: - ja final bossa dobiłam bardzo szybko i to nie jakimiś dopakowanymi postaciami. (no, trochę ;) ) Dla mnie to jeden z prostszych, więc sobie naprawdę poradzisz XD A pani Y. (bez spoilerów) dobić nie mogłam, bo miałam w asortymencie kilka Holy Water i Remedy - a ciągle rzucała Zombie, grrrr... Tamten to pestka, ale ona, gdy masz braki w ekwipunku sprawia wielkie problemy :]
Luter

Post autor: Luter »

Malkav pisze:
z earth eaterem walczyl?
no dobra, ale to jest juz wielkie wynaturzenie i wyjatek potwierdzajacy regule(u nemesisa najczesciej wchodzi mi 60K).
==========
OFFTOP W TOPIE:
jakiego potwora najtrudniej sie wam lapalo??
z tego co jeszcze pamiętam to największy kłopot miałem z Simurghiem bodajrze ... taki żółty ptaszek co sobie czasami buszuje na Djose Highroad .... ahhh te konsole lubią ludzi dennerwować swoimi "humorami"
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

OneWingedAngel pisze:Faris. Status zombie w brew pozorom jest przydatny w walce z Y.
Bardzo dobrze o tym wiem - stosowałam to, żeby uchroić się przed Mega Death ;) Ale mi chodzi o to, że przez cały czas rzucała na mnie Zombie i się leczyć nie mogłam ;]
Luter

Post autor: Luter »

Caladbolg pisze:Według mnie najtrudniejszy jest Shinryu (szczególnie kiedy rikku ma 3000 HP :sad: )
tak na moja głowe on jest prosty ... ale taktyki pisać Ci nie musze bo wszystko jest na "krypcie" bo widzisz rikku musi ginąć żeby panowie mogli pokazać limity :)

[ Dodano: Czw 21 Lip, 2005 13:52 ]
Faris pisze:
Luter pisze:Great Malboro ... panowie no przestańcie ile wy gracie w finala ?? nie stac was na zrobienie ribbona w tarczy ?
Spróbuj nie naskakiwać na ludzi na samym początku, ok ;)? Te odzywki są czasem trochę chamskie.

Co do Boniego :lol: - ja final bossa dobiłam bardzo szybko i to nie jakimiś dopakowanymi postaciami. (no, trochę ;) ) Dla mnie to jeden z prostszych, więc sobie naprawdę poradzisz XD A pani Y. (bez spoilerów) dobić nie mogłam, bo miałam w asortymencie kilka Holy Water i Remedy - a ciągle rzucała Zombie, grrrr... Tamten to pestka, ale ona, gdy masz braki w ekwipunku sprawia wielkie problemy :]
spoko... nie świruj pawiana ... mam cieżkie dni ... i krew mnie zalewa jak widze takie wpisy ... no spróbuje sie opanować
pzdr! dobrze ze to napisałaś bo bym tutaj jakieś zadymy zrobił dzisiaj :D

[ Dodano: Czw 21 Lip, 2005 13:57 ]
OneWingedAngel pisze:No to staraj się pokonać nie używając Zamato. Ja pokonałem jedynie Animę, Magus Sisters i Penace przy pomocy Zanmato.
nioim i widać kto jaką ma dobrą drużyne :) " Ja pokonałem jedynie Animę, Magus Sisters i Penace przy pomocy Zanmato" nie mogie ... jedynie 3-ke z najmocniejszych przeciwników ... nie wypowiadam sie dalej bo dostane bana(na) i sie skonczy dzien dziecka
Luter

Post autor: Luter »

XMati pisze:Najtrudniejszy z przeciwnków to Great Malboro a jeśli chodzi o Dark Aeony to najgorszy to MAGNUS SISTERS jak ktoś to pokonał to ma u mnie nobla :)
podeśle Ci sajwa i u mnie ich nie bedzie ... licze na szybką przesyłke kasy :D

[ Dodano: Czw 21 Lip, 2005 14:04 ]
OneWingedAngel pisze:Proste. Trzeba nieć Aurona z mieczem wyposażonym w zdolność First Strike. Potem zmiana Aurona na Yunę, Grand Summon Yojimbo i Zanmato za 1,5mln-2mln Gil. :D
niom i lamerstwo znowu bierze górę nad dobrym smakiem ... ehhh

[ Dodano: Czw 21 Lip, 2005 14:05 ]
OneWingedAngel pisze:Luter A weź jeszcze pod uwagę że to co cytujesz jest z 29 października 2004, a jest końcówka lipca 2005. Przez ten czas mogło się coś zmienić. ;)
żartujesz :)

[ Dodano: Czw 21 Lip, 2005 20:06 ]
OneWingedAngel pisze:Luter A weź jeszcze pod uwagę że to co cytujesz jest z 29 października 2004, a jest końcówka lipca 2005. Przez ten czas mogło się coś zmienić. ;)[/quot

spoko spoko ... zapomniałem spojrzeć na date :) ale przynamniej miałem zabawe ;)
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

Faris pisze:Problemy mogły sprawiać niektóre potworki w FF9, które lubiły rzucać takie czary jak Freeze czy Heat
zgadzam sie w 100% :grin:
A najgorsze potworki byly w nothern cave crater... najpierw dosyc mocne smoki, potem parasite (ja caly czas sie leczylam z sadness), nastepnie scissor A i scissor B (dobra, walnol mnie, zabral jakies 300hp, ok, o, czemu nie zyję?) , a potem master tonberry... w tekich miejscach przydawala sie materia exit :D
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

trzeba było wcześniej sobie naładować w tym podwodnym samolocie Coco :P Ale po co się leczyć z Sadness? Tylko limit przecież nie leci zbyt szybko, a tak to jest good... Głupie własnie były te co rzucały Heat i Freeze... A i jeszcze nie lubiłam takich gości z X podwodnych z rogami takimi... Mają dużo życia i nieźle uderzają, ale dużo punktów to one nie dają... :/
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

moze i moglam, ale caly czas rzucaly na mnie confu ( jak ja nienawidze tego czaru) i poison i druzyna sama mi sie wybijala... po tonberry to wlasnie tych paskudztw nie lubilam najbardziej...
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Chodzi Ci o Malboro?? Jak dla mnie to one są gorsze od Tonberrych jeśli nie ma się Ribbona u kogoś z obecnych na polu :D
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

mozliwe...nie zwracalam uwagi na nazwy, tylko jak zobaczylam jakie to wredne, to puszczalam KOTRa i po sprawie...gorzej bylo jak nie mialam KOTR
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”