Ulubiona postać w FF 7-9

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany

Ulubiony główny bohater:

Squall
171
36%
Cloud
242
50%
Zidane
68
14%
 
Liczba głosów: 481

Awatar użytkownika
Cierń
Cactuar
Cactuar
Posty: 419
Rejestracja: pn 18 lip, 2005 22:25

Post autor: Cierń »

Zaznaczyłem Clouda, jednak jedną z najbardziej tajemniczych (jedną z moich najbardziej ulubionych) postaci jest Vincent. Ogólnie cały jego styl bycia jest intrygujący... If you know, what i mean :razz:
Ostatnio zmieniony ndz 24 lip, 2005 16:11 przez Cierń, łącznie zmieniany 1 raz.
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

Cierń pisze:Zaznaczyłem Cluda, jednak jedną z najbardziej tajemniczych
Tajemniczych? No powiedzmy. Ja tam bym obstawiał Zella :) taki śmieszny jest.
PS:
Cierń pisze:najbardziej ulubionych
Czy może coś być "najbardziej ulubione"? Wydaje mi się, że jak coś jest ulubione to już jest naj, naj.
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Tymczasowo nienawidzę Eiko z FF9 - jest beznadziejna, ma głupią fryzurę, strój, twarz, arghhh.... :evil:

A to tylko dlatego, że ją rysuję i mi nie wychodzi, bo tak, to ją lubię... ;) I co tu robić...
Tribal

Post autor: Tribal »

A ja tam jak sie łatwo domyśleć najbardziej lubie Zizu chociaz imie moze zniechęcać , chyba nikt nie mial tak orginalnej ultima wepon , i mjiał spoko sposób na dziewczyny :D
Awatar użytkownika
Ivy
Moderator
Moderator
Posty: 2002
Rejestracja: śr 20 paź, 2004 13:29
Kontakt:

Post autor: Ivy »

Tribal pisze:nikt nie mial tak orginalnej ultima wepon
Nie powiedziałabym- u Steinera też nie jest tak źle ;)
Ale za to jego Masamune może zawodzić - moja ulubina broń ze wszystkich FF, a taki słabeusz u Zidane'a
Tribal pisze:mjiał spoko sposób na dziewczyny n
Ale lepiej go nie stosować ;)
Tribal pisze:chociaz imie moze zniechęcać
Dobrze,że nie David, albo Beckham ^^
Tribal

Post autor: Tribal »

Nom zawodzi nie tylko masamune ale i excalibur taki prosty mieczyk .
A dlaczego nie stosowac jego sposobow na diewczyne wystarczylo że złapał eiko jak spoadała ze skały i już była jego :D
pho3n1x

Post autor: pho3n1x »

Tribal pisze:wystarczylo że złapał eiko jak spoadała ze skały i już była jego
No tak, aleee jakby wiedział, że Eiko zacznie się "dowalać" do niego to by jej nie ratował :) Zidana lubię, ale nie więcej jak resztę postaci z ff9.
Awatar użytkownika
Jaco
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1529
Rejestracja: pt 26 lis, 2004 13:56
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Jaco »

pho3n1x pisze:Zidana lubię, ale nie więcej jak resztę postaci z ff9.
A ja z ff9 uwielbiam tylko Viviego! Jest taki niewinny, taki gapoawty, eh...i komu ja to mówie ;) A bardzo nie lubie Quiny...jak dla mnie najgorsza postać ever :/
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Jaco pisze:A bardzo nie lubie Quiny...jak dla mnie najgorsza postać ever n
Ja tam jego/ją bardzo lubię. Ma świetne podejście do życia :D Oceniłam szybko (ooo jaki beznadziejny)ale zmieniłam zdanie - to nie tylko wygląd ważny XD

Freya czasem mnie denerwowała tekstami, ale jest już w porządku. Teraz nie ma postaci w FF9, której bym nie lubiła - za wyjątkiem Brahne.
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Oj tak - Brahne jest beznadziejna... :/ Quina jest fajna (zakładam, ze jest rodzaju żeńskiego...)! je żaby i w ogóle... Fajna... A Viviego też bardzo lubię - zawsze był u mnie w drużynie, taki niewinny, biedny Vivi... Fajny :) Freyi za bardzo nie lubię... :/
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Awatar użytkownika
Faris
Malboro
Malboro
Posty: 1028
Rejestracja: wt 18 sty, 2005 20:31
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Faris »

Kermi pisze:Quina jest fajna (zakładam, ze jest rodzaju żeńskiego...)! je żaby i w ogóle...
Trochę dziwne argumenty :lol: Bo je żaby? :D

Kermi pisze:Viviego też bardzo lubię - zawsze był u mnie w drużynie, taki niewinny, biedny Vivi.
Zawsze miał nabity wyższy od pozostałych level - ma mocne ataki i wygląd prawdziwego wojownika :D
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

U mnie to Eiko była wywyższana i specjalnie dawałam tylko jej Level Up :lol: Wiem jak kogoś lubię to robię wszystko dla dobra tej osoby :lol:
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Kermi
Cactuar
Cactuar
Posty: 378
Rejestracja: pt 24 cze, 2005 11:10
Lokalizacja: Midgar

Post autor: Kermi »

Faris, to nie był argument... wiem, że nie umiem się wypowiadać, ale... :P FAjna jest, bo z tymi żabami są questy i jest śmiesznie... A u mnie nie wiem kto był wywyższany... nie przywiązuje nigdy uwagi do jednej osoby... Gram "ogólnikowo".... I nigdy nikomu nie dawałam żadnych przedmiotów co podwyższają statusy, nigdy...
"A friend in need's a friend indeed..."
"Pure Morning" PLACEBO
Squaller

Post autor: Squaller »

Quina jest moim zdaniem jest bardzo orginalna :) Ale z 9 najbardziej do gustu przypadl mi Amarant i Steiner, jako postac komiczna ma sie rozumiec :) W ff8 the best byl Squall (skomplikowana postac), natomiast w 7 jakos tak wszyscy pasowali...
Awatar użytkownika
Coco
Cactuar
Cactuar
Posty: 420
Rejestracja: wt 02 sie, 2005 15:31

Post autor: Coco »

Tribal pisze:chyba nikt nie mial tak orginalnej ultima wepon
oryginalnej?.. w ktorym miejscu? przecierz cloud mial taki sam ultima weapon.. tylko jednostronny.. a z mieczy najlepszy byl apocalypse
a z postaci najbardziej lubie
FF7:Red, Cloud, Yuffie, Cid, Reno, Rude
FF8:Selphie, Sqall, Laguna, Zell
FF9:Freya, Vivi, Beatrix, vivi
W 9 w ogole sa najgorsze postacie... steiner, ktory potrafi tylko drzec sie na zidane'a, garnet, ktora ma jakis drewniany charakter, bezplciowy/a quina, wredny amarant, eiko moze nie jest taka zla, ale troche mnie wkurza...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”