Summony, Aeony i spółka

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Patryk

Post autor: Patryk »

W FFX Shiva jest super. Ma niezły Overdrive. Podoba mi się bardziej jego wykonanie niż jego działanie. Poza tym jej atak fizyczny jest cool. A zwłaszcza gdy masz kilka kolejek pod rząd. Wtedy można kopać i kopać przeciwników. Shiva is the BEST!
Awatar użytkownika
Go Go Yubari
Ifrit
Ifrit
Posty: 4619
Rejestracja: pn 20 gru, 2004 20:07
Lokalizacja: Gotham

Post autor: Go Go Yubari »

Patryk pisze:Jest ładna, ale Shiva ładniejsza.
Patryk pisze:Shiva is the best.
Patryk pisze:Diamond Dust Shivy z FFX IS THE BEST!
Patryk pisze:W FFX Shiva jest super.
Otrzymujesz ostrzeżenie za spam. Nie wiem jak to inaczej nazwać. Dwie strony i cztery posty z takim tekstem. Mam dość. Sam sobie zapracowałeś.
SephioKonrad

Post autor: SephioKonrad »

Najlepszy Choco/Mog, normalnie wyWALA :lol: . A tak na poważnie według mnie Odin z tym mieczem nie laską.
Czips

Post autor: Czips »

Co wy kurde, najlepszy jest Bahamut z dziesiątki :D mój odejmuje z lekka pięć dziewiątek (99999)
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ale z Ciebie dzieciak.
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Tu nie chodzi tylko o damage, nieprawdaż? :roll: Ale przyznaję, Bahamut ma ładne animacje w paru częściach.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Jakby nie patrzeć, ciekawie prezentował się Bahamut w FF8 jak leciał śród chmur. Gorzej z wybuchem.
glamorous vamp
Erelen_Galakar

Post autor: Erelen_Galakar »

Bahamut może i jest niezły, ale się jakoś szybko nudzi. Jestem wiernym fanem Shivy (najlepsza była w FF 8, w FF X schrzanili jej włosy, inaczej byłaby boska) oraz Quazecolta (mogliby go częściej dawać zamiast tego dziada Ramuha). Ostatnio spodobał mi się Eden, gdyż jakoś odróżnia się od innych :) Alexander jest ładny tylko w 9, w 5 wyszedł superowsko Ifrit, a w X Valefor i Ixion. W 7 jakoś summony mi do gustu nie przypadły, ale nie są takie złe. O fajny był KOTOR (fan rycerzy okrągłego stołu :D).
Awatar użytkownika
Izrail
Malboro
Malboro
Posty: 757
Rejestracja: pt 02 lip, 2004 14:20
Lokalizacja: Tartaros

Post autor: Izrail »

Erelen_Galakar pisze:najlepsza była w FF 8, w FF X schrzanili jej włosy, inaczej byłaby boska

właśnie w FFX wyglądała najlepiej :>
Erelen_Galakar pisze:w 5 wyszedł superowsko Ifrit
No i Bahamut - jak zobaczyłem jego Maga Flare, to myślałem że padnę :lol:
Foolish brother... If you wish to kill me, hate me, detest me and survive in some unsightly way...

Run and run and cling to life...
Darios

Post autor: Darios »

Erelen_Galakar pisze:Quazecolta (mogliby go częściej dawać zamiast tego dziada Ramuha).
Mi się marzy Thor z Mjollnirem :>
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Erelen_Galakar pisze:Ostatnio spodobał mi się Eden, gdyż jakoś odróżnia się od innych
Przynajmniej jeden, któremu się podoba. Wraz ze mną. ;) Reszta GF to jak to mawia Garnet i Sp. "pospólstwo".
glamorous vamp
Czips

Post autor: Czips »

apropo wyglądu, zwróce uwage co do Animy że dziwne właśnie wygląda obwiązana tymi łańcuchami, a co do jej przyzwania, to wyciąganie za pomocąkotwicy to taki (moim zdaniem) dziwny pomysł że mogli już zrobić wyciąganie za pomocąLiny Bandzi
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Erelen_Galakar pisze:w 5 wyszedł superowsko Ifrit
Rzeczywiście. Gdybym był inaczej zorientowany, to te mięśnie... a tak nie widać jego twarzy. Może to i lepiej, bo na screenach z FF X Ifrit ma zjechaną mordę. ;)
Boni pisze:Erelen_Galakar napisał/a:
Ostatnio spodobał mi się Eden, gdyż jakoś odróżnia się od innych

Przynajmniej jeden, któremu się podoba. Wraz ze mną. n
Mnie jedyne co mi się podoba w nim, to damage. Apropo Edena, jak tylko moja siostra zobaczyła jego animację, skomentowała to tak: "To ma być GF słońca!? Przecież to GF internetu!". :lol:

[ Dodano: Nie Maj 29, 2005 18:24 ]
BiZ (nadal go tak nazywam :) ) pisze:Jakby nie patrzeć, ciekawie prezentował się Bahamut w FF8 jak leciał śród chmur. Gorzej z wybuchem.
Nie tylko ty się zawiodłeś. Gdyby tak to zianie było lepiej zrobione, pretendowałby do najlepiej animowanego GFa. A tak wygrywa Shiva.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Maju
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pt 06 maja, 2005 18:18
Lokalizacja:

Post autor: Maju »

Bahamut jest w X wedlug mnie kiepsko zrobiony, wogole nie przypomina bahamuta, nie ma tej smukłości i jakis taki ociężały :P .
Sam aeon wyglada ladnie i nawet mi sie podoba ale bahamut to to dla mnie nie jest, i jeszcze to kolo na plecach i pióra jak papuga. Bahamut to smok chyba a nie ptak :P
Ale się czepiam. Ale silny jest jak zawsze to trzeba przyznac :D
"...And if you look at your reflection,
Is it all you want it to be?
What if you could look right through the cracks,
Would you find yourself... find yourself afraid to see?"
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ababeb pisze:BiZ (nadal go tak nazywam
Nie tylko Ty ;]
Ababeb pisze:Gdyby tak to zianie było lepiej zrobione, pretendowałby do najlepiej animowanego GFa.
FF8 miałoby w tym potencjał...
Ababeb pisze:"To ma być GF słońca!? Przecież to GF internetu!"
To GF niewieszczego, ale przynajmniej prezentuje klasę w tym co robi ;)

Co do Ifritów. Najgorsze to te z FF7 i FF9. No sory ale zielony Ifrit? Albo Ifrit z naramiennikami? :shock:
W FF8 to co innego 8)
glamorous vamp
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”