Summony, Aeony i spółka

Wszystko co userzy naprodukowali przed listopadem 2007 (od tego miesiąca liczona jest Czwarta Era :)

Moderator: Moderatorzy

Zablokowany
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Mi tam żaden Tonberry nie przypadł do gustu. A cactuar owszem :)
Gildor Laavel pisze:"Co by Tonberrego żółwia bez skorupy niejakiego wcielić w swe zawarte szregi trza zapindalać do odyńcowej wieży i tam go wreszcie spotykając śmierć mu uczynić okrutną rozpłatując głowę monstera przebrzydłego na dwoje drugim cięciem korpus rozsadzić a ciepłe jeszcze serce w d...e ulokować?"
Jak ten ktoś na codzień tak mówi to spoko to musi być XD
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Sephiria pisze:Masz sporo racji w tym, co piszesz - Carbuncle ma coś w sobie. To chyba ten milutki piskliwy glosik, który wydaje z siebie, gdy wychodzi ze swojej norki i pzred saltem, po którym wykonuje Ruby Ray. Poza tym moim zdaniem graficznie Carbuncle w fF 8 jest ładniejszy od tego w FF 9.
cały Camburkle jest słodziutki i kochany :) a poza tym to ten z FF9 jest strasznie brzydki... o ile ten z FF8 bardzo mi się spodobał to ten z FF9 całkiem mnie zaskoczył...negatywnie
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Patryk

Post autor: Patryk »

Shiva is the best. Carbuncle jest słodziutki. W FF9 mi się bardziej podoba. Yojimb jest cieńki. Nie dość, że trzeba za niego płacić to i jeszcze nie można go kontrolować. To samo tyczy się Magus Sisters. Ale za nie nie trzeba płacić i są skuteczne. Łatwo trawić na Passado Mindy, które się bardzo przydaje. Ale czasem siostra nie chce się ruszyć tyłka ("Taking a Break") i możemy na tym strasznie ucierpieć. Ale i tak są niezłe. Ale najlepszym (najładniejszym) summonem (Aeonem) jest Shiva. W FF8 poza Shivą polubiłem jeszcze Eden'a i Alexandra. W FF9 poza Shivą polubiłem jeszcze: Bahamut'a, Phoenix'a, Madeen'a i Ark'ę. Tak czy inaczej Shiva jest najlepsza. Diamond Dust.........
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Zastanawiam się czemu Siren nikt nie lubi... :/ Czy ona jest aż taka zła? tzn. brzydka?
glamorous vamp
Patryk

Post autor: Patryk »

Ja polubiłem Siren. Tylko zapomniałem ją dodać. Jest ładna, ale Shiva ładniejsza.
Awatar użytkownika
Ababeb
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1244
Rejestracja: pn 25 kwie, 2005 15:12
Lokalizacja: Czwórmiasto

Post autor: Ababeb »

Z Patrykiem się zgadzam, Shiva jest naprawdę cool. 8) Siren ma ładną animację i umiejętności, ale atak taki sobie. :/ Mnie się bardzo podobał Doomtrain, szkoda że nie mogę upolować Malboro poza grą. :( Mym skromnym zdaniem, pod względem damagu króluje oczywiście Eden, a cudną animację ma Shiva oraz Leviathan. :roll: Oczywiście z 8, w 5 i 6 rządzi Bahamut.
The Schrödinger's cat paradox outlines a situation in which a cat in a box must be considered, for all intents and purposes, simultaneously alive and dead. Schrödinger created this paradox as a justification for killing cats
Awatar użytkownika
Boni
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 2376
Rejestracja: sob 20 wrz, 2003 21:08
Lokalizacja: Z róży.
Kontakt:

Post autor: Boni »

Ababeb pisze:Leviathan.
Ten z FF9- tak. A ten z FF8... eh... ta fala by komara nie zniosła... Nudno, wolno i do tego mokro...
glamorous vamp
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Bonifacy_i_zdun pisze: A ten z FF8... eh... ta fala by komara nie zniosła... Nudno, wolno i do tego mokro...
jemu chyba nie chodziło o falę tylko ta sama zamiana w wodę i w ogóle też mnie zauroczył a samego Leviathana polubiłam zanim go zobaczyłam :roll: dziwne ale prawdziwe
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
zbikzbik

Post autor: zbikzbik »

uwielbiałem długą animację edena z ff8 bo można było podładować boost na maxa czyli 250 i wtedy ponad 50000 hp w plech
Darios

Post autor: Darios »

Na 100 levelu i 250% boosta może maxymalnie zadać 60000 DMG.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

zbikzbik pisze:uwielbiałem długą animację edena z ff8 bo można było podładować boost na maxa czyli 250 i wtedy ponad 50000 hp w plech
To animację uwielbiasz czy to ile zabiera :?: :roll:
Dobra, a teraz odkrywam Amerykę :D zauważyliście, że za pierwszym razem wszystkie GF/Aeony/Summony itd. to animacje są takie długie. Później natomiast animacje wydają się takie krótkie
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Darios

Post autor: Darios »

Mówisz rzeczjasna o ff9. Tak jest, ale to różnie bywa, raz jest krótka, raz długa, ale nie wiem od czego to zależy.
Awatar użytkownika
Eiko
Dark Flan
Dark Flan
Posty: 1498
Rejestracja: pn 10 sty, 2005 18:12
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Eiko »

Nie, nie mówię o FFIX tylko ogółem. Wiem jak jest w FFIX i wiem, że można podłożyć boosta i będzie pełna animacja. Ja mam takie wrażenie, że już za drugim razem animacje wydają się krótsze niż za pierwszym (wszystkie). Nie wiem może to dlatego, że wiem co będzie i kiedy się skończy, a może tak mi się zdaje.
"Na Boga, udawajmy normalnych, skoro nie możemy być normalni, bo inaczej nie wydobędziemy się stąd."
Awatar użytkownika
Ireth
Malboro
Malboro
Posty: 717
Rejestracja: pn 28 lut, 2005 15:03
Lokalizacja: Krop-Town

Post autor: Ireth »

ja właśnie sie gapie na słodkiego gifa z carbuncle'm ...iiiiiiiik :D :D :D
&. - > kropek na rollercasterze
A. - > kropek na wieży Eiffla
+. - > kropek z procesją
|.| - > kropek w toi-toi'u ( by Cierń)
Oo. - > kropek uciekający przed lawiną ( by Cierń)
Awatar użytkownika
Maju
Kupo!
Kupo!
Posty: 89
Rejestracja: pt 06 maja, 2005 18:18
Lokalizacja:

Post autor: Maju »

FF VII: hmm... nie pamietam za bardzo juz :P ale bahamut chyba
FF VIII: Leviathan, Bahamut, Diablos, Doomtrain.
FF IX: Bahamut :D , Ark, Atomos, Madeen, Phoenix
FF X: Ifrit - chociaż trochę bym twarz zmienil mu bo wyglada jak pies :P , Shiva.
"...And if you look at your reflection,
Is it all you want it to be?
What if you could look right through the cracks,
Would you find yourself... find yourself afraid to see?"
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”